Jump to content

Ls 4 Meteorīts atkal lido


vkwic
 Share

Recommended Posts

NormaalsCilveeks

skan labi ...

kārtējā nagla LMT zārkā ...

Link to comment
Share on other sites

nu jā lietojam jau vairāk kā pusgadu, patīk, pa 4Ls/mēn lielāku izvirtību izdomāt nevar ;)

man liekas visi, kas jau gribēja, sen jau pārslēdzās :)

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

tīri vāvuojot par tēmu ...

LMT treknie gadi beidušies ...

valsts iestādes aizvien migrē no tā prom ..(lasam mūsu nodokļu nauda LMT tapa maksāta)

LMT cenšas kā izmisis noturēt palikušos korporatīvos klientus

(kantorim XXX ar 14 pieslēgumiem LMT līdzko uzzināja, ka tas taisās iet uz Biti, iedeva "na haļavu" 14mit E63)

LMT samazina vājrprāta tarifus - teiksim starptautiskais pieslēgums (kas ir aPsurda definīcija) tiek jau piedavāts par nulli

nemaz nerunājot par tādu aborta atlieku kā "numura noteicēja maksa"

prasti sakot - oj kā LMT pakaļa jūt, ka tirgus daļa tiek noņemta ...

un labi vien ir ...

Labots - NormaalsCilveeks
  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

Arī tagad pārejot LMT piedāvās analogu pieslēgumu :rolleyes:

Kad? Pirms briizha kaa reiz ar lmt pljaapaaju, neko vairaak kaa atrodams webaa nestaastiija

Link to comment
Share on other sites

0xDEAD BEEF

Sencis pārgāja pie Bites no LMT ar vairākiem ģimenes numuriem (3 laikam.. moška vairāk). LMT neko pakaļ nedziedāja.. tā kā.... :/

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Gribās jau tādu rēķinu, bet LMT dotais flatreita internets par 3 un vai 5Ls mani notur. Sorrī!

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

ŽK

tu par kuru LMT intenetu runā ?

3ls par 200megu limitu vai ?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Dezinformācija!!! Internetam lietoju Okarti, tai ir pa 3Ls 500MB bez ātruma ierobežojuma un 5Ls 30 dienas 2GB. Pēc tam ierobežo ātrumu.

Link to comment
Share on other sites

Kad? Pirms briizha kaa reiz ar lmt pljaapaaju, neko vairaak kaa atrodams webaa nestaastiija

 

Tur cik es saprot bezsapes shema ir tada: pareja tagad ir 5 DARBA DIENAS pec iesnieguma

 

ja zvana no kampanijas-donora ar LABO piedavajumu :pooh_honey: 2 darba dienas nesagaiga tad uz trešo var vinam atsutit faksu vai meilu ka paliek tomer ar viniem talak lidz nakamajam reizem :pooh_go:

Link to comment
Share on other sites

Livingston

NormaalsCilveeks dzīvo citā realitātē. Šajā realitātē Tele2 ir tie, kas zaudē Bitei visvairāk klientu un kārtējais neatkārtojamais Meteorīts ir tikai vājš mēģinājums kaut ko glābt ...

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Es kā ilggadējs LMT klients arī domāju mest mieru... Man tikai jautājums: pārdodot savu dvēseli Tele2 vai Bitei, cik tad īsti jāmaksā par tekošo mēnesi? Tikai līdz atslēgšanai summa, vai pilna abonementa maksa?

Labots - Lords Bonifācijs
Link to comment
Share on other sites

Dezinformācija!!! Internetam lietoju Okarti, tai ir pa 3Ls 500MB bez ātruma ierobežojuma un 5Ls 30 dienas 2GB. Pēc tam ierobežo ātrumu.

 

Tikko testeju Okartes i-net kas bija pa brivo Narvesen akcijas ramites 10 dienas - 500mb -

piedava pahalturet brivdienas kad bija vasarnica un reali pa divam dienam es to limitu pa pilno izmanto,

bet interesanti ka pirmdiena speciali pačeko atrumu jau Riga un nekada ierobežojuma nebija - 2mbit stabili :declare:

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jep, varu apstiprināt, Rīgā HSDPA (3.5G) strādā uz urrā, visi youtubes un draugi iet bez pārāk lielas ķeršanās. Up ātrums gan ir krimināls - 1MB bildīti augšuplādē apmēram 2-3 min uz OVI Share servisu.

 

Turklāt atšķirībā no LMT, Okarte dod netu arī pēc ierobežojuma pārsniegšanas, tikai ar samazinātu ātrumu.

Link to comment
Share on other sites

Es atkal pirms nedēļas biju saposies migrēt no Tele2 uz LMT- oj kā Mūsējo tarifs vilināja, taču Tele2 piesolīja Meteorītu pa 4Ls uz pusgadu un piekritu.

Pēc pusgada (vai arī kad sarunas uz LMT pārsniegs 8h/mēn) atkal jāpiesaka pāreja uz LMT, moš vēl kaut ko piesolīs :D

Link to comment
Share on other sites

Livingston

Arī LMT dod netu pēc ierobežojuma pārsniegšanas, tikai ar samazinātu ātrumu tieši tāpat kā Okarte, ja izmanto Internets datorā vai Internets telefonā ...

 

Jep, varu apstiprināt, Rīgā HSDPA (3.5G) strādā uz urrā, visi youtubes un draugi iet bez pārāk lielas ķeršanās. Up ātrums gan ir krimināls - 1MB bildīti augšuplādē apmēram 2-3 min uz OVI Share servisu.

 

Turklāt atšķirībā no LMT, Okarte dod netu arī pēc ierobežojuma pārsniegšanas, tikai ar samazinātu ātrumu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Biju sapratis, ka LMT pēc ierobežojuma sasniegšanas vai nu atslēdz vai ari skaita latus par megabaitiem.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Livingston

Nē, LMT mājas lapā tie lati pieminēti gadījumam, ja gribi atjaunot neierobežoto ātrumu pēc limita pārsniegšanas. Bet apjoms nav nekādi ierobežots un par papildus apjomu nav arī jāmaksā.

Link to comment
Share on other sites

Kādus 2 mēnešus atpakaļ izdomāju palietot testam LMT vienotais 20.[pliks pieslēgums bez telefona] Nju 3.sant/min uz visiem tīkliem izklausijās sakarigi. LMT veikaliņā stāstija, ka vienīgais maksājums būs tikai nākamajā mēnesī. Summa tieši 20ls ar visu pvn u.tt. Nu ja firmas veikalā apsola, nu nodomāju ka tā arī būs, nemūldēs taču...! Tad nu pēc nedēļas atnāk rēķins 6,XX LS Mans šokā, zvanu uz info, prasu: kas pa cūcību. Sāk stāstīt, nr vienreizējā pieslēkšanas maksa, Nr aktivizācijas maksa un tādā garā. Nju paldies, tā mēnesi parunājot uzreiz atteicos. Un tie 3.sant./min nju nez, Kaut kā dīvaini vinji aizgāja. Šobrīd lietoju T2 biznesa nr. Arī 3.sant uz visiem tīkliem. Mēnesī daudz zvanot norunāju max 15ls. LMT aizgāja pa nedēļu visi 20. pa vienādu tarifu. Katrā zinjā kaut kas tīrs tur nebija... :t_p_o_n_e:

Labots - zmeyok
Link to comment
Share on other sites

Ari interesants punkts šaja piedavajuma (Tikai Ls 4 ikmēneša maksa veselu gadu!):

Klients nav piesaistīts būt par Tele2 klientu uz kādu noteiktu periodu.

 

Cik saprot tad var patestet M4-T2 piemeram vasara perioda vasarnica vai vispar 1 menesi un pec tam izmest ja kas nepatik.

Vai tagad ir piejejami BiFri pa Ls 0,01? - tas butu visizdevigakais variants lai pieslegtes tai akcijai.

Link to comment
Share on other sites

Kādus 2 mēnešus atpakaļ izdomāju palietot testam LMT vienotais 20.[pliks pieslēgums bez telefona] ... LMT veikaliņā stāstija, ka vienīgais maksājums būs tikai nākamajā mēnesī. Summa tieši 20ls ar visu pvn u.tt. Nu ja firmas veikalā apsola, nu nodomāju ka tā arī būs, nemūldēs taču...! Tad nu pēc nedēļas atnāk rēķins 6,XX LS ... Sāk stāstīt, nr vienreizējā pieslēkšanas maksa, Nr aktivizācijas maksa un tādā garā.

 

Augstāk rakstītajā ir pretrunas. Vienādajam 20 nav nekādas aktivizācijas maksas. Vienādajam 20 minūtes tarifs ir 2sant/min. 3 sant/min tiek piedāvāts Vienādajam 12.

 

Kā piemēru apskatīšu Vienādā 12 pieslēgumu, kam tarifs ir 3sant/min:

Ja 25. martā pieslēdz Vienādo 12, tad pirmais rēķins ir nākamajā menesī - ~5. aprīlī (gramu vairāk kā pēc nedēļas), kurā tiek iekļautas tikai marta sarunas, neņemot vērā minimālo maksu (6Ls atbilst ~200 norunātām minūtēm). Nākamais rēķins būs ~5. maijā, kurā būs iekļautas aprīļa sarunas, ņemot vērā minimālo maksu - tātad norunātā summa, bet ne mazāk kā 12Ls. Tā tas process turpinās ik mēnesi.

 

zmeyok, varbūt Tev ir saglabājušās kaut kāda šī rēķina bilde? Varbūt vari nosaukt "vainīgā" pieslēguma numura pēdējos 4 ciparus?

Link to comment
Share on other sites

Precizēšu. Nēmu pieslēgumu mēneša beigās, ja nemaldos 28.dat. rēķins par nr pieslēgšanas maksu tika atsūtīts nākamajā mēnesī ap ~ 10 dat. [Par ko tieši interesējos. Solīts tika rēķins tikaj aiznākamajā mēnesī 20ls par pilnu mēnesi, bez nekādām mistiskām nr aktivizācijas maksām.]

pameklēšu rēķinu...

 

NR = XX430494

Labots - zmeyok
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ari LMT paliek ļoti jocigs maksajums par Numura īpašnieka maiņa Ls 5.13 - tipa gaisa pardošana, ka ari kaut kads maksajums par pieslegumu Slegtai grupai Ls1 - es nesen ielido, protams ka LMT darbinieks nepabridina pirms tam - jamekle pašam kaut kur vinu lapa - ka rezultats rekinam + Ls 24 par 4 numuriem (viens no tiem Okarte). Ja jazin to agrak tad parastak un letak izmantot shemu LMT (1 numura ipašnieks) - Cits operators (prepaid) - LMT (cits numura ipašnieks) bez naudas iekasešanas no klienta un vel bonusu dabusi + Ls 36 sarunām no LMT + Zerotarifs uz gadu bez maksas.

Labots - vkwic
Link to comment
Share on other sites

Numura īpašnieka maiņa, manuprāt, ir, piemēram, tad, kad gribi pārrakstīt post-paid numuru uz cita vārda (sievas, meitas u.tml.). Pie T2 šo pašu procesu sauc par pārreģistrāciju un tur tā nemaksā diži lētāk - Ls 4,84.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

mana gadijuma bija 3 postpaid + 1 prepaid uz 4 postpaid bet juridisko personu lai izvirzities no vinu neadekvata tarifiem fiziskam personam

Labots - vkwic
Link to comment
Share on other sites

Precizēšu. Nēmu pieslēgumu mēneša beigās, ja nemaldos 28.dat. rēķins par nr pieslēgšanas maksu tika atsūtīts nākamajā mēnesī ap ~ 10 dat. [Par ko tieši interesējos. Solīts tika rēķins tikaj aiznākamajā mēnesī 20ls par pilnu mēnesi, bez nekādām mistiskām nr aktivizācijas maksām.]

pameklēšu rēķinu...

 

NR = XX430494

 

Tev taisnība. Bezmaksas pieslēgums ir zemākajiem Vienādajiem.

Vienādajam 12 un Vienādajam 20 ir pieslēgšanas maksa, par ko pārdevējs Tev "aizmirsa" pieminēt.

Mājas lapā tasir atrunāts: http://www.lmt.lv/lat/abonentiem/cenas/vienaadais_maksas

 

V7,V12,V20 vēl ir arī numura noteicēja pieslēgšanas maksa, kas summā arī sastāda tos sešus latus.

 

Šīs maksas var nemaksāt, ja par jaunu pieslēgta numura gadījumā pie tā paša cilvēka iegādājas amigo karti un uzraksta pārejas pieteikumu uz LMT

+ vēl bonusā būs kāda no trim akcijas atlaidēm pēc izvēles.

Link to comment
Share on other sites

maritis

Numura noteicēja pieslēgšanas maksa,interesanti,vai citur arī pastāv tāds sviests,vai arī tas ir tikai LV izdomājums?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

LMT darbinieki laikam jau saņem instuktažu nakamajam dienam: šodien no rita pazistamais vinu buro ar parolvardu Meteorits-T2 uzreizi sanem Vienadais2 kopa ar Numura noteceju par Ls2/men. bez kautkadam papildus slepenam samaksam, darbinice bija ļoti atsauciga - paldies LMT :good:

Labots - vkwic
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu es nezinu! Šie 2Ls plāni mani neiepriecina. Ilgtermiņā tak būs pilnīgā trubā visiem operatoriem. Kaut vai skatāmies āmurkāņu AT&T plānus:

* 450 minūtes, savā tīklā bez maksas 5000 min vīkendos maksā 40$ mēnesī

* 900 minūtes, savā tīklā neierobežoti vīkendi maksā 60$

 

Diemžēl Apvienotās Karalistes O2 un Vodafone neko man kā ārzemju IPšņikam nepiedāvāja. Vācijā arī visi flatreiti sākas no 15 Eur.

 

Saprotu, pie mums tirgus maziņš, bet ja šādi turpināsies, tad var gadīties, ka no kāda operatora būs jāatsakās. Nav ideju kā ar 2-5Ls no klienta mēnesī var izdzīvot, nemaz nerunājot par investīcijām 4G tīklos un lai uzturētu esošos. 5-7Ls būtu OK, ar datu plāniem kādi 8-10Ls būtu saprātīgi.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

bez kautkadam papildus slepenam samaksam, darbinice bija ļoti atsauciga - paldies LMT :good:

LMT pieslēgumiem nav nekādu slepeno maksu. Viss, kas maksājams, sīki uzrakstīts majas lapā un ir noskaidrojams gan pirms, gan pēc pieslēgšanās.

Žēl, ka ļaudīm tas kļūst skaidrs tikai 2010. gadā. :(

 

Diemžēl Apvienotās Karalistes O2 un Vodafone neko man kā ārzemju IPšņikam nepiedāvāja. Vācijā arī visi flatreiti sākas no 15 Eur.

Doma pareiza. Tīkla uzturēšanai un attīstībai nepieciešami kaut kādi līdzekļi, kas ir gramu lielāki par 4 megalatiem (2 megacilvēki * 2 Lati).

Ja izvēlamies kļūt par lēto sakaru valsti, tad sarunu pārtrūkšana un SMS pazušana ir normāla parādība.

 

LMT Vienādie (12/20) un Mūsējie faktiski ir flatreiti, jo par fiksētu maksu piedāvā faktiski nesasniedzamu sarunu apjomu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Pagaidam oficiala videja alga LV saglabajas limeni Ls150 tad vietejam operatoriem vel ilgi nevajag sapņot par AT&T tarifu planiem.

 

Ja tagad tevi ir tris trubas vai multiSIM tel ar:

 

1. BiFri - Ls0.33/men. (bezlimita zvani Bite tikla, bez saistibam)

2. latgales, kurzemes O!Karte - Ls1.50/men. (bezlimita zvani LMT tikla, bez saistibam)

3. Meteorits - Ls4/men. (praktiski bezlimita zvani T2 tikla + 500 min piemeram uz fikseto un ekzotisko operatoru tipa Baltcom, + ja paliek no tam 500 min tad MoneyBack sevi ar zvanu uz BiFri, vai kadam uz PiezvaniMan-LMT)

 

tad kopa sanak Ls5.83/men. par bezlimitu LV teritorija un vel kautkadi mazie bonusi no katra, zona ari bus 99.9% vietas.

 

nu labi - noapaļot līdz Ls6 un pielikt minimalo SMS un i-netu (100-500mb/men.) - tas butu godiga cena - maksimums par planu jebkadam LV operatoram par pilnu bezlimitu (mob.+fiks.) LV teritorija lai vispar nedomat kam un kur un cik zvana,

 

bet ka nopelnit uz 4G viniem pašiem jadoma,

ka zinams lidostam galvena peļna iet ne no aviasabiedribam bet no infrastrukturas (piemeram Ryanair dažadam lidostam pilnigi neko nemaksa, un nekas - visi apmierinati)

Labots - vkwic
Link to comment
Share on other sites

Run Lola Run

Saprotu, pie mums tirgus maziņš, bet ja šādi turpināsies, tad var gadīties, ka no kāda operatora būs jāatsakās. Nav ideju kā ar 2-5Ls no klienta mēnesī var izdzīvot, nemaz nerunājot par investīcijām 4G tīklos un lai uzturētu esošos. 5-7Ls būtu OK, ar datu plāniem kādi 8-10Ls būtu saprātīgi.

 

Ir jau ļoti daudz tādu, kuri maksā daudz vairāk pat ar visām atlaidēm. Mūsu uzņemumā ir 15 pieslēgumi (tele2), kopējais rēķins mēnesī ir 350-500Ls. Lielu daļu no tā veido viesaboēšanas sarunas.

Tie ekstrēmi zemie tevis pieminētie 2-5Lsrēķini... tādus reāli, manuprāt, saņem ļoti mazs klientu skaits. Smuki jau izskatās, bet reāli par to naudu arī pakalpojums ir ļoti apgraizīts.

Link to comment
Share on other sites

LMT Vienādie (12/20) un Mūsējie faktiski ir flatreiti, jo par fiksētu maksu piedāvā faktiski nesasniedzamu sarunu apjomu.

 

Vienādais 12 — 400, V20 — 1000, Mūsējie arī 1000.

Nemaz ne tik nesasniedzams tas Vienādais 12. 400 min / 60 min = 6 h 40 min. 6 h 40 min / 30 dienas = 13 minūtes 20 sekundes dienā. Paziņa mans itin vienkārši vidēji dienā nopļurkst pa telefonu minūtes 30. Gan jau ir cilvēki, kas vēl vairāk vārās pa telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Tu saki?

Ja izvēlamies kļūt par lēto sakaru valsti, tad sarunu pārtrūkšana un SMS pazušana ir normāla parādība.

Kamēr Bite nebūs pabeigusi "Bite Latvija" atdalīšanu (es te domāju - tehnisko) un nopārdošanu kādam, kuru interesē arī peļņa (nevis abonentu skaita dinamika un radiotīkla imagināra gatavība LTE), Tele2 un LMT būs spiesti rēķināties ar dempingu.

Līdzīgi kā AirBaltic - no vienas puses ir patīkami, ka atvaļinājums izmaksā lētāk, no otras - reizēm nevar atšķirt pasažierus lidmašīnā no pasažieriem sabiedriskajā autobusā maršrutā Maskavas forštate - Bolderāja.

Link to comment
Share on other sites

Operators tev tirgo datu pāraidi par BEšANO maksu, nosaucot to par sarunām. padomājam cik tāda isziņa izmaksā aprēķinot datu pāraidi!! kad būs tas 4g es ceru ka tas tomēr veicinās klasisko telefon sakaru izsušanu, jo patiesībā jau tev nepieciešams ir tikai interneta pieslēgums par fiksētui maksu, un tu vari organizēt pats savus sakarus ar voipiem epastiem un līdzīguiem štruntiem. Domāju ka LMT to saprot, un tagad massē iekšā 4g jo šeit uzvinēs operātors kurš uztirgos vairāk internetu ar fiksētu maksu!!!

Link to comment
Share on other sites

Kas vainas dempingam uz zemākiem tarifiem?Man galvenais ir pakalpojums,kas no mana maciņa izvelk mazāk naudas un ja kādu laiku atpakaļ man sīkie teica-"es uzpīkstināšu,bet tu atzvani",tad tagad tāda lieta vispār nepastāv un kas LMT ir tik pievilcīgs,lai nebūtu jāsalīdzini lidmašīnu ar sabiedrisko transportu "maskačkā"?

Link to comment
Share on other sites

Tu saki?

kad būs tas 4g es ceru ka tas tomēr veicinās klasisko telefon sakaru izsušanu

Tavas cerības neapšaubāmi piepildīsies - 4G nav paredzēts veidot ierastos sarunu kanālus.

Tas ir arī iemesls, kāpēc LTE demonstrācijās nav vairs ierastā "pirmā zvana" - balss zvanu caur telefonu pagaidām vēl nav - ir tikai iespējas, kuras sniedz dators ar modemu...

Link to comment
Share on other sites

Emm, a kāds gadījumā nezin, kas noticis ar mele2? :) , čekojot tele2 lapu nolēmu ielīst arī mele2 ar domu pasmieties, bet tur tutūū :/

Link to comment
Share on other sites

No šim konkurences cīņām mēs tikai iegūstam.

 

Atceros kādi kosmiski bija LMT tarifi, kad viņi bija vienīgie....

 

Un kā nācās nomest kad parādījas baltkom, jeb tele2.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...