Jump to content

Nokia 5230 softs..


j@nis
 Share

Recommended Posts

Laba diena :)

 

Stāsts ir par to kā brāļa sīkais par 1. klases beigšanu saņēma lmt mazcenas Nokiju 5230

 

Nez, kas mani dīdija un uzprasīju, vai iekšā ir viss ko gribās un vajag?

Šodien saņēmu vēstuli no sīkā:

 

Es savā telefonā gribētu:

1. internets

2. GPS [ man jau ir bet nav ieprogramēts]

3. spēles

4. mūzika :dance4::dance4::dance4::dance4::dance4:

 

uzprasījos - pats vainīgs! bet nu ir jāpalīdz dabūt..

 

man ir skaidrs kā dabūt Nr.1 un Nr.4..pastāstiet man lūdzu kas vajadzīgs, lai palaistu to GPS un iemetiet ar kādu linku uz bezmaksas sis un sisx aplikācijām priekš tačskrīniem!

 

paldies!

 

ps. protams smieklīgi, bet man uz to sīko ir škrobe.. es savu pirmo mobīlo dabūju tik uzsākot studijas(un ar pats pa savu naudu nopirku, un vēl lietotu).. a šitam sīkajam jau pēc 1. klases ir tačskrīns.. tačskrīns!!! :dry:

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

Ja nekļūdos tad sīkā noķele ir s60 simbiānis(tāpat kā mana vecā 5500..un tai vajadzēja tieši .sisx aplikācijas,jo piedāvāja plašākas iespējas..kaut tas pats žiroskops) :) nav te kādam labi linki uz .ru vai .com lapām?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

mobile9.com

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Nedaudz ne par tēmu, bet - veiksmi tam sīcim ar tādu trubu otrajā klasē. Nedēļa nepaies, kad pie stūra kāds urļiks nocels pret draudiem ielauzt degunu.

Nebija stipri loģiskāk nopirkt par 10Ls kaut ko tādu, un vēl par 10 Ls pašu lētāko MP3 playeri?

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Uff..nu par pirmās trubas izvēli sīkajam arī man bij šaubas,vai šis tačskrīns būs piemērotākais variants.. Bet pirka sīkā māte un mani argumenti vai vajag,un vai vajag ko tādu(un kāpēc ne tie okartes malaceņiki?) netika ņemti vērā! Da vispār kam tam sīcim mobīlo? Dzīvo desmit metrus no skolas(da pat uz wc uz mājām ērtāk aiziet :D )..nu nez..palīdzēšu salikt iekšā ko prasija,tālāk lai pats tiek galā!

Ps. Vai var būt,ka man vienkārši skauž,ka es viņa vecumā ar lego spēlējos,a viņam jau ir tačskrīns? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

2. GPS [ man jau ir bet nav ieprogramēts] - vajag no Nokia lapas dabūt telefonam instalāciju un tad caur Nokia Ovi suite ielikt kartes varēs.

3. spēles - nokias60v5.com

EDIT: Atvainojos, nepaskatījos topika datumu. :unsure:

Labots - Archzz
Link to comment
Share on other sites

Priekškam vajadzīgs GPS lai neapmaldītos ejot no skolas ? ( 10 metrus :D )

 

Pieslēdzot internetu GPS pats saaks stradaat. Ieksh nokia 5230 iekshaa jau ir Riigas karte. Speeles var ieladeet caur to pashu OVI store, kursh ir iekshaa telefonaa, pilnigi bezmaksas. ( noskaita tikai kapeikas par megabaitiem, atkarigs no katra operatora )

 

Ja ir datu kabelis tad nav nekadu problemu visu samekleet caur googli.

Link to comment
Share on other sites

Ta ko tu par to tačskrīnu vari ņemties - sūds viņš ir pēc definīcijas, neieredzu. Pogas forever.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...