Jump to content

Nokia N Series Downgrade


DannyDiktator
 Share

Recommended Posts

Tātad dārgie biedri. Jautājums man sekojošs. Vai reāli pastāv iespēja "Downgrade" telefonu Nokia N96. Nav būtībā svarīgi kuru Nokia telefonu (BB5). Cik internetā palasīju, to ir iespējams izdarīt, izmantojot JAF vai Nokia Care Suite (For Store). Personīgi manā gadījumā, stāvēja virsū 30.033 RM-247, bet nezināmu iemeslu pēc netika rādīta DVB-H Live TV un nedarbjās kamera. Tātad, es ar Phoenix Service Software nomainīju telefonam Product CODE un pāršuvu viņu uz 30.101, kas atrisināja manu kameras un TV problēmu, bet tagad nedarbojās WCDMA (3G/3.5G) tīkls un nedarbojas Nokia kartes + nav Latviešu valodas. Ko es ar šo visu gribu? Es gribu uzlikt atpakaļ 30.33 vai 20.50 vai 21.3. Problēmu dabūt firmware nav, bet problēma ir ar JAF. Mēģinot downgrade, viss notiek smuki - līz beigās viņš mēģina sazināties ar telefonu - kas neizdodas. Savukārt Nokia Care Suite es nevaru darbināt, jo nevaru viņu autorizēt. :( Palīdziet

Link to comment
Share on other sites

Redz, ja beigās neizdodas saziņa ar telefonu, attiecīgi pēdējais posms, tad viss ne tuvu nav smuki. Varbūt kaut ko nepareizi dari? Neesi visas pareizas opcijas atzīmējis? Vari pamēģināt šo procedūru veikt ar Phoenix, ar to manuprāt vairāk iesaka veikt šādas lietas.

Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

Nezin, es visu izdarīju kā instrukcijā norādīts, bet nu tik un tā no tā nekas labs neiznāk. Ar Phoenix downgrade nevar veikt diemžēl bet fakts.

 

Downgrade nebija nepieciešams, atlika tikai pārsaukt 30.33 valodu paku uz 30.101 un pārflešot telefonu. :) Tagd viss darbojās.

Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

Konsultējoties ar Nokia care supportu - tuvākajā laikā nav gaidāms.

Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator,kā ar Phoenix mainīji produkta kodu?Programmai tāda lieta ir,bet atverot prasa Tucson PIN vai ko tamlīdzīgu un kā ar to tiek galā?

Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator
(labots)

DannyDiktator,kā ar Phoenix mainīji produkta kodu?Programmai tāda lieta ir,bet atverot prasa Tucson PIN vai ko tamlīdzīgu un kā ar to tiek galā?

 

:D Tucson kods 12345

Labots - DannyDiktator
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...