Jump to content

Kā ātrāk tik vaļā no ziluma?


Vikings
 Share

Recommended Posts

Pirmkārt, Image | Adjustments | Color Balance.

Otrkārt, ja šis nepalīdz, tad visādi citi rīki no šīs pašas izvēlnes.

Link to comment
Share on other sites

Tautās runā, ka Adobe PhotoShops dara brīnumus, bet ar Gimp arī tīri sakarīgi var visu ko paveikt :whistle3:

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Sanchus

Cēlu ārā pirms svētkiem lampai pamatu ar šķipeli.

Kamēr balstījos gar vadiem, šķipele izslīdēja un dabūju ar 20kg/s triecienu zem acs.

Neko - saldētavā atradu atsaldētu vistas rumpi, 20 minūtēs arī pampums bija nogājis...

 

P.S. Ceļmallapes nepalīdz.

Link to comment
Share on other sites

Vikings
(labots)

Nu nu :) ja mēnesi uz korķa, var dabūt vēl jaunus zilumus ar :)

 

Un weeeg, es nedzīvoju virtuālajā pasaulē, lai tas man palīdzētu. Tomēr es eju atšķirībā no dažiem labiem ārā un piedalos sporta spēlēs.

 

Labots

 

Pampumu jau dabūju nost. Spēles laikā uzpūta man aerosolu un pēc spēles turēju ledu 30 minūtes. Gribas, lai zilums ātrāk pāriet :)

Labots - Vikings
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Un weeeg, es nedzīvoju virtuālajā pasaulē

Pēc tēmām gan kaut kā neizskatās :mrgreen: Kārtējā izcilā tēma ar savdabīgu saturu :D

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

ir baigi labā smēre - Siņak OFF. Nopērkama aptiekās. Tiešām ļooti labi palīdz un zilums pazūd dāāāudz ātrāk. Pāris dienās var atbrīvoties. Esmu pāris reizes palietojis un arī draugus smērējis ;)

VIņam ir 2 varianti - prosta balts un kopā ar tonālo krēmu - tipa uzreiz aizmēlē, BET nevajag ar to tonālo ņemt, tonis kretīnisks un izceļas vēl vairā tas zilums :D

Labots - Tilo
Link to comment
Share on other sites

Vikings

Tilo paldies! Tāpat rītā vajag uz pilsētu. Pastīšos to smēri :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kopš kura laika vīriešim jāuztraucas par zilumu smukumiem? Rētas tak izdaiļo...

 

Tak nepozēsi nākamās nedēļas žurnāla vākam?

Link to comment
Share on other sites

piekuuns

Divpadsmitajiem drīz būs izlaidums. Varbūt autors arī ir viens no viņiem? Tad gan nebūtu forši būt zilumainam.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Izlaiduma bildes ar zilumiem nebūs diez ko glauni , a tā - kaut kur mētājas bilde no pamatskolas , kurā redzams , ka man pusseja apdegusi .

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tak būs ko atcerēties un pasmieties par to notikumu pēc gadiem. Tak nav jau kāzu foto ar līgavu, kas karāsies pie sienas uz mūžu.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Tak nav jau kāzu foto ar līgavu, kas karāsies pie sienas uz mūžu.

Bilde ar līgavu tādā skatā gan būtu ne visai , bet pie mūslaiku šķirto laulību skaita , cik tad ilgi viņa tur karāsies ? Bet , ja tiešām "uz mūžu" , tad gan būs ko atcerēties .

Link to comment
Share on other sites

defenders

Zilumu var dabūt arā ar vis vienkaršāko zoba pastu!Vēlams kā jau viens minēja mentola...!

Ir tā ,proces ilgums 1 nedēļa !No krievu armijas šī recepte nākusi !Pats pārbaudīju ...ir intresants periods ,pie katras iespējas uzsmēreju piparmētru pastu...darba laiku izlaidu!Smērējot no sākuma ne vainas,bet otrajā dienā sāk just ka bieži smērētā vieta nenormāli surst it seišķi pie katras jaunas uzklāšanas reizēs !Pagāja turpat nedēļa un zilums ir.Sāku jau pie sevis nodomāt ka ieteikā recepte ir kartējais izdomājums !

Tadnu 6dienas rītā piemožoties skaloju seju ,un kas ievēroju ka mans zilums ir ,bet takā tāda vāte ...ar nagu aizķēru un mans zilums kā uzlīmīte nonāca nost!

Procēs tāds -zilums neizgaist acīm redzot no dienas uz dienu ,bet no piparmētras zobu pastas smērešanas tika īzvilkts un beigu beigās bija radies neliels ādas kairinAšanas apdegumiņš kurs kā saules pārliekus apdegums nolobās!

Nu tāds tas intresantais brīdis:)

Labots - defenders
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Ja ir kāds pasākums un vajag smuku bildi - takš photošops vai kāds cits tamlīdzīgs tūlis šo problēmu pa 200% atrisina!

Bet savādāk - neredzu ne mazāko iemeslu par zilumu uztraukties - īpaši ja tas iegūts sportošanas laikā nevis pālī krītot pa trepēm :D :D :D!

 

Visi tie līdzekļi - var jau būt ka drusku palīdz, bet drīzāk gan ir tā kā ar iesnām - ja ārstē pāriet 7 dienās, ja neārstē vesela nedēļa paiet!

Link to comment
Share on other sites

Vikings
(labots)

Man vēl līdz izlaidumam jāmācāsvēl viens gads. Bet zilumu dabūt ātrāk nost vajag, jo stājos jaunā darbā.

Labots - Vikings
Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Čaks Noriss nelepojas ar zilumiem, zilumi lepojas ar Čaku Norisu...

PS. Dzīvē mēdz gadīties visādi. Ja papildus zilumam nav dzēruma pampums un bezzobu smaids, nav vērts iespringt. Protams, bankā strādājot vajag "tovarnij vid"... PS. Ja pirms fotogrāfešanās - met kaunu pie malas un droši speries uz kādu no kosmētikas māleru saloniem, sapucierēs līdz piena siventiņa rozīgajai krāsai to zilumu...

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Bet zilumu dabūt ātrāk nost vajag, jo stājos jaunā darbā.

 

Domāju ka darba devējam tas zilums nez vai īpaši traucēs, ja vien protams darbs nav filmēšanās reklāmas rullītī ;)

Vajag tikai intervijas laikā, kad prasa par hobijiem pastāstīt par to sporta veidu ar ko nodarbojies un pateikt ka reku pat sanāca zilumu dabūt.

 

Vismaz manās acīs čoms ar zilumu atstāj labāku iespaidu nekā čoms kam zilums mēģināts ar tonālo krēmu nomaskēt.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

asaris555

Uzreiz atcerējos savu atgadījumu- sūcu kolu no stikla pudeles, kaut kā sūcu, radās vakums un pudele pielipa pie lūpas. Nu un tad bija foršs zilums :D

EDIT: Jā, kāds jau ieminējās par tonālo.

Labots - asaris555
Link to comment
Share on other sites

vajag marlē/lupatiņā ielikt Apelsīna miziņas un tad aptīt ap kulaku un sist... saka, ka apelsīna mizā esošās vielas mazina asisn izplūdumu/zilumu

Link to comment
Share on other sites

defenders

Isi sakot ja ir pašā acē izplūdums tad nav ko tur mocīties, zilums ja liels tad 2 nedēļu laikā pats pazudīs un izplūdums jau nu ilgāk zūd!

Link to comment
Share on other sites

carlorossi

Ir tāda rīcineļļa, neko labāku neesmu dzirdējis. Aptiekās nopērkama un likvidē pasākumu mazāk kā nedēļās laikā.

Labots - carlorossi
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...