Jump to content

E51 problēma


saimnieks
 Share

Recommended Posts

Sveiki, gribētos lūgt padomu. Kad kāds zvana kā paceļu izrubās lelefons, citreiz kabatā stāvot izslēdzas... Vajag to softu pārlikt? Ja jā tad kā to pareizāk izdarīt? Jau iepriekš pateicos... ;)

Link to comment
Share on other sites

novelc attiecīgo simbas versiju, un instalējot seko norādēm. telefonam jābūt vēlams pilnībā uzlādētam.

Link to comment
Share on other sites

FW gļuks vienai konkrētai versijai, taču vispār ar to ir dīvaini, jo ja atjauno FW servisā, tad viss strādā, atjaunojot mājās arī, savukārt citiem ir tā pati problēma, kas tev.

P.S Ja liec pats, tad izlasi ārzemju forumos kā to darīt + atjauno uz pašu jaunāko FW, šobrīd 410.x.x, nevis 400...

Link to comment
Share on other sites

saimnieks

a kā to izdarīt? un kur vilkt to jaunāko versiju?

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

Hmm, pie reizes varbūt kāds zina, kas manam telefonam varētu būt pa vainu? Lieta ir sekojoša es ļoti slikti dzirdu cilvēku telefona otrā galā. Likās, ka vaina ar dzirdi, bet vienreiz nācās parunāt pa vienu citu telefonu, pavisam cita lieta. Tātad, kur varētu būt vaina? Garantija vēl telefonam ir, tikai vai viņu ņems pretī, jo uz korpusa ir švīkas, sānu pogas izdulušas tā, ka tagad pogu vietā ir divi caurumi.

Link to comment
Share on other sites

Verneris

Iegaadaaju vinju lietotu, un man ar vinjsh taads pakluss sarunu laikaa.

Vai vinjam taadam jaabuut?

 

Esu jau pasuutijis arii jaunu skaljruni :)

Labots - Verneris
Link to comment
Share on other sites

saimnieks

Vaina ir skaļrunī, es jau divus esmu nomainījis. Iekš ebay.com pa lēto ir...

Link to comment
Share on other sites

Verneris

nu man tieshi jau naak no jeebaja! Tepat lv veikalos ar vinji pa kapeikaam! Nomainiit bija gruuti?

Link to comment
Share on other sites

saimnieks, ja reiz maini trubām skaļruņus, tad jau Tev FW netā atrast būtu kā 2 pirkstus apslapināt.

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

Dundur, stiep uz servisu!

Saimniek, to visu var atrast internetā! Es lasīju un meklēju forumos krievu valodā, biju arī atradis vienu angliski, bet nu informācija tur ir vienāda. Lai atrastu FW vis vieglāk ir izmantot Navifirm programmu. Pārlikt FW var izmantojot dažādas programmas, piem. J.A.F, Phoenix.

Link to comment
Share on other sites

Nav nevienam ienācis prātā izmantot ražotāja Updater programmu?

Nokačāt Nokia Software Updater; uztaisīt backup telefonam, atjaunot fw, atlikt atpakaļ backup

Link to comment
Share on other sites

NSU manam E51 vēl nemaz neatrod v410 firmwari. Ļoti ceru uz izlabotiem gļukiem ar uzkāršanos pie zvana pacelšanas.

Link to comment
Share on other sites

saimnieks
(labots)

Verneris nomainīt bij ļoti viegli, ja ir atiecīgie skrūgrieži....

 

manam E51 vispār firmwari bija v200 atjaunoju vakar uz v410, bet tas gļuks pie pacelšanas tāpat ir palicis...

jānes laikam uz garantiju...

Labots - saimnieks
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kur jūs tos gļukus raujat... Intereses pēc - ar kādu programmu liki FW telefonam ?

Link to comment
Share on other sites

Ja nav alerģijas pret krievu valodu http://forum.allnokia.ru/viewtopic.php?t=45526 ,tad labi un plaši izklāstīti softa atjaunošanas veidi un +vai-...Nokia Software Updater pilnībā neizdzēš telefona iepriekšejo versiju un ar to nevar atjaunot "nosprāgušu" telefonu(pāršūšanas laikā pazūd elektrība,sīkais aizķeras aiz vada utt),bet ar J.A.F vai Phoenix tas ir iepējams(protams,ja nav dzelžu vaina vai ir ielīsts kur nevajag-sertifikātos utt).NSU ir pieejama jebkuram,kam nav slinkums,bet citas ir ar mazu "smaciņu"-krekotas un mazliet ir jāpačakarējas ar uzstādīšanu(sevišķi J.A.F) un galvenais-katrs pats sev servisa centrs un ja trubu nokausi,tad pats arī vainīgs...

Link to comment
Share on other sites

saimnieks

Man jau patīk, visi te tik gudri spriedelē un māca, bet konkrēti kas un kā neviens nesaka. laikam problēma tāda ka paši nezin un tik gudrus tēlo. Palasi tur to un tur to... LOL

Link to comment
Share on other sites

garantijā vai ta maina to telefonu, ka pie pacelšanas uzkarās? kā tas izpaužās? Vispar nokiai vajazeja vainu salabot tos telefonus vai arii dod upgreidoto telefonu e-52, tāds abloms no nokia nekad iepriekš nav redzēts. Jo kjipa biznesa klases telefons un katrs 5 zvans uzkarās.

Link to comment
Share on other sites

saimnieks

garantijā viņiem ir jāsataisa, pie pacelšanas viņš vienkārši izslēdzas.

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi kaut ko konkrēti,tad pasaki kas tev nav skaidrs?Kā pāršūt,ar ko,kāpēc vispār tas vajadzīgs un saproti,ka forums nav čats-ja ir kāda konkrēta neskaidrība,tad apraksti to, lai nav jāzīlē,kas tev nav skaidrs.Ja telefonam kādi "gļuki",tad stiep uz servisa centru,ja gribi pats ko labot mājas kārtībā,tad NSU(ja telefons ir no interneta veikala,tad pastāv varbūtība,ka pēc pāršūšanas var pazust latviešu valoda),ja gribi ko nopietnāku,tad Phoenix vai J.A.F.

Link to comment
Share on other sites

saimnieks

Es labāk aiznesīšu uz garantiju... lai paši viņi tur tiek galā...

Link to comment
Share on other sites

Pareiza izvēle-to jau vajadzēja no paša sākuma,ja vēl ir garantija.

Labots - doms
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...