Jump to content

Nepārtrauktās tintes padeves sistēma


mazais-5
 Share

Recommended Posts

Ja kāds lieto šo sistēmu,lūdzu izsakieties par pieredzi.Man ir AIO HP-Deskjet F-2280 ar 21 un 22 kartridžiem.Vai arī šim varētu šo ierīci pielikt? Vai printeriem šo ierīci pievieno standarta kartridžiem,vai šīs ierīces komplektā ir speciāli kartridži.Esmu lasījis,ka kartridžus vairākas reizes uzpildot,izdilst un vajag jaunu gādāt.Bet kā tad ir ja ar NTPS lej iekšā bez pārtraukuma?

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds lieto šo sistēmu,lūdzu izsakieties par pieredzi.Man ir AIO HP-Deskjet F-2280 ar 21 un 22 kartridžiem.Vai arī šim varētu šo ierīci pielikt? Vai printeriem šo ierīci pievieno standarta kartridžiem,vai šīs ierīces komplektā ir speciāli kartridži.Esmu lasījis,ka kartridžus vairākas reizes uzpildot,izdilst un vajag jaunu gādāt.Bet kā tad ir ja ar NTPS lej iekšā bez pārtraukuma?

 

Ja printeris saka ka kārtridžs ir tukšs, vai tas turpina drukāt, kaut vai tur nav iekšā tintes, vai bļaustās ka ir jāmaina, un neko nedara? Ja turpina drukāt, tad var pieslēgt tintes sistēmu, pie tiem pašiem kārtridžiem. Pašam ir pieslēgts pie Canon pixma MP150. esmu izdrukājis ar melno jau ap 100ml (tas būtu 6 kārtridži). Izdilis, nu nez, varbūt drusku ir, bet nav jau nekāds mega foto printeris tas. Textam un līgumiem ļoti pat OK.. Visu varam pieslēgt un uzstādīt >>>> PM ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...