Jump to content

micro sd ir bloķets


Pikinsh
 Share

Recommended Posts

Lieta sekojoša ir nokia 5230 ieliku iekšā atmiņas karti sāku darboties savilku kartes utt. Tagad vienu dienu nolēmu izņemt ārā atmiņas karti ielikt karšu lasītājā un ielādēt šādus tādus failus, respektīvi izmantot savu atmiņas karti kā flashu kā es to biju ieradis darīt ar saviem vecjiem telefoniem. A te pēkšņi pārstiegums neko nevaru ierakstīt atmiņas kartē ir pieejama tikai read funkcija, cik apjautājos vienā tirzniecības vietā viņi man mieģina ieskaidrot, kad pie vainas ir pati atmiņas karte, bet tam es nekādi negribu ticēt. Kā darbūt gatavu lai es kā pieradis varu mainīt atmiņas kartes saturu caru card rederi, varbūt kādam tā ir bijis un ir atradis risinājumu.

Link to comment
Share on other sites

Ieliec karti telefona un pie drošības iestatījumiem noņem drošības kodu kartei...

Link to comment
Share on other sites

Tai atmiņas kartei ko tu bāz datorā ir maziņš slēdzītis (kreisā pusē). Pārslēdz uz priekšu...

Link to comment
Share on other sites

micro sd kartēm man šķiet, ka nav slēdzīšu ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu ok, vismaz nevienai no savējām neesmu manījis...

 

 

Pie tam ja viņš no telefona ar karti var darboties normāli, tad slēdzis nebūs pie vainas ;)

Link to comment
Share on other sites

Pikinsh
(labots)

Ieliec karti telefona un pie drošības iestatījumiem noņem drošības kodu kartei...

 

Būtu skaisti ja būtu tāda funkcija, biju dzirdējis par tādu ekstru, bet 5230 nevaru tādu atrast neku. Pieņemu kad tāds fukcijas nav :(

 

Par slēdža pārslēgšanu arī iedomājos, bet micro sd tādu extru arī nav.

Labots - Pikinsh
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

5230 tak simjinānis ne ?

mek.lē pie rīkiem kautkur sadaļu atmiņa (ar tādu SD kartes ikonu) un tur varēsi t drošību novakt ...

kods protams būs jāzin - citādi tikai format palīdzēs ...

Link to comment
Share on other sites

Pikinsh

5230 tak simjinānis ne ?

mek.lē pie rīkiem kautkur sadaļu atmiņa (ar tādu SD kartes ikonu) un tur varēsi t drošību novakt ...

kods protams būs jāzin - citādi tikai format palīdzēs ...

 

Protams kad simbijāns stāv virsū, bet neko par SD nevaru atrast viņā kā tikai viņu lietot, par došībam saistītu ar sd kartēm neku nekas nav, esu to telefonu izložņājis no viena stūra līdz otram un neko tādu nēsu pamanījis.

Runājot par paroli nekādu pats nēsu licis virsū ja nu vienīgi kaut kāda auto nokas iet.

Link to comment
Share on other sites

Ir programma Nokia Unlocker,bet ir iespējams tikai tad,ja neesi taisījis softa atjaunošanu vai "hard reset".

Link to comment
Share on other sites

Pikinsh

Ir programma Nokia Unlocker,bet ir iespējams tikai tad,ja neesi taisījis softa atjaunošanu vai "hard reset".

 

Man telefons nav kodēts, bet gan ir bloķeta micro SD karte, telefonu brīvi varu lietot jebkurā tīklā ar to nav problēmu, bet problēma slēpjās tur kad es nevaru caur card rideri neko izdarīt ar atmiņas karti un takā pašam nav man miro usb kabeļa priekš telefona negribu arī formatēt karti jo sd kartē man ir ovi maps kartes iekša un vel vis kas ko negribētos pakāst, man vis ticamāk šķiet kad problēma ir ar to paroli, bet kur un kā, vai ar kādu progu es viņu varu noņemt, jo telefonā es nevaru atrast neko tādu, nemaz kur uzlikt paroli atmiņas kartej un visi drošības uzstādījumi ir orģinālie nekas nav mainīts.

Link to comment
Share on other sites

Formatēt karti caur rīderi tev atļauj?Telefonā(IMHO) ir svarīgi tikai kontakti,bet pārējo var sakasīt ...padsmit minūšu laikā.Man gandrīz visas progr. kopijas ir datorā saglabātas un pirktās ir piesaistītas telefona IMEI kodam un pieslēdzoties var atkal lietot bez bēdas.

Link to comment
Share on other sites

vot tieši tāda pati situācija:

ir microsd karte, kas bijusi nokijā un ar cardreader neļaujās ne lasīties ne formatēties. nokijas diemžēl vairs nav (tika nokauta un izmesta), atmiņas karti gan gribētos izmantot.

kādi ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

Alexejs

ervie - ja lieto karti caur adapteri,tad pārslēdz mazo slēdzīti.

post-67984-127437044165_thumb.jpg

Labots - mazais-alex
Link to comment
Share on other sites

teikšu kā uz 5800 ir

 

Failu pārvaldnieks --> atver atmiņas karti --> iespējas --> atmiņas kartes parole

Link to comment
Share on other sites

Pikinsh

teikšu kā uz 5800 ir

 

Failu pārvaldnieks --> atver atmiņas karti --> iespējas --> atmiņas kartes parole

 

Paldies :)

Bet parole nav uzlikt uzliku un noņēmu un nekas nav mainījies :( varbūt tiešām atmiņas karte iet uz galu

Link to comment
Share on other sites

Bija reiz līdzīga problēma ar microSD karti, tikai man tā read funkcija pat īsti nestrādāja, kartē nevarēja tikt iekšā un formatēt arī neļāva, likās jau, ka karte aizgājusi uz citiem medību laukiem, bet tad uzpeldēja Panasonic SDFormatter v2, ar to progu, tad arī izdevās viņu noformatēt un atgriezt dzīvē. Varbūt noder kādam. ;] Ervie gadījumā šitais variants derēs. :]

Labots - LAPSA
Link to comment
Share on other sites

Ja telefons piedāvā iespēju USB pieslēguma veids PC Suite vai Atmiņas karte,tad jau pats telefons ir sava veida kartes lasītājs un kāda banāna pēc to ņemt ārā un likt citā lasītājā?Uz kartes glabājas dati par tās bloķēšanu,bet kartes kods ir telefona atmiņā un kaut ko izdarot ar softu(dzēšot,pāršujot),šie dati tiek izdzēsti un ieliekot karti atpakaļ-truba to vienkārši neatpazīst.Ieliec viņu fotoaparātā vai citā smārtā un pamēgini tad ko izdarīt vai arī izmet un nopērc citu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...