Jump to content

Bezmaksas karšu softs Symbian S60v3, kuram kartes var ielādēt caur PC?


Vilx-
 Share

Recommended Posts

Man ir Nokia 6120classic, kuram ir Symbian S60v3. GPS nav, un interneta patstāvīgais pieslēgums arī nē (ļoti reti izmantoju internetu mobilajā). Tāpēc interesē, vai ir kāds karšu softs ar sekojošām īpašībām:

  • Bezmaksas. Pēc šī softa man nav reālas vajadzības, tā būs vairāk rotaļlieta, tāpēc maksāt netaisos, un, ja neatradīšu, īpaši neuztraukšos.
  • Spēj noteikt atrašanās vietu pēc mobilo torņiem (jo GPS nav, kā jau teicu);
  • Kartes var ielādēt no kompja, un nav nepieciešams interneta pieslēgums (citādi man rēķins būs drūms)

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu lietojis nevienu, tāpēc nezinu. Moš tas der.

Link to comment
Share on other sites

Ielādēju to OVI Maps. Manam telefonam gan tikai 2.0 versija pieejama. Tagad pāris jautājumi:

  • Kā var dabūt bezmaksas kartes šim softam? Ovi Suite vispār parāda tukšu sarakstu, neko ne par maksu, ne bez maksas nevaru dabūt;
  • Kā var ieslēgt pozicionēšanos pēc mobilo torņiem (jo, kā jau teicu, GPS man nav)?

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Pozicionēšanās pēc torņiem cik zinu ir pieejama tikai dažiem mobilo telefonu modeļiem, kuri ļauj softam nolasīt torņu info. Vismaz cik esmu lietojis google un OVI maps - tiem modeļiem kuriem ir šāda iespēja viņa uzreiz strādā nekas speciāli nav jāieslēdz.

Link to comment
Share on other sites

Nokia Map Loader nevaru atrast. Mani visu laiku redirektē uz Ovi Suite.

Link to comment
Share on other sites

Man laikam līki pirksti, taču tajā lapā es atrodu tikai Mac edīciju MapLoader.

Link to comment
Share on other sites

Nu tāc kā Preiļu Rūgto sadzēries... :ph34r:

 

- lapas vidū attēls (kkādas ielas un & ), uzraksts Download Nokia Map Loader, uz zaļa podziņa Download. Izpildam akceptu un vualā - downloadējas Nokia Map Loader V.1.1

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Forši. Un kas ZIP'ā iekšā, mmm? Tik stulbs es arī neesmu, lai uz zaļās podziņas nevarētu nospiest.

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, nenovilku un neaplūrēju līdz galam.

Bet nu ideja the same.

 

Ja nu neatradīsi, vakarā varu installu atsviest, kkur mētājas kompī.

Link to comment
Share on other sites

Atsvied. Man izskatās, ka Nokia priekš PC tagad kartes izplata caur to savu Ovi Suite, un parastais Map Loaderis vairs nav pieejams.

Link to comment
Share on other sites

Ok, atmet meilu uz PM, cerams ka aizies tas joks, es vēl paspēju caur MapLoaderi salādēties, tagad neesmu neko darījis sen.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sveiki. Vēlos 5800 dabūt iekšā Latvijas kartes, bet Maploaders neatrod telefonu ir tikai "waiting for phone" un viss! Proveju gan caur Bluetooth gan USB, PC suite modē ka rakstīts pamācībā.

Kā dabūt kartes telefonā?

Caur telefonā esošo Maps negribās, tas piedāvā tikai caur GPRS/3G, nav tam s_dam wifi opcijas.

Protams, prieks nopietnas braukāšanas ir Tomtom, gribās ari ar telefonu parotaļāties. Draugam ir tajā pašā 5800 Garmin, bet, manuprāt, izskatās viņš tizli. :D

Link to comment
Share on other sites

Novelc Nokia Ovi Suite,ja Map Loader neiet pie sirds.Pie Garmin ir mazliet "jāpiešaujas",jo tas piedāvā plašas papildiespējas un ar jaunākajām Latvijas kartēm(1.1.2) iet rūkdams un nekā tizla es nesaskatu,bet tas ir IMHO.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Sveiki. Vēlos 5800 dabūt iekšā Latvijas kartes, bet Maploaders neatrod telefonu ir tikai "waiting for phone" un viss! Proveju gan caur Bluetooth gan USB, PC suite modē ka rakstīts pamācībā.

Kā dabūt kartes telefonā?

Caur telefonā esošo Maps negribās, tas piedāvā tikai caur GPRS/3G, nav tam s_dam wifi opcijas.

Protams, prieks nopietnas braukāšanas ir Tomtom, gribās ari ar telefonu parotaļāties. Draugam ir tajā pašā 5800 Garmin, bet, manuprāt, izskatās viņš tizli. :D

Atvainojos par topika augšā celšanu, bet sākumā vajag atvērt to pašu karšu programmu (ovi maps). neuztraucies ja pāris kilobaiti pārraidīti (ja tu maksā par megabaitiem). tad ver ciet tās kartes. sper klāt telefonu pie kompja PCSUITE režīmā un vajadzētu aiziet. un ja gribi lietot WLAN, tad karšu uzstādījumos, sadaļā internets, meklē pieejas punktu ar nepieciešamā WLAN SSID (tiek saglabāti visi WLAN SSID, caur kuriem esi ložņājis pa netu).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cool-Tech

Nokia Ovi maps ir ok,ja nav iebūvēta GPS-var apskatīt arī maršrutus,ja uzstāda sākumu un galamērķi.Lejuplādēju priekš Nokia X3- Latvijas karte bija zem 10Mb.

kā tev izdevās? man kaut kā nesanāca piešaut, pat ja nolādējās tās kartes u piešāvu caur to ovi map loader, vai kā viņu tur sauc, bet tā pat telefons neatrod, pat ar jaunājo softu(8.50, ja nemaldos)

 

Novelc Nokia Ovi Suite,ja Map Loader neiet pie sirds.Pie Garmin ir mazliet "jāpiešaujas",jo tas piedāvā plašas papildiespējas un ar jaunākajām Latvijas kartēm(1.1.2) iet rūkdams un nekā tizla es nesaskatu,bet tas ir IMHO.

varbūt vari pateikt, kur dabūt to garmin un garmin kartes? ja nav grūti, lūdzu, atsūti PM būšu pateicīgs

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...