Jump to content

Kur var dabūt labu matraci un uz ko jāskatās?


Vilx-
 Share

Recommended Posts

Mezavecis
Pirms 53 minūtēm , Stasss teica:

Pārcenots brends, un viss.

Ir zināms kaut kas konkrēts nepārcenots un lietojams, kuri nebūtu mīkstie atsperu matrači? 6 gadus atpakaļ šo pašu jautāju un neko labāku par Dormeo neatradu. 

 

10 gadus vecais matracis joprojām kalpo, šur tur jau gulēšanas pazīmes ir, drīzāk vizuāli vairs ideāli neizskatās.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Mezavecis teica:

Ir zināms kaut kas konkrēts nepārcenots un lietojams, kuri nebūtu mīkstie atsperu matrači?

Tiešām nezinu. Bet nu paralona klucis par 500 rubļiem man šķiet nenormāls perebors. Sīkāk jāprasa pašiem tirgoņiem, kas un kā.

Es to Dormeo putu gabalu nekad mūžā nepirktu par to naudu. Man sievišķis viņu uzsūtīja un nolika fakta priekšā..🤪

Link to comment
Share on other sites

500 rublēni būs apmēram 6 EUR. Liekas diezgan normāls darījums.

Labots - e = d
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izlaidušies esat. Ap 200-300 eur jau ir dabonams normāls matracis. Neredzu jēgu pārmaksāt. Pašam svars 115kg un pa lielam pofig uz kāda matrača gulēt

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Kārtīgu matraci nevar ne sarullēt

Bet var atrullēt. Ikea atsperu matrači (vismaz daži no tiem) iegādes brīdī ir sarullēti-sapresēti, un tad tu viņu atrullē.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Mezavecis teica:

Ir zināms kaut kas konkrēts nepārcenots un lietojams, kuri nebūtu mīkstie atsperu matrači? 6 gadus atpakaļ šo pašu jautāju un neko labāku par Dormeo neatradu. 

 

10 gadus vecais matracis joprojām kalpo, šur tur jau gulēšanas pazīmes ir, drīzāk vizuāli vairs ideāli neizskatās.

 

 

 

Katram protams ir savas prasības - ir cilvēki kam patīk memory foam, man patīk atsperu bloki.

 

Bet Dormeo u.c. prācenotos zīmolus man vienkārši neceltos roka pirkt tā vienkāršā iemesla dēļ, ka memory foam ir pati lētākā tehnoloģija/materiāls - līdz ar to šie matrači ir vienkārši drausmīgi pārcenoti. Latvijā patiesībā ir diezgan daudz vietējo matraču ražotāju (kuri arī starp citu ir "OEM" ražotājiem dažiem dārgā gala zīmoliem :) - es noteikti pirktu matraci nevis mēbeļu veikalā, bet pa tiešo no ražotāja (pasūtījuma izpildes laiks parasti ir 4-5 dienas)

 

Piemēram, Intema.lv  un spsplus.lv  (sortiments/kvalitāte ir ļoti līdzīga, bet tās ir 2 dažādas ražotnes, senākā pagātnē viens no uzņēmumiem sadalījās, bijušie darbinieki izveidoja savu)

Labots - LPC
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

nezinu, es ieteiktu tiešām vispirms aiziet uz kādu bodi, kur var dažādos izgulēties, lai saprastu, ko vajag.

man pašam vajag cietu, tāpēc visi putu varianti ir galīgi garām. līdz ar to der parastie atsperu varianti. pašam ir kaut kāds šāds: https://www.optimus.lv/lv/product/41956/87975

nekādas vainas. izgulēsies ātrāk, paņem nākāmo.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Knaabis teica:

Dormeo neelpo un pelē...

Ko nu muldi :biggrin::biggrin::biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , jema teica:
Pirms 23 minūtēm , Knaabis teica:

Dormeo neelpo un pelē...

Ko nu muldi :biggrin::biggrin::biggrin:

Kā ta nē. Ja nesaturēšanas dēļ pilina gultā pastāvīgi, tad pelē..😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Man patīk kombinācija normāls pastingrs poketnieks + 3 collu memoryfoam virsmatracis (pavieglākiem varētu pietikt arī ar 3-5 cm).
P.S. Dormeo memoryfoam virsmatrači, kad tirgo ar 50 % atlaidi, ir ok. Bērnam tādu paņēmu.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

https://goo.gl/maps/zRZ5ZCnmF1BipJNdA

te vienā no tiem veikaliem ir baltkrievu matrači

atsperu matracis

ciets

ar kaut kādiem stiprinājumiem matrača malai, tipa, lai varot sēdēt arī uz malas 

izmērs garumā kaut kāds - ne 2 metri, 1.98

 

pagaidām ir labs

 

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , jema teica:
pirms 2 stundām , Knaabis teica:

Dormeo neelpo un pelē...

Ko nu muldi :biggrin::biggrin:

https://www.google.lv/search?sxsrf=ALeKk02KHGbnrwWjS8i-gDDXpoF88pmVPg%3A1595957905309&ei=kWIgX8C3Eo_srgSjjpjYDw&q=dormeo+pelē&oq=dormeo+pelē&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQDDoKCCMQrgIQsAMQJ1C8ZFjhZmCccWgBcAB4AIABRogBiAGSAQEymAEAoAEBqgEHZ3dzLXdpesABAQ&sclient=psy-ab&ved=0ahUKEwiAxJbAvvDqAhUPtosKHSMHBvsQ4dUDCAs

 

Jo matracis sastāv tikai no sintētiskām putām, kuras neelpo. Ja telpā ir paaugstināts mitruma procents - īpaši vasarā, tad tas ir reāli.

 

Labots - Knaabis
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Nu kas par muļķībām!

 

Bērniem nopirku Dormeo - toreiz bija ļoti sakarīgā cenā. Nu jau ~~15 gadi un kalpo 5X labāk, kā krutais "īstā" matraču ražotāja veidojums. "Īstais" ir pamatīgi izgulēts kā 2 siles, riktīgi saspiedies; bērnu matrači ir dažādos veidos pašmulēti, pa stūriem kāds diegs atnācis vaļā, bet perfekti tur formu un gulēt tajos vēl joprojām ir reāli ērti. Cenas starpība bija vismaz 2 reizes - tos Dormeo laikam ņēmām uz kaut kādu skarbo akciju vai ienākšanu matraču tirgū (neatceros). "Īstais" toreiz bezmaza vai 500 LVL maksāja.

Dormeo nav nekādas pelēšanas, nekas tur nenoārdās, nesaspiežas un nesabrūk. Neesmu novērojis arī nekādu neelpošanu vai gulēšanas neērtības - esmu pats daudzas reizes tajās "bērnu" gultās gulējis. Laba manta par (toreiz) sakarīgu naudu. Tagad gan, spriežot pēc cenām, rijīgi palikuši.

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , Knaabis teica:

Dormeo neelpo

Man būtu bail gulēt uz matrača, kurš elpo. Ja nu sāk arī ēst.

 

Muterītei pirms n-padsmit (ja ne 20+, baigi sen) nopirku dormeo virsmatraci no pabiezā gala. Nekas nav izgulēts, nebirst, nesaspiežas un nebrūk, nepelē un, paldies dievam, neelpo.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...