Jump to content

Antivīruss


Alexejs
 Share

Recommended Posts

Labvakar!

Tātad radās nepieciešamība pēc ļoti ekonomiska (maz datora resursus rijoša) antivīrusa.

Iesakiet kādu antivīrusu,kuram tiek regulāri atjaunotas datubāzes,kurš rij mazāk nekā 100Mb RAM,kuram nav novēroti īpaši gļuki (uzkaršanās,izslēgšanās,nevar izdzēst kādu vīrusu utt.),kuram nav nekādu reklāmu,kuram nav iebūvēta firewalla,web security utml. (vajag tikai tīru AV),kuram ir proactive defense (bet nav obligāti),interfeiss nav svarīgs,bezmaksas vai maksas arī nav svarīgi.

Paldies jau iepriekš.

Labots - mazais-alex
Link to comment
Share on other sites

alfinsh

jaunajam avast ari nav ne vainas .

Link to comment
Share on other sites

Es teiktu, ka visi minētie AV ir labi, līdz zināmam brīdim, kad nesāk gļukot :boast:

Link to comment
Share on other sites

Alexejs

Pagaidām ieinstalēju MSE.

Drusku palietošu un paskatīšos atstāt vai nē.

Pagaidām paldies visiem,bet varat droši rakstīt vēl ieteikumus.

Link to comment
Share on other sites

Stat1CX

Avira būs jūtami atrāka un mazāk rijīga par lielādo daļu šeit minētajiem antivīrusiem, tai skaitā to pašu MSE.

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint
(labots)

Kopš kura laika AV galvenie darbības rādītāji ir resursu patēriņš un ātrdarbība?

[*]Ja autors negrib izmaiņas operētājsistēmas darbībā maksimāli uzlabojot drošību, tad varbūt der aplūkot iespēju kardināli izmainīt datora lietošanas paradumus un izmantot windows sniegto iespēju limited user?

[*]Nedz Avast's, nedz MSE, uz Windows XP, no kopējā, 896 MB lielā, atmiņas daudzuma, vairāk par 100 MB netērēja, ja nu kas :)

 

P.S

 

Viennozīmīgi NOD32

 

Viennozīmīgi slikta izvēle!

Labots - KoЯn
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Alexejs

KoЯn - es biju norādijis vairākus AV kritērijus (tai skaitā svaigāko db pieejamību).Par limited user ir jau sen zināms,bet es neesmu vienīgais šā PC lietotājs,tāpēc šis variants nederēs.. man vienkārši vajadzēja bez čakara,ar minimālu resursu patēriņu,nodrošināt aizvēsturiskam PC drošību :mrgreen: Par Avast un MSE,kā jau minēju iepriekš,jau uzliku MSE.

 

Stat1CX - Avira bija stāvējusi 4 gadus,ne reizi nepievīlusi,ar gadiem biju pārgājis uz "jaudīgākām" versijām (Personal --> Premium --> Premium security suite),resursu patēriņš var teikt nemainījās,vīrusus ķēra ļoti labi,bet līdz iznāca Avira 10,avguards uzkārās,meta errorus,update laikā uzkārās/izslēdzās, protams,biju meklējis risinājumus Avira forumos,atradu vienīgi vienu risinājumu - atslēgt to viņu jauno proactive defense (aizmirsu kā sauca),jo it kā viņš karot augšā sistēmu.Metu mieru tam visam un nolēmu mainīt AV.

Link to comment
Share on other sites

wuorange

Kopš pārgāju uz Windows 7, neesmu lietojis nevienu antivīrusa programmu. Ja nespiež uz debīliem linkiem (Green card for free, 9,999,999 winner, win a new iphone u.t.t.), neinstalē aizdomīgas programmas, nekačā no DC++ .. tad vīrusu nesaķersi!

Vienīgās bailes man ir no USB vīrusa, bet kautkā zobus sakodis tomēr USB FLash lietoju :)

P.S.

Un kas tad var notikt, ja saķer vīrusu? Bildes ta viņš neapēd :D Paņem un pārinstalē visu vienā vakarā un miers ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Balsoju par AVAST.

 

Izmēģināju ari MSE bet dators palika jūtami lēnāks....

Savā agrāk bija labs AVG, bet kopš 8 versija arī sāka iebremzēt...

Link to comment
Share on other sites

NODs nav tik melns kā to mālē, ja kas...

 

Bet tiešām pirmsākums ir Limited User.

Link to comment
Share on other sites

Izmēģināju ari MSE bet dators palika jūtami lēnāks....

Tas ka tu uzinstalierē vēl jebkutu AV nenozīmē, ka jams super druper fiksi strādās, vajag pirkstus iztaisnot un izķeksēt visādus tooļus, kas lieki patērē tikai resursus, bet atstāt tikai svarīgākos, tas ir jebkuram AV.

Link to comment
Share on other sites

Alexejs

Ja nespiež uz debīliem linkiem (Green card for free, 9,999,999 winner, win a new iphone u.t.t.), neinstalē aizdomīgas programmas, nekačā no DC++ .. tad vīrusu nesaķersi!

Vienīgās bailes man ir no USB vīrusa, bet kautkā zobus sakodis tomēr USB FLash lietoju :)

P.S.

Un kas tad var notikt, ja saķer vīrusu? Bildes ta viņš neapēd :D Paņem un pārinstalē visu vienā vakarā un miers ;)

 

Protams,neesmu dumjš,nespiedīšu takš uz tiem linkiem,bet kā jau minēju iepriekš,tad es neesmu vienīgais kas lieto šo PC,un viņiem neieskaidrosi,lai nespiež uz tiem linkiem,tāpēc nākas izmantot antivīrusu.

 

Izmēģināju ari MSE bet dators palika jūtami lēnāks....

 

Pats mēģinu MSE jau otro dienu,nekādu lielu izmaiņu nejūtu ( RAM 512 ; AMD Sempron 3000+ 1,8Ghz )

Link to comment
Share on other sites

(labots)

wuorange' date='05 May 2010 - 08:13

...

Vienīgās bailes man ir no USB vīrusa, bet kautkā zobus sakodis tomēr USB FLash lietoju :)

P.S.

...

 

Pats un mani sīkie lietojo w7 limited user bez antivīrusa. Gada laikā nekas nav saķēries. Par USB, W7 nav tik tups, lai laistu kautko nopietnu bez prasīšanas. Piekam iekš W7 kautkur kontrolpanelī var atslēgt visas autopalaišanas, slinkums meklēt, bet esmu to izdarijis. Visi W7 man legāli...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Arī XP var diseiblot Autorun ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tomy007

Var jau teikt daudz ko, bet antivīrusa ātrdarbība IR svarīgs faktors! Un tiem, kas uzreiz teiks, ka uz jaunajām kastēm tam nav nozīmes jāatceras, ka ne visi sēž pie i burtiņiem. Un arī man nav ne mazākā iemesla mest miskastē kantora P3, kamēr vien tas elpo. 200 latiem pagaidām redzu labāku pielietojumu. Tā ka palieku pie viedokļa, ka uz lēniem dzelžiem NOD ir ļoti OK.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Arī XP var diseiblot Autorun ;)

 

Kā? Cik pats esmu meklējis, parastam userim ar iebūvētiem XP līdzekļiem tas nav izdarams. Jāpielieto paildus tūļi vai jālabo reģistrs ar xp iebūvēto regedit...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

A man patīk pēdējais komentārs .

Link to comment
Share on other sites

delta128

-> ggg

 

no http://support.microsoft.com/kb/967715

 

Click Start, click Run, type Gpedit.msc in the Open box, and then click OK.

Under Computer Configuration, expand Administrative Templates, and then click System.

In the Settings pane, right-click Turn off Autoplay, and then click Properties.

 

Note In Windows 2000, the policy setting is named Disable Autoplay.

Click Enabled, and then select All drives in the Turn off Autoplay box to disable Autorun on all drives.

Click OK to close the Turn off Autoplay Properties dialog box.

Restart the computer.

 

vista, win server 2008 un xp/vista home edition meklējam linkā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Paldies!

 

Šito es laikam caur googli kautkad biju atradis, bet par cik man anglene švakā līmennī, toreiz neiebraucu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...