Jump to content

GPS itkā nestrādā


waplet
 Share

Recommended Posts

Tātad

Modelis: Nokia E71

OS: Symbian s60v3 9.2

tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos lieta tāda, ka ieejot kartēs (Nokia maps) pie satelīta mirgo tikai viens indikators un "mana pozīcija" uzspiežot nekas nenotiek, respektīvi nekas nestradā ?

Kur vaina?

Link to comment
Share on other sites

WildGun

tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos, vaina viena - GPS itkā nestrādā :close_tema:

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kādreiz GPS ir strādājis vai ieslēdzi pirmo reizi mūžā un nestrādā?

Link to comment
Share on other sites

Vai šim telefonam ir gps, slinkums man meklēt. Bet, kad palaidi karšu programmu, programma neprasija atļauju savienoties ar serveri ( vai kā viņu tur) caur GPRS? Jāļauj šis savienojums, tad ieslēdzas AGPS un vietas atrašana notiek daudz ātrāk. Tiesa, ārzemēs tas var ielidot nelielā kapeikā...

Link to comment
Share on other sites

waplet
(labots)

Manliekas, ka uz vecajām Mapēm strādājā, bet nu uz Ovi Maps nestradā :S

Varbūt tieši šim modelim nestradā? :?

GPS ir iebūvētais.

Edited:

Brālis teica, ka itkāvajag piekonektēties GRPS'am. Bet tad jau sanāk nereālākais ceņņiks? :S tur vienkārši neizdevīgi.. 10kb ~ 1 sant.. un tur viņš nenormāli ātri rij.

Labots - waplet
Link to comment
Share on other sites

Izej klajā laikā un pasēdi 5 min ar atvērtu GPS, ja tad neatrod, tad vari sākt satraukties...

Link to comment
Share on other sites

tak pieslēdz normālu datu plānu... lai gan karti jau tāpat var arī ieladēt caur nokia map loader. 28mb uz visu LV.

Link to comment
Share on other sites

waplet

Nu karte jau man sen ir iekačāta, savu dzīvesvietu jau meklētājā atrodu, bet neatrodu "mana pozīcija" :S

Link to comment
Share on other sites

Vai tev apdzīvotās vietas nosaukums(novads,pagasts,pilsēta) meklēšanas laikā telefonā vispār neparādās?

Link to comment
Share on other sites

waplet

Nu man vienkārši neatrod satelītus, kaut arī ir E71 ar iebūvēto GPS.

Link to comment
Share on other sites

Būtu jāatrod,ja nav kāda "dzelžu" vaina...Man arī E sērija un A-GPS,bet viss stādā gan ar Ovi Maps,gan ar GarminMobile XT.Uzstādījumos uzlikts "atvieglotais GPS" un "integrētais gps",pozicionēšanas servera adrese -supl.nokia.com(šķiet,ka tāda ir noklusējuma adrese),servera lietojums-automātisks.Dažos avotos minēts,ka pirmo reizi lietojot,meklēšana var būt pat ...padsmit minūtes un atkarīgs kur atrodies-kalni,mājas utt.

 

Varbūt atjaunini programmatūru-E71 pašlaik pēdējā versija ir 410.21.010V9(pārbaudi *#0000#).

Link to comment
Share on other sites

waplet

Versija: 300.21.012

Bet ngribās likt, nezinu vai varēs ar HellOX2 paņemt "priekšā", un vēl viss sainstalētais itkā pazudīs.

Un un, itkā tajā OVi Maps teikts, ka E71 un E66 nav supports uz mapēm, bet citur atkal teikts, ka februārī viņi ieviesa supportu šiem telefoniem, bet kā neiet tā neiet. Kas ir šī - GarminMobile XT? Un kas tie par uzzstādījumiem var precīzak?

Link to comment
Share on other sites

Nu ja gribi "paņemt priekšā",tad vispirms jāpaskatās vai jaunākā versija ir "laužama"-tas gan tiesa,bet es visu (tiesa,ne gluži) parakstu ar savu sertifikātu tieši telefonā un atkrīt gaidīšana,kad tiks izdomāts veids kā uzlauzt kārtējo softa versiju,tikai bija jāaizsūta savs IMEI kods,jāinstalē FreeSigner+jāparaksta vajadzīgā programma un lieto(ir vairāki parakstīšanas veidi),bet dziļāka piekļuve mapēm un failiem man personīgi nav vajadzīga(nav arī tādu zināšanu).allnokia.ru par šo tēmu ir plaši aprakstīts,nevajag reģistrēties.Nezinu par E71,bet E66 navigācija strādā -šodien pārbaudīju.Par GarminMobileXT-series60.ru-GPS-ļoti labi un smalki viss aprakstīts(ir arī jaunākās Latvijas kartes)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Emm, man kaut kur ir pazudis man devcert :( Kkur bija viena ķīniešu lapa, kur varēja dabūt. So btw.. tev ir kāds ātrāks ieteiks, ja jā tad linku lūdzu. + nočekošu , kas ir helloox mājaslapā..

Rīt likšu jauno firmwāri

13th Apr 2010 - E63/E66/E71 firmware 410.21.010 are Hackable!

Droši likšu jauno.

 

Itkā kkas aizgāja, jāielāde latvijas karti, lai pastītos vai rādāš pareizas kordinātus. ja nu viss aizies, ziņošu.

 

Edit: Iet viss. Bet cik es pastos žurnālā tur kkādi konnekti TELE2 gprs internet'am un un kkādi pāris kilobaiti pāris sekundes pasēžot .. Bet nu negribās tā! Jo 10kb = 1 santīms :S

Labots - waplet
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...