Jump to content

TRojans


gircc
 Share

Recommended Posts

šodien pēkšņi C:/windows mapē parādījās kaut kāds exe fails, kuru Avira uzrāda kā Trojanu....kad izmet paziņojumu, tas notiek ik pēc 10 min. apēram, izvēlos iespēju delete, bet tomēr izdzēst neizdodās.Izskanēju visu windows mapi ar malwarbyt. tas pats, atrada vairākus trojanus, visus izdzēsa, bet tas viens paliek. Un dažreiz uzmet vēl otru paziņojumu it kā ka trojans ir mapē C:/Documents and Settings/user/Local Settings/, bet tādu mapi kā local settings pat atrast nevaru.......

 

Paziņojums ir šāds

 

C:\WINDOVS\Gcymyb.exe

is the TR/A.152576 Trojan

 

Otrs paziņojums ir šāds:

 

C:\Documents and Settings\Girts\Local Settings\temp\Gkx.exe

is the TR/Fakealert.fve.2 Trojan

 

Nav ne mazākās saprašanas kas tie par exe failiem, un kā lai no viņiem tiek vaļā.

Es esmu uz pusamatieris datorlietās.....tapēc lūdzu padomu.

Link to comment
Share on other sites

Nāksies vien dzēst ar rociņām :mrgreen: Tev droši vien folder optionos ir norādīts Do not show hiden files and folders. Tāpēc arī neredzi visu, ko gribas. :meeting: Un uzliec normālu aizsardzību, vai arī nelieto administratora kontu.

Link to comment
Share on other sites

BoyMan

Par Aviru nevar teikt neko sliktu,sargā labi,bet pats esmu ņēmies ar vīrusiem,kurus Avira laukā nemet,bet gan bļaustās,ka tur ir vīruss...

Vari iet safe modē un ar rokām dzēst,kā jau minēja lietotājs mazulis,vari arī iemest iekš virustotal.com un paskatīties,kas vēl ķer to draņķi un mēģināt tīrīt ar citu ķerāju..

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

fake alert...

puika ir nospiedis taalajaa internetaa uz linka un ieinstaleejis sev superdupersecurity 2010YOYOYO

 

ja jams nezjmiegtos un ieceptu ieksj googles savus fakus, tad tur buutu step by step pamaaciiba kaa tikt valjaa no taa meesla....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...