Jump to content

Dienas snapshot #4


VIL
 Share

Recommended Posts

pirms 3 stundām , groove teica:

Šķiet, ka gandrīz visas bildes uz F2

Var jau būt, ka, pēdējo dienu laikā kaut kas ir kardināli pamainījies fizikas nodaļā "optika", bet nu pēc f2 neviena no bilžām neizskatas, pārāk dziļš DOF (lauka dziļums).

Kurš zin' drēbi, drīkst pakomentēt! :)

Link to comment
Share on other sites

Man manuāli objektīvi, nevarēšu pārbaudīt. Iespējams mazliet vairāk par f2 tomēr bija. Ja fokuss tālu, tad tāpat sanāk paliels DOF dziļums. 

Link to comment
Share on other sites

Ka stikls ir manuāls,  tas redzams pēc exif datiem (rāda F0), vispār vintage manuālajos stiklos ir spēks!

 

Pieņemot, ka fokuss tuvu bezgalībai, pie f2 @50mm visam, kas tuvāk par +/- 50 metriem vajadzētu būt out of focus.

Bet nu jā, piekrītu, grūti katrai bildei atcerēties atvērumu :)

 

+1!

Link to comment
Share on other sites

Mani 5¢:

 

1.

59ee40719d0d0_IMG_0615_h1080_crop.thumb.jpg.3bc1d88846921248e9172c2b1cd29619.jpg

EOS 5D Mark II / EF 70-200 f4 L / focal lenght 140mm / ISO400 / Metering - spot / Aperture priority / f5.6 / 1/2500s

 

2.

59ee43ac7f35c_IMG_0703_h1080_crop.thumb.jpg.d952c3ddb90819c4738b3eec3aff0ecb.jpg

EOS 5D Mark II / EF 70-200 f4 L / focal length 200mm / ISO200 / Metering - spot / Normal program (P) / f8 /1/640s

 

3.

59ee43ec8ce70_IMG_1231_h1080_crop_perspect.thumb.jpg.876da37a31011530596ad12859829fa6.jpg

EOS 5D Mark II / EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM / focal length 33mm / ISO800 / Metering - spot / Aperture priority / f7.1 / 30s / IS off

 

4.

59ee446830236_IMG_1426_h1080_crop.thumb.jpg.4307b277510f574648cfdfeac80542d9.jpg

EOS 5D Mark II / Helios 44-2 58mm f/2.0 / macro tube / ISO800 / Metering - partial / Aperture priority / f2.0 / 1/100s

 

5.

59ee44aa667e9_IMG_1566_h1080_crop_.thumb.jpg.b605e09bc494e59dc3754a411a1b2a11.jpg

EOS 5D Mark II / Helios 44-2 58mm f/2.0 / focal length 58mm / ISO100 / Metering - partial / Aperture priority / f2.8 / 1/1000s

 

 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

versatile

Šodien uzspīdēja saule, vēl biš pabildēju, plus asistēju jumta darbos.

37309728274_4a3c9637fd_b.jpg

37309723094_c1a4436f10_b.jpg
38018644611_032a1f244e_b.jpg
26242837979_36aa70179f_b.jpg
24166942468_4db09f62c8_b.jpg
26241992009_33896b1baf_b.jpg
38017771961_084131bb42_b.jpg

Labots - versatile
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nokāpu klasi zemāk pamēģināt sony a6000. Nav ne vainas, tikai tas kita zūms gan ir kaka 
Kāpiens Teides vulkānā Kanāriju salās:
 

DSC01572.jpg

DSC01588.jpg

DSC01621.jpg

DSC01697.jpg

Labots - groove
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Long John

Labs "ķinītis"! Kas tas ir pa modeli kamerai? 

Link to comment
Share on other sites

Laida iekšā ar kameru? Uz pieres liki? :)

Link to comment
Share on other sites

Pa trosēm  virs stadiona braukā kamera. Mani ieinteresēja kā tas notiek. Varētu pajautāt googles tantei. Bet nezinu kā sauc šo kameru.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gestapo
pirms 20 stundām , versatile teica:

ir videjo.


Feini izskatās, es skatījos bez skaņas un fonā gāja Wardruna - Tyr, labi gāja kopā :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 22 stundām , Racer teica:

Laida iekšā ar kameru? Uz pieres liki? :)

Laida. Šogad, starp citu, laida arī skatītājus. Man gan bija dzeltenā šiltīte ar lamuvārdu fotogrāfs.

Pieskočoju ar makgaivereni pie tuvākās centram presei atļautās vietas (sveiciens dronu peilētājiem (dji aeroscope interesanta mantiņa) un tēvē krāniem) un maucu pārējā laikā pa stadionu pēc citām bildēm.

 

 

pirms 22 stundām , Long John teica:

Kas tas ir pa modeli kamerai? 

Xiaomi Yi - tagad nopietni domāju par 4k modeli, man tik parastais. Bet nu 40 eur labi iztērēti.

Viena bēda, lai bilde būtu kaut cikok, nākas taisīt custom konfigurācijas failus un likt atmiņas kartē.


pirms 4 stundām , Didzis teica:

To verķi Daugavas stadionā sauc Spidercam  https://en.wikipedia.org/wiki/Spidercam

Žēl, nesanāca papētīt, jo jāstrā lielajā estrādē ar līdzīgu verķi http://cablecam.lv/

Tas verķis ir baigi labais, no stadiona pazudušii krāni un netraucē skatītājiem - 15. gadā virs stadiona bija tikai keibeļkāmis un stadionā vēl iekšā krāns, ar visiem nožoojumiem, tpu, neko normāli nobildēt nevar.

 

Cerams, ka virs lielās estrādes ar ieviesīs spaideru, man bija viens koris jāsabildē, nu, ko lai saka, ieteicu šamiem mainīt nosaukumu uz "xxx novada jauktais koris "Krāna bērni"" - VISĀS bildēs šiem krāns priekšā, varbūt kādas pāris būs, kur tikai malā redzams.

Labots - versatile
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

versatile

A kāpēclai nefotografētuvertikāli? Es vakar arī vienubrīd vertikāli filmēju, jo zināju, ka to skatīsies tikai uz telefoniem.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
1 stundu atpakaļ, versatile teica:

Cerams, ka virs lielās estrādes ar ieviesīs spaideru

Nāksies tevi apbēdināt. Pie pašas koristu pirmā rindas, tāpat kā iepriekšējos svētkos, būs divi krāni - lielais teleskopiskais pa kreisi un mazāks pa labi. Lielais, tāpat kā spaiders stadionā, nav mūsējie - uz pasākumu par visai lielām summām izīrēti.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 19 minūtēm , raiviic teica:

Nāksies tevi apbēdināt

Zinu. Strādāju vakar, šodien iešu kā skatītājs.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Muļķības. Ja ir skaidri zināms, ka saturs tiks patērēts vertikāli, tas jāražo vertikāli.

Pārējā laikā, protams, tas nav vajadzīgs, un jātaisa parasts uz ierastiem ekrāniem skatāms. Bet, ja materiāls ir kaut kāda dzīvā pārraide, kuru var skatīties tikai vertikāli.. tā arī jātaisa

Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir sieva, tad tomēr man cerība vēl nav zudusi uz sevi...

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , snukurins teica:

Nu vispār šī jau ir piektā.

Nemaz nebrīnos..

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Spider pig cam tomēr tika izmantota.

Link to comment
Share on other sites

Vakar, kamēr ņēma nost to Spidercam, bišku papētiju. Tur visa fīča tais vinčās. Spoles jau nu iespaidīgas.

Ja par filmēšanu un fotogrāfēšanu ar vertikāli turētu telefonu, tad tas ir pilnīgs pipec. Filmējot, lai laikam ''labāk var redzēt'' vēl šūpo roku līdzi ritmā. Šitos skatus lielajā estrādē es vakrar līdz riebumam atskatījos. Es protams maz ko saprotu no amatieru video, bet nu pasakiet man, nah** to vajag? Atnāci uz koncertu, bargu naudu samaksāji un vēl plivināties ar telefonu kautko filmējot vertikāli. Ai, nu ko es vispār saprotu!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , Didzis teica:

Ai, nu ko es vispār saprotu!

 

Īsteni lielā pirksta fani arī televīzoru mājās pie sienas liek vertikāli

Link to comment
Share on other sites

Daugavas stadionā pie katra apgaismes staba bija piestiprināts kronšteins ar skriemeli caur kuru gāja trose. Es pat nezinu vai to saukt par trosi, vai striķi. Cik saprotu no kevlara ar optisko šķiedru pa vidu. Pašas vinčas stāvēja uz zenes un tik tina to trosi uz priekšu un atpakaļ. Žēl, ka nebija iespēju visu redzēt darbībā, bet ko padarīsi, divos koncertos reizē nevar strādāt.

Link to comment
Share on other sites

2018.07.7. , 13:34, versatile teica:

liekas, pirkums sevi attaisnojis.

Ir attaisnojis, kundze bij feisbukā saīsināto versiju atradusi, parādīju šo - paldies! ;) 

Link to comment
Share on other sites

martinno
2018.07.7. , 13:34, versatile teica:

liekas, pirkums sevi attaisnojis

 

Es taču teicu, ka superīgs produkts :mrgreen2:

Bet, ja nopietni - diezgan labi esi iejaucies settingos un pat tumsā ir laba bilde!

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 12 stundām , Racer teica:

Ir attaisnojis, kundze bij feisbukā saīsināto versiju atradusi, parādīju šo - paldies! ;) 

Saīsinātā versija, visticamāk, bija mans pirmais piegājiens ģenerālmēģinājumā. Tur gan ieliku kamerā karti bez konfig faila, attiecīgi tika iefilmēts daudz zemākā bitrate.

Plus beigās sapratu, ka 2s intervāls par traku, nākamajā vakarā uzliku pussekundi.

Pirmais video gan dabūja zināmu popularitāti un nākamajā vakarā arī citi parādījās. Man bija timelapse youtūbā uzreiz pēc ģenerālmēģinājumabeigām, vēl pirms izgāju no Daugavas stadiona, tā ka varu diezgan droši teikt, ka pārējie ir špikotāji :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...