Jump to content

Problēma ar parastā telefona pieslēgšanu.


Exiic
 Share

Recommended Posts

Sveiki būtieši.

Problēma ar mājas telefonu, nobira vecais VEF, nopirku jaunu VEF.

Vecajam ir vecā tipa štekeris ar četrām dakšām, baigais klucis, jaunajam ir 4dzīslu šāds http://www.argus.lv/...64a9770f4dd7956

Gribu jaunajam galam nogriezt štekeri un pieskrūvēt (vecā tipa štekerī tur tie 4 vadi kkā skrūvējās) pie vecā tipa štekera, bet nezinu diemžēl kādā secībā pieskrūvēt. Tātad ir vecais štekeris un vads ar melnu, sarkanu, zaļu, dzeltenu dzīslu, kuru pie kā vienot?

Sore, bet šajā jomā esmu pilnīgs muģila.

Lai būtu skaidrs kā apmēram izskatās, bilde attachā

 

Un papildjautājums, telefonam dupsī ir 2 slēdži, abus var ieslēgt 2 pozīcijās, vienam pozīcijas apzīmētas ar P un T, otram ar H un L, kādās pozīcijās tiem jāstāv?

post-59783-127176266887_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sarkanais un zaļais pie kreisajiem. Kapēc negribi atskrūvēt to ligzdu vaļā un paskatīties pie kuriem pienāk līnija? Moš teu izravēts ir kondensators un bijis pieslēgts pie labās puses kontaktiem, nez.

 

P.S. Vai tad mūsdienās drīkst tirgot telefonus bez manuāļiem? P = pulse, T = tone, H = high un L = low.

 

P.S.2. Esi nepareizi iezīmējis krāsas. Vidējiem jābūt zaļš un sarkans.

Labots - McB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bet interesantāk taču ir ņemties pašam.

 

Atslēgvārdi meklētājsistēmās.

Jaunais ir RJ-11; vecais - РТШК (RTŠK - krievu).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

da kāda tur interese pašam ņemties, divi vadi jāpieslēdz pie augšējiem kontaktiem, tur pat nekāda ņemšanās pašam nesanāk :D

tikai kuri slinkums skatīties

savā laikā ar tādu pāreju lietoju, tagad te bik remontejos, tad nu izgriezu sienā karbu un uzlikšu normālu rozeti.

Tās pārejas toč kaut kādas kapeikas maksā

Link to comment
Share on other sites

paldies, tikšu galā pats.

da tie vadi tur ir tā salikti, ka tapetes jārauj nost. lūk tā.

weeg - paldies :)

Vilx- paldies, ņemšu vērā, man jau likās, ka esmu redzējis kkur tādu.

 

Un tam VEF'am manuālis rada sajūta, ka tas ir bijis bērnudārza izlaiduma darbs. Nifiga tur saprast neko nevar, ir instrukcija pat kā piezvanīt, bet nekas par slēgšanu un pulse, tone nav teikts.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...