Jump to content

Nepieciešams printserveris ar Win 7 64bit atbalstu


Jonyzs
 Share

Recommended Posts

Tātad darba staciju skaits ir audzis un kompis printeru šārei vairs neder, līdz ar to ir nepieciešams printserveris.

Kurš katrs neder jo ir gan XP pro 32bit, gan W7 pro 64bit darbastacijas. Tad nu vēršos pie jums pēc palīdzības, varbūt kāds jau ir iegādājis printserveri kurš suportē w7 64bit. Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pēc maniem novērojumiem nav tādu printserveru, kuru klienti nestrādātu uz 64bit OS. Pašam stāv mājās HP LaserJet 1300 un lieliski strādā uz Win2008 R2. Vismaz HP ir universālie draiveri priekš parastām darbastacijām, kas drukāšanas funkcijas 100% pilda.

 

Cita lieta ir ar administratoru vidi un ir gadījies, ka pat uz XP 32bit nestrādā daži aizvēsturiski verķi, bet spēj sagremot tikai Win2k.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Windows server Printserver. Sākot 2008 ir ļoti labi uzlabojies. Ar HP problēmām nevajadzētu būt. Ar sharp panasonic kopētājiem arī. Citus kā darba vajadzībām neiesaku lietot (visādus samsungus lexmarkus utt)

Link to comment
Share on other sites

Tātad darba staciju skaits ir audzis un kompis printeru šārei vairs neder, līdz ar to ir nepieciešams printserveris.

Kurš katrs neder jo ir gan XP pro 32bit, gan W7 pro 64bit darbastacijas. Tad nu vēršos pie jums pēc palīdzības, varbūt kāds jau ir iegādājis printserveri kurš suportē w7 64bit. Paldies.

 

Kāds sakars printserverim ar OS? Iestādei vispirms vajag datorspecu, jo tu noteikti neesi ar datorspeca domāšanu.

 

Windows server Printserver. Sākot 2008 ir ļoti labi uzlabojies. Ar HP problēmām nevajadzētu būt. Ar sharp panasonic kopētājiem arī. Citus kā darba vajadzībām neiesaku lietot (visādus samsungus lexmarkus utt)

 

Tu gadijumā nestrādā kādā valsts iestādē? Nu nesaprotu kura, bankrotēt neieinteresēta, iestāde algotu šādu tingeltangeli?

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Un tu es skatos esi kārtējais dīvainis, kurš iedomājas un riņķī pļurkst ka vis par ko jāmaksā nauda ir apriori slikts. Ja tev nav naudas ar ko uzlabot sava biznesa pārvaldību un stabilu ātru darbu, tad vari drātēties ar kādu nixu pilnīgi droši tālāk. Ja darbinieku daudzums ir audzis, vajag domāt arī par serveru augšanu. Ja protams ir izaudzis no 5-iem uz 10-it darbiniekiem, tad protams nav nekādas jēgas kaut ko pirkt. Tad nopērk katram savu lexmark sūdu pie datora un lai drukā.

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Offtopic: Mja. Pazaudējāt NC un tagad nav neviena, kas līdz mielēm nolamātu tādus lietotājus kā McB..

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nez kādam iestādījumam jābūt, lai atmaksātos likt serveri drukāšanas vajadzībām? Pat visos normālos digitālos kopētājos ir printserveris (Minolta, Ricoh, Canon u.c.). Kaut kā tavu gudro domu neuztvēru. Esmu dažāda izmēra kantoros strādājis un pie drukas apjomiem >20k lapas mēnesī no n lietotājiem nav bijusi vajadzība stādīt atsevišķu kasti.

 

Windows server Printserver. Sākot 2008 ir ļoti labi uzlabojies. Ar HP problēmām nevajadzētu būt. Ar sharp panasonic kopētājiem arī. Citus kā darba vajadzībām neiesaku lietot (visādus samsungus lexmarkus utt)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Mja. Pazaudējāt NC un tagad nav neviena, kas līdz mielēm nolamātu tādus lietotājus kā McB..

Tu gribēji teikt - nolamātu tādus ākstus kuri iesaka nepareizos risinājumus? Vai arī tu esi no tiem ākstiem kā it.invalīds ?

 

Nez kādam iestādījumam jābūt, lai atmaksātos likt serveri drukāšanas vajadzībām? Pat visos normālos digitālos kopētājos ir printserveris (Minolta, Ricoh, Canon u.c.). Kaut kā tavu gudro domu neuztvēru. Esmu dažāda izmēra kantoros strādājis un pie drukas apjomiem >20k lapas mēnesī no n lietotājiem nav bijusi vajadzība stādīt atsevišķu kasti.

 

TIEŠI TĀ! Bet redz kā visādi "speci" to neapjēdz. Savukārt es neapjēdzu kapēc firmas uztic IT plānošanu infantīliem. Tas kaukas extrēms? :meeting:

Link to comment
Share on other sites

Es gan domāju, ka userim ir kautkāds lētā gala printeris kuram nav LAN porta un tapēc liek "printserveri".

Šeit pa manam galvenā prasība bija lai klienta mašīnai būtu draiveri priekš konkrētā printera. hvz neesmu daudz ar tiem brīnumiem ņēmies.

 

Par pārējo - kur problēma uz kāda no esošajiem Win serveriem sataisīt printerus(caur TC/IP portu), un visus tos forši depleijot useriem caur aktīvo direktoriju vai kā savādāk ?!

Kā arī varam ieslēgt "Keep spooled docuemnets" lai redzētu kurš ir izdrukājis 500 lapu lielu manuāli, bet tā arī to nav savācis ! :sarkasms:

protams tam visam ir citi iespējamie varianti, šis ir tikai viens no ...

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Tu gribēji teikt - nolamātu tādus ākstus kuri iesaka nepareizos risinājumus? Vai arī tu esi no tiem ākstiem kā it.invalīds ?

 

 

Nē, redz, lai nolamātu cilvēkus, kas paši aktīvi veicina savstarpējo ķengāšanos.

 

Pats es esmu no tiem ākstiem, kam neiet pie sirds ne citu saukšana par slimu cilvēku, ne lamāšana.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pat tīkla printerus bieži vien laiž caur kādu windows kasti lai varētu kontrolēt pieejas tiesības un ievākt drukāšanas logus. Protams ka atsevišķi serveri šim likt nav ne mazākās vajadzības - tiek izmatots kāds esošs..

 

Cik saprotu ar printserveri domāts devaisis kurš ļauj usb printeri pie ethernet pieslēgt. Cik ir bijusi saskare ar šiem - neko labu nevaru pateikt! Gļuko, uzkaras... Visos apkalpojamajos kantoros esmu šos izmetis ārā! Un problēmas ar drukāšanu pazuda! Pēdējais šedevrs - mega canon tīkla printeris nevis pa taisno pie tīkla pieslēgts bet caur usb un printserveri...

 

Ja ir parastie mazjaudīgie printeri nesaprotu kāpēc gan nevarētu drukāt nošārojot viņu caur windows darbastaciju. Tāpat šo printeru resurss ir ierobežots - nevar viņi 100 drukātājus apkalpot!

Bet jaudīgie ofisu printeri parasti jau ir ar tīkla karti apgādāti!

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Nē, redz, lai nolamātu cilvēkus, kas paši aktīvi veicina savstarpējo ķengāšanos.

Pats es esmu no tiem ākstiem, kam neiet pie sirds ne citu saukšana par slimu cilvēku, ne lamāšana.

Tad maini savus nepareizos uzskatus! Darīt nepareizi ir ākstīšanās un darīt _pareizi_ jau vārds vien izsaka...

 

Pat tīkla printerus bieži vien laiž caur kādu windows kasti lai varētu kontrolēt pieejas tiesības un ievākt drukāšanas logus. Protams ka atsevišķi serveri šim likt nav ne mazākās vajadzības - tiek izmatots kāds esošs..

Tur jau tā lieta ka neizskatās ka kantorim to vajag, bet infantīli piedāvā paspēlēties pa kantora naudu.

Ja jau cilvēks ir tik tups ka drukā nevajadzīgas lietas tad arī Windowsisks printserveris īsti nelīdzēs. Kurš tad pēc tam pārskatīs vsu izdrukāto un meklēs kuras 100lapas bija pa tēmu un kuras 5*20 lapas bij pa tukšo?

 

Cik saprotu ar printserveri domāts devaisis kurš ļauj usb printeri pie ethernet pieslēgt. Cik ir bijusi saskare ar šiem - neko labu nevaru pateikt! Gļuko, uzkaras...

Tad kapēc viņi netika nesti uz garantiju? Vai arī pie vainas bij kas cits tomēr? Piemēram - neprašana konfigurēt/lietot...

Nav viņi daudz redzēti, bet strādā kā kalašas - без отказа

 

Visos apkalpojamajos kantoros esmu šos izmetis ārā! Un problēmas ar drukāšanu pazuda! Pēdējais šedevrs - mega canon tīkla printeris nevis pa taisno pie tīkla pieslēgts bet caur usb un printserveri...

Izmetis vai pārdevis kādam, saņemto naudu neatrēķinot nost no "apkalpotā" kantora algas? :)

Protams caurdupša varianti ir jālikvidē, bet ne vajag no vienām auzām ieraut citās.

 

Ja ir parastie mazjaudīgie printeri nesaprotu kāpēc gan nevarētu drukāt nošārojot viņu caur windows darbastaciju. Tāpat šo printeru resurss ir ierobežots - nevar viņi 100 drukātājus apkalpot!

Bet jaudīgie ofisu printeri parasti jau ir ar tīkla karti apgādāti!

Tieši tā. Bet tagad iemāci loģisku domāšanu tiem tur... nereāli!

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Varbūt tāpēc profesor kad darbstacijai ir tikai 10 netbios sesijas vienlaicīgi atļautas. Un userus kā trušus visu laiku jākontrolē lai nepārtērē resursus, un kad pārtērē tad vajag statistiku kurš ko cik daudz tērējis. Kā arī dalījumu pa grupām/useriem ar dažādām pieejām. Es gribētu apskatīties kā tu darītu uz kāda nix vai vēl slimāka varianta kā visādi printjet utt kad tev būtu kādi 70 dažāda kalibra printeri/kopētāji. Gudri bāzt batonus ausīs skatos te katrs otrais māk. Jēgas tik nekādas.

Link to comment
Share on other sites

McB, atslābsti, nomierinies. Apspriest kompitenci ir viens, bet priekškam skaitīt svešu naudu, saukt pa zagļiem utt ?!

Takā fanātisks Katolis - ir tikai viena vienība taisnība blablabla. Piemēram ir man daži printserveri ka sir uzlikti un aizmirsti un ir redzēti kautkādi brīnumi kurus nokonfigurēt ir pisārs arī lasot dokumentāciju. Nu pēc definīcijas lieta ir vienkārša, bet ir kas pamanās to sačakarēt. Tāpat ir gadijušies tādi kas pa brīdim pamanās uzkārties. Nu tur reizi nedēlā vai reizi mēnesī. Kāda te var būt runa par garantiju ?! Vienīgais variants pašrocīgi nobeigt pavisam un tad nest uz garantiju, kur iedos tādu pašu vietā. :sarkasms:

Samierinies - zināšanas tev ir, bet mēs tevi tāpat neuztversim par visgudrāko un visszināšoko. :sarkasms:

 

Kā arī par izdrukāto materiālu apskati - piemērma man nevienu nekrata, ka es izdrukāju kadu paleilāku manuāli utt. Interese rodas kad kāds šādu ento simtu manuāli izdrukā un NESAVĀC no printera.(lasi lieli biroja printeri, daži uz N useriem ).

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tas jau ir marazma marazms un risinājumu ir caur pakaļu. Administrēšanas izmaksas būs lielākas par to papīru. Tak ne jau papīru un pulveri katrs darbinieks ņem līdz drukājot.

 

Jāsakārto vide, jāskatās, kur, kas un kapēc pieprasa lielus papīra vai pulvera daudzumus, nevis jātērē štukas par serveri + papildus adminu algot (īpašos gadījumus admina uzraugu).

 

Un userus kā trušus visu laiku jākontrolē lai nepārtērē resursus, un kad pārtērē tad vajag statistiku kurš ko cik daudz tērējis.

 

Čakarējas pēdējā laika lētie printserveri. Iegrābos reiz iepērkot NETGEAR wireless draņķi - vairāk nestrādāja nekā strādāja. Toties USB HP printeserveris ne reizes savā darbībā n gadu laikā nebija uzkāries. Arī iepriekšējie vecie LPT printserveri gāja rūkdami bez restartiem.

 

Normāli kantori nopērk normālu aparātu kā digitālo kopētāju, nevis pisās ar Samšjung lēto printeri pa 30Ls. Arī liels skaits printeru palielina izmaksas, jāpērk tintes, pulveri, jāveic apkope utt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Administrēšanas izmaksas ir nelielas, ja protams nelieto kādu nix variantu adaptētu printservera darbam. Bet skaidra lieta, kad visupirms ir jābūt sakārtotiem administratīvajiem noteikumiem. Bez tā no visa pārējā nav nekādas jēgas.

Stapr citu lielajiem krutajiem tīkla kopētāj/printeriem apkope tāpat ir jāveic. Jo sukainie ražotāji speciāli sačipo dažādas detaļiņas savos aparātos kas skaita cik ilgi kurais noskrējis un bez apčubināšanas nestrādās ne sitams. Un cenas par tādām apkopēm ne reizi neesmu redzējis mazākas par 350 Ls. Neesmu rēķinājis, bet domāju ka nekāda superlielā ekonomija nesanāks ja uzliks vienu kruto tīkla kopētāju vai 15 HP 2015 printerus. Nekādu apkopi īpašu 2015 neprasa. Laiku pa laikam nokauj kādu iebāžot lapas ar skrepkām virsū. Bet lielajiem agregātiem spēj tik maksāt par apkopēm. Nedod dies vēl kāds iepļurzās tādā apdrukājamo plēvi no tintes printera. Uzreiz būs 1300Ls remonts kā likts.

Link to comment
Share on other sites

it.invalīds - ja tu nemāki tad ta snenozīmē, ka neviens nemāk uz nixiem griest printserverus.

Par printeriem, nu vioenmēr jau jāizvērtē tās izmaksas no visādiem skatu punktiem.

Parasti liela uzmanība jāpievērš iespējai pildīt un atjaunot tonerus kvalitatīvi !

Kā ļoti labus un uzticamus printerus varu minēt lielos IBM: http://images.fixya.com/I/IBM/177x150/20773379.JPG

Tiešām tika drukāti N tūkstoši lapu dienā, toneri tika pildīti un čipoti, viss forši un jauki.

Remkomplektus ar vsiem rullīšiem u.c. šitiem var nopirkt atsevišķi, krāsniņas naķ jau lielākā remkompklektā utt.

Var mainīt pēc grafika, vai stiept garākus.

Tiesa printeri maksāja ap 1K Ls...

Un šie nav vienīgie tādi. Gadās jau aŗi uzrauties uz reti debīliem, neveiksmīgiem un izmaksās dārgiem modeļiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Tātad darba staciju skaits ir audzis un kompis printeru šārei vairs neder, līdz ar to ir nepieciešams printserveris.

Kurš katrs neder jo ir gan XP pro 32bit, gan W7 pro 64bit darbastacijas. Tad nu vēršos pie jums pēc palīdzības, varbūt kāds jau ir iegādājis printserveri kurš suportē w7 64bit. Paldies.

 

 

Ok parunājām skaisti, lai paliek. Bet kāda varētu būt labākā atbilde jautātājam?!

 

Puika manāmi grib lai pieslēdzot printeri no darbstacijas drivers tiktu iedots no printservera automātā(Kā tas arī notiktu Win Server Printserver gadījumā). Tāpēc arī ir tie teksti par OS kādas tiek lietotas. Esmu sen atmetis ar roku nix printserveriem, bet varbūt kāds man pateiks vai tie ir spējīgi padot windows darbstacijai automātā driveri? Esmu par 90 % pārliecināts ka nē. Katrai darbstacijai būs jāmuļājās ar rociņām. Vai jātaisa savas izplatīšanas pakas+ vbs skripti.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir jāredz uz vietas!

Nezinu kā āksti (it.invalīds un citi "krutie") situāciju vērtē, bet es arī neapzināti (žopoj čuja) izvērtēju dafigā parametrus pēc kuriem pareizo variantu ieteikt. Neredzot ne telpas ne esošo bardaku ne cilvēkus, kā arī nezinot bosa attieksmi - NEVAR pateikt pareizo IT risinājumu elektriķim vai sekretārei.

Tapēc arī pareizā atbilde šeit ir - firmai vajag datorspecu.

 

P.S. Es ceru ka jums ir skaidrs kas ir pareizais variants un kā to rēķina? Ja ne tad ko mācijāties savās gudrajās skolās?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...