Jump to content

DreamMultimedia rādīs jaunās HDTV kastes


DreamMuca
 Share

Recommended Posts

Par tādām naudām? Kāpēc nē?

Pamazām domāju par jaunu SAT tuneri, bet DM klāstā neredzu normālu perspektīvu.

Link to comment
Share on other sites

Tas drizāk ir absurds.

pamataa driimbokshu softs ir viens visiem ar viena tipa procesoru:

PowerPC procesora baazeetiem(dm7000; dm500; dm7020; dm600; dm500+) ir Enigma1

Mipsel procesora baazeetiem(dm7025; dm800; dm8000; dm500hd; dm800se; dm7020hd) ir Enigma2

 

jo aparaatam vairaak priekstechu jo mazaak blusu tam pashaa startaa,

dm7020 dm600; dm8000 dm500hd; dm800se bija lietojami uzreiz, taatad DMM pietiek iesildiities ar diviem modeljiem :)

 

neoficiaalas baumas draudeeja ka dm7020hd buus jau ar Enigma3, jo DMM ir piegriezies ka visi kloneri lieto Enigma2 bez atljaujas

 

<next>

manuaalis

en:

http://www.dream-multimedia-tv.de/download/dm7020hd_user_manual.pdf

de:

http://www.dream-multimedia-tv.de/download/dm7020hd_bedienungsanleitung.pdf

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
RimaNTSS

Katram ir savs mūžs. DM8k godam savu funkciju ir izpildījis un pat var teikt ka joprojām ir viens no labākajiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
MartiniB

lai kaads es nebuutu Driimu fans, shis "upgrade" izklausaas peec "ielaaps mironim"

shauro atminju vareeja lietotaajs kompenseet ar USB zibatminju,

citu atpaliciibu lietotaajs nevar pats atrisinaat - driiz buus gads kaa konkurentiem 3x zhiperiigaaki prochi

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Jā, ja ievēros savas tradīcijas, tad pēc gadiem diviem sagaidīsim...? :)

Link to comment
Share on other sites

Heh, nu SoC uz šo brīdi ir jaudīgākā par šo tēmu, bet kad sagaidīsim un kādā cenā? Labi ja zem 1k eur būs :sarkasms:

Un konkurenti pa to laiku būs uzcepuši vēl jaudīgākas un daudz lētākas kastes.

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca
(labots)
bet kad sagaidīsim un kādā cenā?

par sho teemu esmu dazhus viedokljus (apleeses) redzeejis. (tip. viena tante teica)

kad: juulija vidus

cik: ~700Eur

 

P.S. dazhi pat saka, ka buushot rozaa brunciishos :D (blondiineem)

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Izskatās pēc niknāka DM800SE varianta.

Ātrāks procis, vairāk flash un RAMa, Gbit tīkls.

Un... DMM cena :sarkasms:

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Nebiju pamanījis tās drīma cenas. 

Nu nav viņas konkurētspējīgas.

Tā var maksāt tikai superduper klases modelis, tikai tādu atkal vajag ļoti maz kuram.

DM-7025 modeļa vēsture to labi demonstrē.

Īpaši jau Latvijā, kur vairums vispār konstanti meklē mersi par zapiņa cenu.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

DMM jau sen kā ir miris - vīņu pārpirka kautkādi jukušie un tagad kautko bīda, īsti nesaprotot ko... 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Bruketajs

 

 

ar šādām cenām ļoti konkuretspejīgi

Tikai pa vēlu. Attīstības līmenī šie ir iestrēguši, atdodot vietu pārējiem brendiem uz E2, kas nu jau ir pietiekami.  

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Izskatās, ka tev ir taisnība.

 

Pirmais solis bija koda aizvēršana un pāriešana un slēgto Dreambox OS.

Otrais solis ir zemās cenas.

 

Nezin, vai sagaidīsim trešo un ceturto soli...

 

Man no dreambox aparātiem ir bijis tikai 500-s, bet tik un tā ir iespaids, ka aparatūra un programmatūras izstrādātāji ir daudz maz līmenī.

Diemžēl tas maksā daudz, un pašreizējā tirgū izredzes ir mazas.

 

Man ir radies iespaids, ka piemēram VU+ ar programmatūru nodarbojas viens programmētājs, kuram galvenais ir atšauties no mārketinga menedžeriem nevis kaut ko darīt.

Neskatoties uz to, es cenas dēļ līdz šim labāk izvēlējos VU+ nevis drambox :mda: .

Labots - Taapat
Link to comment
Share on other sites

Dreambox tiešām ir jau agonijas stāvoklī. Man ir bijis DM600 (nebija ne vainas) un DM800 kā lielāko vainu varu uzskaitīt: Ļoti lēnā ieslēgšanās un kanālu pārslēgšanas gausums. (tajos gados, ja nemaldos, samaksāju 450 LS, bet tajā laikā citu līdzvērtīgu produktu nebija)

Link to comment
Share on other sites

 

Ja šim var ticēt, https://www.marcush.de/2016/10/30/neuer-4k-uhd-receiver-dreambox-dm-900-ultrahd/  Tad izmantotais Broadcom BCM7252 un pilnvērtīga Enigma ir tikai neliela brīža jautājums.


 

Dm ražotājs savā mājas lapā kautrīgi klusē par izmantotā procesora modeli, bet ja tas ir BCM7252 High-performance dual-core Brahma15, tad tas bija sākotnēji paredzēts priekš Indijas tirgus lētajiem Android TV boxiem.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Man ir radies iespaids, ka piemēram VU+ ar programmatūru nodarbojas viens programmētājs, kuram galvenais ir atšauties no mārketinga menedžeriem nevis kaut ko darīt.
 

VU+ ir pieejams softs no vairākām neatkarīgām izstrādātāju grupām - vari piemeklēt sev to labāko. ;)


 

 

Ja šim var ticēt, https://www.marcush....dm-900-ultrahd/ Tad izmantotais Broadcom BCM7252 un pilnvērtīga Enigma ir tikai neliela brīža jautājums.
 

Jautājums paliek - priekš kam? Kālab gaidīt kaut ko no miruša kantora, ja jau tirgū ir neviens vien E2 UHD uztvērējs?

Link to comment
Share on other sites

 

 

koda aizvēršana un pāriešana un slēgto Dreambox OS.

ir kāda infa par CI+ atbalstīšnu ? Piemēram Tricolor cam moduļa darbošanos. 

Jeb vienīgais kas pagaidām uz E2 labi darbojas ir tikai Vu+ ar Vti imidžu?

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Jautājums paliek - priekš kam? Kālab gaidīt kaut ko no miruša kantora, ja jau tirgū ir neviens vien E2 UHD uztvērējs?
Reanimētais kantoris ir pelnījis uzmanību kaut vai dēļ tā, kad vecos laikos bija''Dŗīms un visi pārējie''. Un tapēc jaunā kantora īpašnieku  izstrādājums aŗī ir nedaudz uzmanības vērts ar “kas tur tāds viņā iekšā?'' . :smoke: 
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Reanimētais kantoris ir pelnījis uzmanību kaut vai dēļ tā, kad vecos laikos bija''Dŗīms un visi pārējie''.
 

Labs arguments, bet nevietā - nav vairs tas laikmets, kad uz vecajiem lauriem var izbraukt - pievēri acis lai pasapņotu un visi konkurenti jau tālu priekšā... 

 

 

jaunā kantora īpašnieku  izstrādājums aŗī ir nedaudz uzmanības vērts ar “kas tur tāds viņā iekšā?''

Palasīju par jaunā kantora izgājieniem un varu izteikties vienkārši - da pofig kas tur iekšā.  

Link to comment
Share on other sites

Palasīju par jaunā kantora izgājieniem un varu izteikties vienkārši - da pofig kas tur iekšā.

  Es personīgi arī dm900 nepirktu, un ne jau dēļ tā kad dm ar savu piedāvājumu uztvērēju cena/kvalitāte bija iebraucis auzās. Man piem. nepatīk, ka es nevaru viņu mājas lapā saņemt pilnu info par šo uztvērēju. Tas man nav saprotams situācijā, produkts jau ir veikalos pasūtāms ar konkrētu piegādes datumu, bet ražotājam mājas lapā nav pilns info ko viņš piedāvā.

Labots - Edis7
Link to comment
Share on other sites

Izlaboju :)

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

ražotājam mājas lapā nav pilns info ko viņš piedāvā.
 

 

Uzraksti e-pastu.

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

jā, pieturzīme kaut kā pazuda


 

 

Uzraksti e-pastu.
  To es neskaidrību gadījumā vienmēr arī daru. Arī Visiem  iesaku tā darīt.  Vienkārši pats UHD SatTV kanālu skatīšanos atrisināju jau kādu laiku atpakaļ (maija sākumā). 
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...