Jump to content

Nesaprotami – Collecting printer status.


coofen
 Share

Recommended Posts

Gribu kaut ko izprintēt, printing dialoga box'ā izmet šo, un rāda – Collecting printer status.

Beigās kaut ko dara, dara un tad izmet error, cannot print your document.

Driveri ir gan instalēti, gan reinstalēti, gan mēģināts ar windows 7 ielādētajiem. Nezinu, kur problēma.

Link to comment
Share on other sites

Aleksejs

USB vads varbūt draņķīgs/par garu...

Print Test page sanāk no priintera propertijiem?

Vēl superīgajā Vistiskajā stilā - varbūt tiek bloķēts kaut kāds printera popups (kur viņš mēģina rādīt, cik nežēlīgi darbīgi viš kaut ko drukā)

Link to comment
Share on other sites

Uz iepriekšejā PC viss gāja.

Mēginot izprintēt test page, tas pats, rādās in printers queue, bet nekas nenotiek..

Link to comment
Share on other sites

necepot jaunu topicu. printeri canon mp150 uz viena kompja iet uz otra piesleedzu, atrod un saka ka device not recognized, driverus nenjem pretii. kas par H? varbuut plaiksuhi kaut kaadi iepriexeejie driveri kas bojaa gaisu?

Link to comment
Share on other sites

Vajadzētu mātesplates modeli, vada garumu un, vēlams, pateikt vai citas (un KĀDAS) iekārtas atpazīst normāli.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

mistika, ja man kaads teiktu to izmeegjinaat, nodomaatu ka teereets. nomainiiju vadu, iet :D

 

bija taa ka citi devaisi njeema, tikai tas kompis nenjeema :) probleema atrisinaata

 

mcb +1

Pie reizes derētu paprovēt atslēgt visus pārējus devaisus no USB, provēt štepselēt tieši aizmugurējās ligzdās.

 

es jau vinj biju izmeegjinaajis gan no priexas gan aizmugures :D probleema bija vadaa :D

Link to comment
Share on other sites

Man ir nelāga pieredze ar USB vadiem, kuros lampiņas integrētas. Izskatās jau dekoratīvi (pirmās 10 minūtes) taču problēmu vairāk, nekā labuma.

Link to comment
Share on other sites

+1 kautkā nav ieskaitijies, laikam baigi daudz lāmes te man liek -1 aiz skaudības.

Nu slēgt citus devaisus nost printera problēmas gadijumā nav vērts, printeris jau strāvu neēd no tā USB. Ja nu vienīgais absolūti līkas windas gadijumā tas ko dotu. Bet tad vienalga vispirms vajag uzinstalēt Windu.

Labots - Mudazvons
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ta ne jau par to reputāciju. Mana reputācija ir tikai stulbeņu daudzuma indikators forumā.

Labots - Mudazvons
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Domāju , ka mums visiem vajadzētu aktīvi likt McB pozitīvu reputāciju - tas tikai celtu foruma intelektuālo potenciālu .

 

P.S. Pats jau pārīti ieliku .

Link to comment
Share on other sites

Iz zis e mirrakl? Ai em bīing aksepted? dēmn! :)

Pofig tas viss. Lieta tāda - ja mani kāds nosauc par ākstu (idiotu/slimu cilvēku/stulbeni) tad es ņemu nepieciešamo literatūru (vai telefonu) un mēģinu iemācīties ko izdariju nepareizi un saprast ko neprotu. Cerībā ka arī citi tā dara - lamāju arī citus. Kā izrādās (khm, 10 gadus vajadzēja lai secinātu :on_the_quiet2: ) citiem nav tādu īpašību.

Taču pa velti pamācīt diplomētu diletantu netaisos. Arī mans, bezdarbnieka, laiks ir nauda.

Link to comment
Share on other sites

Nu citas visas ierīces iet labi. ir Portatīvais, bet aizmigurē nav spraudņi, tikai kreisajā pusē 3. USB ligzdas.

 

Amd AThlon x2 DUAL CORE ql-60

 

Kur mātes plati pastīties bez citām papildprogrammām.

Link to comment
Share on other sites

Visērtāk ar acīm izlasīt ko ražotājs taj uzdrukājis. Portatīvajam arī parasti ir rakstīts. Katrā ziņā dīvaini, ka VISS iet izņemot printeri. Mani tas padarītu tramīgu un liktu izpētīt problēmas cēloni.

Link to comment
Share on other sites

Kāds varētu būt problēmas cēlonis?

Pelītes iet, visi external USB flash arī iet..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...