Jump to content

Velo slēdzene


Trust?
 Share

Recommended Posts

Daiļais
Pirms 54 minūtēm , Faustit teica:

Nemetiet ārā garantijas papīrus ja nav piefiksēts rāmja nr

Velosipēdu var reģistrēt CSDD

Link to comment
Share on other sites

Faustit
Pirms 4 minūtēm , Daiļais teica:

Velosipēdu var reģistrēt CSDD

 

Var, bet cik % tiek reāli reģistrēti? Pozitīvi, ka tagad pērkot adekvātā veloveikalā to izdara uz vietas vai vismaz ierosina pircējam.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Es visiem megaslēdzeņu licējiem vienmēr saku - domājiet, kas zags. Pret narikiem/sīņiem palīdzēs atslēga, ko ar ierindas plaķenēm nevar atķibināt. Problēmas sākas, ja ir dārgs >1000EUR lisapēds. Motivētu speciālistu neapturēs neviena atslēga. Uzliksiet to mega pakavu, bet jums vienā vai otrā veidā vienkārši palūgs to atslēgt. Var sanākt, ka palūgs pa cilvēcīgo, bet man ir paziņa, kam vienkārši iedeva ar bomi pa galvu un visu izdarīja. Tādā ziņā labāk apdrošini un lai zāģē džeki.

Ja godīgi, es reāli gaidu visādus gudros kompozītus, ko nazis neņem un knaibles ne tik. Un jā, metāls ar keramiku dara brīnumus flekša ripai, bet tas reāli tikai pērk laiku. Un galu galā - paliek variants palūgt, ja nu vellis tā iepaticies.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nariks ir ticis pie flekša, šis to neizmantos kapitāla pavairošanai. Bet nodos lombardā, lai tiktu pie devas. 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Ir atslēgas ar mega resnu metāla pakavu, kuram ar parasto ripiņu nevar fiziski izzāģēt cauri. Vajadzēs vairākus zāģējums, ripas un, iespējams, arī papildus akumulatoru.
Un vai tik nebija pieejama  atslēga ar iestrādātu piparu gāzes kapsulu, ja zāģē tad pārsprāgst 😆

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ja nevar pārzāģēt pakavu, tad pārzāģē rāmi. Tajā pat ar parastu rokas zāģīti iet kā sviestā.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
pirms 1 stundas , RudeWolf teica:

bet man ir paziņa, kam vienkārši iedeva ar bomi pa galvu un visu izdarīja.

Es laikam esmu tankā. Vai tiešām tagad velo jau sāk laupīt ar stroķi (bomi) kā deviņdesmitajos? Tur tiešām bija gadījums, kad gāja tieši pēc velo, vai velo bija tikai sakritība, jo cilvēkam ar bomi bija vienalga, kas cilvēkam ir līdzi (varbūt jaunākie telefoni katrā kabatā)?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Protams, vienmēr ir vājākais posms, nezāģē slēdzeni, pārzāģē stabu, vai apzāģē skrūves ar kurām velostatīvs pieskrūvēts utml. 
Tā kā vienā veikalā bija ar slēdzeni aizslēgti metāla āķi, uz kuriem kabina produktus. Gaidīju gaidīju pārdevēju, apnika, nocēlu āķi nost no plaukta un izvilktu vajadzīgo preci pa otru pusi 😆

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
Pirms 2 minūtēm , _dunduks_ teica:

Es laikam esmu tankā. Vai tiešām tagad velo jau sāk laupīt ar stroķi (bomi) kā deviņdesmitajos?

Neviens jau nezina, kas tieši bija pie vainas. Gan jau kaut kādi vietējie atmarozaki. Es tikai saku, ka vienā brīdī par atslēgu vājāks posms paliek pats saimnieks un tad var zāģēt to.

 

Pirms 7 minūtēm , maize teica:

Protams, vienmēr ir vājākais posms, nezāģē slēdzeni, pārzāģē stabu, vai apzāģē skrūves ar kurām velostatīvs pieskrūvēts utml. 

Think bigger.

image.png.391c684d7f4521c134d3cce7960f5a6c.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Paceļam tēmu

Rūdītā ķēde, nav kāds iegādājis nesenā pagātnē?

Skatos 10mm variants depo tikai viens, maksā kautkādi 44eiro pusotrs metrs, diezgan šerpi. Vel certexā laikam var dabūt, ir vel kādi varianti?

Slēdzene par labu esam laikam atzīta abloy 330 vai 340

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , osscar teica:

4kg svara 😌 

 

Apkārt ar tādu braukāt nebūs tā lielākā laime, man jau 1.5 un 2kg D-Atslēga liekas smaga.

Pirms 17 minūtēm , jacobs teica:

Tieši tikpat cik Ali fleksis 😉

 

Normālai atslēgai/ķēdei parasti kādas 10 ripas vajag ko nomainīt, kamēr pārzāģē.

Link to comment
Share on other sites

Fleksis skaidrs, bet kā tur ar tiem pūšamajiem sasaldētājiem, mīts?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , AndrisBB teica:

10 ripas vajag ko nomainīt, kamēr pārzāģē.

Nu tad tam zāģētājam jābūt ne tikai ar abām kreisajām rokām, bet četrām kreisajām kājām ...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , kicker teica:

Rūdītā ķēde, nav kāds iegādājis nesenā pagātnē?

Pirms gadiem 2 pirku Certexā priekš moča. Bija kkas ap 15 EUR metrā.  Bet nu 10mm ričukam IMHO ir overkills, 8mm jau ir gana pamatīga.

Bet nu vajag viņiem e-pastu uzklabināt, lai uztaisa piedāvājumu.

Zāģēt neesmu mēģinājis, keksi man uz vietas ar hidrauliskajām knaiblēm knieba no ruļļa.

Link to comment
Share on other sites

Šis domāts kā stacionārs variants, domājams uz pusotru metru vai diviem..

 

No kompaktajiem ņemtu kautkādu šādu:

https://bikko.lv/velosipedu-aksesuari/velo-sasledzeji/atslega-abus-bordo-6000k-120-black-sh

https://bikko.lv/velosipedu-aksesuari/velo-sasledzeji/atslega-trelock-folding-fs480-cops-130-l

atslega-abus-bordo-6000k-120-black-sh.jpg

 

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Dils teica:

Nu tad tam zāģētājam jābūt ne tikai ar abām kreisajām rokām, bet četrām kreisajām kājām ...

 

 

Pēc pāris mēģinājumiem vieglāk būs atrast kādu citu velo ko mēģināt nozagt, nebūs vērts čakarēties.

Nēnu ja ir līdzi pro līmeņa fleksis/ripas un pietiekoši laika, tad jau pārzāģēs.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Kazarms teica:

Pirms gadiem 2 pirku Certexā priekš moča. Bija kkas ap 15 EUR metrā.  Bet nu 10mm ričukam IMHO ir overkills, 8mm jau ir gana pamatīga.

Bet nu vajag viņiem e-pastu uzklabināt, lai uztaisa piedāvājumu.

Zāģēt neesmu mēģinājis, keksi man uz vietas ar hidrauliskajām knaiblēm knieba no ruļļa.

Paldies, man grūti saprast cik vajag, 8 vai 10

Jāskatās kura abloy atslēga vel ielien tajā ķēdē, 330 vai 340 ais modelis, cenas starpiba starp vienu un otru arī jūtama..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , kicker teica:

Jāskatās kura abloy atslēga vel ielien tajā ķēdē,

Man 10mm ķēdē laikam stāv atslēga ar 12mm loku. Ja atmiņa neviļ. Bet nu tas pasākums ir nevāji smags -  2m ķēde + atslēga.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ričukam gan jau ar 70- 80cm pietiekja vien nav ap mega stabu jāķēdē ...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , osscar teica:

ričukam gan jau ar 70- 80cm pietiekja vien nav ap mega stabu jāķēdē ...

Pārcentos ar to garumu :D

1.2-1.5m būtu gana

https://online.depo.lv/products/15222#92256

 

Bet nu jāsazinās ar Certex, sanāks lētāk

 

Lielākā dilemma tad ar slēdzeni 

 

330

340

341

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Nesip bobi ar pašdarbību. Paņem to pašu kriptonītu. Komplektā nāk šitāds pakalpojums (pirmais gads bezmaksas).

 

ANTI THEFT PROTECTION: BICYCLE €3500; 

Link to comment
Share on other sites

apdrošināšana laba lieta, bet pēc tam besis atkal meklēt, pielāgot ričuku savai "gaumei" un ērtumam....

 

Kā papildus biju ko šādu domājis paķert - bet saliku pasūtījumu bike discountā - pēc ekseļa saraksta un šo aizmirsu grozā iemest :D ...šai arī versija ar "padlock"  ....

https://www.bike-discount.de/en/axa-linq-100-chain-lock

Link to comment
Share on other sites

Es vienkārši mājā turu velo, tad nekas nekur nav jāslēdz. Piekarinu vertikāli pieliekamajā blakus gāzes boilerim, kā reiz divi velo ielien.

Kautkas līdzīgs šim

91nYkhegGfL._AC_SX679_.jpg 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , Kazarms teica:

priekš moča

Močus arī slēdz? Tur tak gan atslēga ar immobilizeru aizdedzei gan stūre nofiksējas. Aizstumt nesanāks, aiznest ne tik. Ir vēl kaut kādi slēdzami sūdi, ko bremžu diska caurumos iemontēt.

Vienkārši interesē šī tēma jo ir rolleris + kārtošu arī A kategoriju mocim. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , AndrisBB teica:

Es vienkārši mājā turu velo, tad nekas nekur nav jāslēdz. Piekarinu vertikāli pieliekamajā blakus gāzes boilerim, kā reiz divi velo ielien.

Kautkas līdzīgs šim

91nYkhegGfL._AC_SX679_.jpg 

Ja ir māja nevis dzīvoklis pēdējā stāvā tad viss forši

 

Link to comment
Share on other sites

Kur tag tu viņu turi? Ārā, pagrabā?

Es ganjau tāpat stumtu augšā arī uz piekto stāvu :D, ja vien nav kautkāds slēdzamais pagrabs.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , ivo teica:

Močus arī slēdz? Tur tak gan atslēga ar immobilizeru aizdedzei gan stūre nofiksējas. Aizstumt nesanāks, aiznest ne tik. Ir vēl kaut kādi slēdzami sūdi, ko bremžu diska caurumos iemontēt.

Vienkārši interesē šī tēma jo ir rolleris + kārtošu arī A kategoriju mocim. 

Tev jau mājā noteikti pieslēgt nevajadzēs

Iepriekšējā mājvietā kaimiņš arī savu coffeereiseri ar makano ķēdi lejā pie paģīša slēdza

Kautkad ir dzirdēts, ka nepiesietu moci iekrāmē busā un prom ir..

Kolēģis gan pagājušajā gadā nopirka nullīti moci, centrā dzīvojot "slēgtā" pagalmā, tur pie kāpņutelpas tāpat neko nepiesienot..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Kur tag tu viņu turi? Ārā, pagrabā?

Es ganjau tāpat stumtu augšā arī uz piekto stāvu :D, ja vien nav kautkāds slēdzamais pagrabs.

 

Man ta uznest nav problēmu, uz balkona var nokrāmēt, velo viegls

Sievai tas velo smagāks +bērna benķis 5-6kg, nest veļuku un bērnu pie rokas nav īsti ērti uz 5.stāvu

Pagrabs pabriesmīgs, vakar veicu izpēti :D bija doma sariktēt tur kādu būceni, bet šobrīd izskatās vieglāk vienkārši tur viņu piesiet..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , ivo teica:

Močus arī slēdz? Tur tak gan atslēga ar immobilizeru aizdedzei gan stūre nofiksējas. Aizstumt nesanāks, aiznest ne tik. Ir vēl kaut kādi slēdzami sūdi, ko bremžu diska caurumos iemontēt.

Slēdz gan. Kad turēju stāvvietā, sēju pie staba.

Pavecs mocis, kam nav signalizācijas/imobilaizera, ir bļaujoša diska slēdzene, tīri lai taisa troksni, ja kādas nariks izdomā kko muhļīties. Stūres bloķis ir fuflo, īzī var salauzt.

Aizstumt - uzceļ uz 2 skeitbordiem un stumj prom, aiznest arī mierīgi - piebrauc, iemet pa 3-4 busā, aizbrauc. Tur viņiem bļauris bijis nebijis. Rūdītu ķēdi, kas ķīlē iekšā disku, pārzāģēt, turot to gaisā, tomēr ir laiks (kāda minūte - 2vas), troksnis un dzirksteļu jūra, visticamāk paņems blakus jaunākos močus, kas pat nav apsegti.

 

Tāds normāls džentlmeņa komplekts, ja nestāv garāžā, būtu - pārvalks, kas nosedz moci līdz pašai zemei (lai neredz, kas apakšā), bļaujoša diska slēdzene un rūdītā ķēde caur rāmi/pakaļējo riteni pie kāda smaga, neizkustināma objekta. Vēlams, lai ķēde karājas gaisā nenostiepta un viņu ir grūti kkur piespiest zāģēšanai.

Godīgi sakot, arī garāžā kooperatīvā labāk piesiet pie kāda rūdīta enkura, kas iebetonēts/pieskrūvēt ar lielām nosegtām skrūvēm pie zemes. Ja ir sargs, tāda baigā ņemtne ap durvīm un pēc tam ap paša moča atdalīšanu no garāžās varētu zagļus atturēt no tālākām darbībām.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Kazarms teica:

džentlmeņa komplekts, ja nestāv garāžā, būtu

 

... maksas stāvvieta :)

Link to comment
Share on other sites

Nu jā un vēl - ja nav apsargājama stāvvieta vai arī, nezinu, aizbrauca pa nakti pie kāda ciemos - nolikt to moci vietā, kur nevar ērti piebraukt ar busu. Piemēram, aiz auto rindas, norobežojošā žoga utml. - Visticamāk aurojošu, nepastumjamu moci zagļi negribēs stiept 30 un vairāk metrus, paņems kādu vieglāk pieejamu.

Just now, martinno teica:

... maksas stāvvieta

bez sarga...

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , martinno teica:

Tad nav vērts maksāt

A par ko tad es?
 

Kad bija sargs pa nakti - turēju tur. Tagad sarga nav, tikai kameras un šlagbomis, neredzu jēgu vairs maksāt. Turu pie kāpņutelpas piesietu pie laternas.

 

Bet tāpat - nu neuzticos es tā klibā onkuliņa spējām aizsargāt močus un kā mēs zinām - neviens nekādu atbildību neuzņemās...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...