Jump to content

Velo slēdzene


Trust?
 Share

Recommended Posts

  • 3 months later...

Nu ko

Pa nakti aizgāja velo ar certex 8mm ķēdi un abloy 330.to

Kaimiņš naglijā savējo piemetis pie manējā bijis nepainformējot, tam arī prom, ja nebija paspējis savākt, no rīta nesastapu, piekāpšu uz vakara pusi

Jāuzzvana policijai kas tur jādara tagad...

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Līdzjutība.

Bet ar pareizām stangām visu var pārkniebt. Ja profesionāli darbojas :), tad uz aķiem ir pavisam kompakti risinājumi.

Link to comment
Share on other sites

skarbi, varbūt izdosies atgūt....kaut cerība nav liela...zagļiem kaut rokas nokalstu...

Link to comment
Share on other sites

Savākts pa tīro :D

Vakarā piekāpšu blakus mājas 1.stāvā šamiem kamera pie loga tēmē uz pagalmu, vajadzēja redzēt mana paģīša izeju, mošk varēs kautko saskatīt

Man interesē ko šamais teiks kam arī aizgāja vellopēds

Vellopēds nebija ļoti jauns un glauns, scott sportster p4, bet nu laižamais labum labais, ripoja kā vells, domāju, nebūtu tas tur pieāķējis savējo, mošk arī manējo nemaz neņemtu, bet nu labi, neko vairs

Kas tagad, jāgaida ziemas tuvošanās un jāņem vietā, vai kad ir tas izdevīgais laiks? :D

Škrobe, ka bērna benķim vel vajadzēs jaunu adapteri lai varu uzāķēt, palika tik uz sievas velo tagad

Un labi, ka uz apkopi nepaspēju aizvest :D

Un vakar jaunas riepas pasūtīju, jāmēģina atcelt :D

 

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

jā man visvairāk besītu  ka jāpielāgo pēc tam pa savam jaunais velo.. kādas riepas ? varbūt interesē :D kāds izmērs ? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, osscar teica:

jā man visvairāk besītu  ka jāpielāgo pēc tam pa savam jaunais velo.. kādas riepas ? varbūt interesē :D kāds izmērs ? 

conti ride tour

42-622

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 29 minūtēm , kicker teica:

vai kad ir tas izdevīgais laiks?

Parasti ap jūliju/augustu sāk parādīties atlaides, tad ap jaungadu ierodas 'jaunā kolekcija' un pārpalikumus iztirgo ar būtiskāku atlaidi.

Bet nu tagad jau runā ka pēc-covida pasūtījumi esot bijuši tik lieli, ka visur jābūt atlaidēm (salīdzinot ar cenām pirmstam).

Link to comment
Share on other sites

es kā reiz vienas jau nopirku tādā izmērā kā reiz ...nu ne ko...tagad 26nieces  vienas jaunas skatos jaunietim, jo pēc weekenda izbrauciena sapratu ka viņa traktorenes neripo :D

 

Link to comment
Share on other sites

tad kad es monitorēju tirgu - viss aaldākās cenas bija ziemā līdz nov-marts +-. Tad jau jaunās kolekcijas un cena + pat 30% augstāka, kaut modeļi tikai ar krāsojumu atšķiras vairumam ražojumu ...rāmis tur gadiem viens un tas pats .. 

Link to comment
Share on other sites

Lai reģistrētu faktu jādodas uz tuvāko iecirkni?

Dokumenti man nav, tik cik velo bilde un bilde ar sērijas nr

Link to comment
Share on other sites

Parunā ar to otru, kam arī iespējams nospēra, varbūt tam ir dokumenti un rakstiet kopīgu iesnieguma. Kaut cerību atrast maz, ja "strādājuši profesionāļi" tad viss "ar galiem".

Link to comment
Share on other sites

iesakat normālu atslēgu ar kodu (nepatīk atslēgas staipīt) fellim, tādu kura negrab braucot (esošā ir ar ķēdi iekšā).

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Pārsvarā jau visas jēdzīgās atslēgas ir ar atslēgu. Acīmredzot kombināciju ir tik viegli attaisīt, ka nav jēgas taisīt kautkādu grūti pārzāģējamu/pārkniebjamu d-adslēgu utt.

Abus ir kautkādas salokāmās ar kombināciju.

 

https://mobil.abus.com/int/Consumer/Bicycle-locks/Folding-Locks

Varēsi arī pie pudeļturētāja skrūvēm piestiprināt.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Teorētiski jau ja ir pacietība, tad arī pats dumjākais zaglis, iztērējot 1 sekundi uz katru kombināciju, var dabūt to atslēgu vaļā mazāk kā 3 stundās.

 

Link to comment
Share on other sites

Sveiki visiem pēcsvētkos

Tātad par manu velo "nosperšanu", saņēmu šodien lēmumu no Swed, summiņa pieklājīga ieripos, nebiju gaidījis tik pozitīvu rezultātu, tik cik maksāja "analogs" ko norādīju linkā tik arī uzrēķināja +slēdzenes izmaksas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , kicker teica:

saņēmu šodien lēmumu no Swed

Kas tev tā par apdrošināšanu bija?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Stasss teica:

Kas tev tā par apdrošināšanu bija?

Parastā mājokļa apdrošināšana

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un apdrošinātājs tā vnk apstiprina izmaksu, par cik teici, ka tīri uz bildžu pamata?

Interesējos, jo pašam arī viss apdrošināts, un intereses pēc, kā un vai tas strādā šādos gadījumos..

Link to comment
Share on other sites

Tā sanāk

Vakar saņēmos un aizsūtīju 1 linku uz kautkādu velo un slēdzeni, rezultātā pilnu summu uzrēķināja mīnuss mans pašrisks. Iespējams varēju dārgāku velo norādīt, bet nebija ne jausmas ko viņi jau par norādīto teiks un ko uzrēķinās tur..

Tā kā cipari visiem patīk, tad nu šeit būs, uzrēķināja kautkādi 640, precīzi nepateikšu, mīnuss mans pašrisks.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , kicker teica:

Tātad par manu velo "nosperšanu",

Kāpēc pēdiņās? Inscenēji? :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , binary teica:

Kāpēc pēdiņās? Inscenēji? :D

Ja pēdiņas nebūtu, tad izmanrotu vārdu nozagšanu

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...