Jump to content

Velo slēdzene


Trust?
 Share

Recommended Posts

Es shitadu lietoju:

 

ABUS%20Extreme%20Xplus%20140.jpg

 

Sver teju pusi no velo svara, maksaa arii 3-4x vairaak kaa mans velo. Ja kads vinnu dabuus pushu, nebus arii zhel velo balvaa cilveekam par tik kvalificetu darbu. :) Vienigi jaskatas kur piesledz, jo var sanakt vieglaak nozaget pieslegshanas objektu. :)

Bet velo arii vairak kaa 30 gadus vecs hlams ar absoluuti nestandarta daljaam pret shodienas velo, lidz ar to likt nav kur. :)

Labots - smartins
Link to comment
Share on other sites

Marķējot velo tiek reģistrēts īpašnieks. Pie marķēšanas uzrāda pirkuma dokumentus (velo pasi ar čeku).

ja pasākums tiks pietiekami popularizēts un cilvēki zinās, ko nozīmē marķēts velosipēds - ieguvums būs. Protams, tas neizslēgtu zādzības pilnībā, bet noteikti pamatīgi samazinātos tieši marķētu velo aizdzīšanas.

Pie velosipēda pārdošanas būtu jābūt iespējai arī reģistrā mainīt īpašnieku. Marķētam velosipēdam to būtu pavisam vienkārši izdarīt.

 

+ esmu par reidiem, kuros pārbauda visus velobraucējus un ja nespēj pierādīt ka velo tavs - konfiscējam un meklējam īpašnieku. Ja nav reģistrēts kā zagts un īpašnieks neatrodas - varētu atgriezt un piereģistrēt konkrētajam braucējam.

 

Pag pag. Es vedu no Vācijas lietotus velo un tirgoju šeit. Velo nav zagti (visiem ir pirkuma līgumi ar numuriem, pārdevēja kontaktiemutt).

 

Te es caur ss.lv tirgoju viņus tālāk. Arī rakstām līgumus. Čekus es nedodu, jo neuzskatu, ka valstij ir kāda daļa gar manu mikrobiznesu.

 

Tagad ņemsi un konfiscēsi manus 30 velo?

Link to comment
Share on other sites

Smii - tu, protams, vari uzskatīt, ka valstij nav daļa - taču pēc būtības - ja izrādīsies, ka kāds velo ir zagts, tad būsi uzmetis savus pircējus + atnāks EP VID un citi darboņi un iztresīs pēc pilnas programmas i par mikrobiznesu i par zagtas mantas realizāciju.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Kopš laika kad uzskatīju ka ķēde ir krutākais risinājums, un man nozaga ričāgu. Esmu sapratis ka nozags ar jebkādu drošības sūdu ja vieta kur atstāts ritenis to ļauj izdarīt. Ķēde man bija tāda ka bulterjeru ar to varētu uz pusēm pārsist, bet tas maz ko man līdzēja :(

Link to comment
Share on other sites

versatile

esmu aptureets. taja reize kad tiesibu nebija liidzi. tiesa, man jauna parauga tiesibu nemaz nav, tikai vel vecaas, ar limeto bildi, taisitas, em, pirms gadiem, nu, 12...

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Konkrēti speciāla rūdītā, vai arī vienkārši resna ķēde ar sametinātiem posmiem?

 

Neatceros, bet samaksāju cik atminos ap 25 Ls par ķēdi. Pirku gangrā teicās esot ļoti kruta. Domājams salauza slēdzeni nevis ko ar ķēdi sadarīja. Slēdzene nebija super krutā ap 15 ls liekas maksāja.

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Gangrs tirgo ķēdes?

 

Viņi taču tirgo vienkārši standarta velo slēdzenes.

Vai arī es maldos?

 

 

Bet nu - protams, ja gribēs, nospers.

Tā pat mājai - gribēs, atnāks paņems visu - pat to, kas piesiets.

 

 

Pats nopirku te jau iepriekš pieminētajā Certex veikalā ķēdi un Abloy slēdzeni.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Rudita kede + atsleega kurai cauri iet stieniitis

Kede jau iegadaata atsleegu vel nesmu sapratis kadu japerk

Link to comment
Share on other sites

Jaunais cilveek rudita kede 10 mm metrs maksaa zem 10 ls, klaat vel tikai atsleegu vajag piemekleet.

Kopaa sanaaks zem dvatsaara.

10 mm kedi pushu var dabuut tikai ar fleksi, vari uztaisiit testu cik minutees.

 

producte.jpg

Labots - 321
Link to comment
Share on other sites

Ja nav noslēpums, kur Rīgā var iegādāties rūdīta tērauda ķēdi (vismaz ar biedra 321 norādīto diametru), jo googles tante nekādu sakarīgu informāciju neizdod.

 

10 mm kedi pushu var dabuut tikai ar fleksi, vari uztaisiit testu cik minutees.

. :sarkasms: Labots - Chief
Link to comment
Share on other sites

Citāts no lapas:

Materiāls: 10. klases tērauda sakausējums, nerūdīts.

Izskatās, ka vienīgais maciņu saudzējošais variants ir pasūtīt no vācijas ebay'a ABUS ražoto rūdīto ķēdi :( .

 

Jā, tās ir rūdītās ķēdes.

Labots - Chief
Link to comment
Share on other sites

Starp citu, personīgi varu tev ieteikt šādas atslēgas. Pašam saimniecībā ir šāda veida atslēga un varu teikt tikai to labāko. :good:

 

Vēl tikai vienīgais jautājums, vai nav iespējams iegādāties kaut kur citur to ķēdi, jo priekš manis certex atrodas ļoti neērtā vietā :shiftyninja: .

Labots - Chief
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu komon, kurš zaglis vazājās gar rimiku Rīgas centrā ar fleksi vai tādu rīku :crazy_pilot: Ātrāk tavs velo paliks bez stūres, riteņiem un citiem loriņiem :)

. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Labs risinājums ir vadāt līdzi mugursomā Enkuru tādu kā Tallink kuģiem! :on_the_quiet2: Bet ja nopietni tad jebkuru slēdzeni vai ķēdi var dabūt vaļā tā kā īpašas nozīmes jau nav, vienīgi samaksājot vairāk liksies ka būs labāk. Pats gan šad tad tādu smuku padomju laika ķedīti svarā ap pāris kg lietoju vai arī vietējā velobodē pirktu vienkāršu atlēgu. Viss atkarīgs no rajona uz kuru jābrauc un kādi fiksie zēni tur apgrozās! :pooh_honey:

 

 

_______________________________________________________________________________________________

Labākie optiskie risinājumi Jūrmalā

Labots - viesturs0711
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Aleksejs

Jaunais cilveek rudita kede 10 mm metrs maksaa zem 10 ls, klaat vel tikai atsleegu vajag piemekleet.

Kopaa sanaaks zem dvatsaara.

To Jūs mums? :D

Laba atslēga kā reiz cenā sākas no tā dvatsaara.

 

+ Fanātiem:

https://portal.navfac.navy.mil/portal/page/portal/navfac/navfac_ww_pp/navfac_nfesc_pp/locks/dodlock_security_chains/tab_chain

https://portal.navfac.navy.mil/portal/page/portal/navfac/navfac_ww_pp/navfac_nfesc_pp/locks/HISECPADLOCKS/TAB_HSP_PROD

Link to comment
Share on other sites

Jaunais cilveeek tos frii kartupeljus ko jus uzcepat majas par 50 sant ar kafejnica japerk par lats 50 sant

Ja ir kadas NASA tehnologijas ko izmanto kedes labpraat uzzinaatu

Teoretiski var nemt ari lielaka diametra kedi piemeram 14 mm

Svara zinjaa deres braukt uz veikalu iemetot somaaa

Link to comment
Share on other sites

Aleksejs

Nu pag, tu ķēdi mājās rūdīsi? :D

To konkrēto resursu iedevu ne dēļ tā, ka tur "viss tik lēts", bet lai redzētu vēl dažus labus piekaramo atslēgu/ķēžu brendus/zīmolus.

Link to comment
Share on other sites

PS. Es panjemu Krautaa rudito kedi 6 mm par 8 ls, razhtaaajs Masterlock, tikai keede bez atsleegas safaseeta

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tīri informācijai ielikšu cenas, par kādām tiek tirgotas 10 mm kēdēs augstāk minētajā firmā.

 

Viņi piedāvā 2 veidu kēdes:

  • 8 klases tērauds celtspēja 3.2T,trūkšanas slodze 12.8T
    Cena LVL par metru, bez PVN 7.80
  • 10 klases tērauds celtspēja 4T,trūkšanas slodze 16T
    Cena LVL par metru,bez PVN 8.40

Link to comment
Share on other sites

Man kuru katru dienu jāienāk 4.gab http://www.kabrus.co.uk/ atslēgām - signalizācijām.

Vienu lietošu pats, vēl 1 ir aizrunāta. Ja kādam ir interese - var pieteikties un pa latiem 20 gabalā tikt pie velo signalizācijas.

Pats domāju likt aizmugurējā diska bremzē + slēgt riteni ar ne pārāk smagu atslēgu, kā jau tiek parasti slēgti. Bet nu vismaz nedomāju staipīt līdzi 10Kg ķēdi vai vēl smagāku pakavu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

varbūt kāds upgreidojas un grib pārdot savu U-tipa vai arī ķēdi tad gaidīšu kādu piedāvājumu

nu līdz 15ls

Link to comment
Share on other sites

Man kuru katru dienu jāienāk 4.gab http://www.kabrus.co.uk/ atslēgām - signalizācijām.

Vienu lietošu pats, vēl 1 ir aizrunāta. Ja kādam ir interese - var pieteikties un pa latiem 20 gabalā tikt pie velo signalizācijas.

Pats domāju likt aizmugurējā diska bremzē + slēgt riteni ar ne pārāk smagu atslēgu, kā jau tiek parasti slēgti. Bet nu vismaz nedomāju staipīt līdzi 10Kg ķēdi vai vēl smagāku pakavu.

Šī atslēga iekš k-raurta maksā ap 14 ls, pilnīgs sūds kā atslēga(viegli salaužama), signalizācija, skaļa, atliek ar roku aizspiest skaņas caurumus un viss..skanēs kā kluss telefons, bet paspēlēties jau var:)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Aleksejs

Un atkal ir atnācis pavasars,

Un ielās ir izlīdis zagļu bars...

 

:) Vai ir kādas inovācijas šī gada laikā notikušas veloslēdzeņu jomā? ;)

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Es savu ričuku visur līdzi nēsāju, nevajag slēdzeni. :crazy:

 

2001mummers17.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

redzu daudz dārgus velo ar parastajām trosītēm pieslēgtus. brīnos kā visi jau nav aizvesti uz poliju :D

Link to comment
Share on other sites

z_230-kryfg6.jpg

 

 

Vienīgais puslīdz drošais risinājums. Maksā ~60 latiem, toties ražotājs garantē moneyback līdz 4000$ ja atslēga tiek salauzta. Tiesa gan uz apdrošināšana LV neattiecas ;)

 

Pats tādu lietoju, vienīgais mīnuss ir atslēgas svars.

 

P.S. Riteni slēdzu pie dzelzs trubām (iebetonētas zīmes, luksafori, margas). Riteņa šābrīža vērtība ~150 lati, tāpēc zinu, ka neviens īpaši nemēģinās ar fleksi vai slāpekli darboties - blakus vienmēr ar drāti būs pieslēgts kāds 400 latīgais ko nokabināt :). Līdz ar to īpaši nesaspringstu, esmu dažreiz arī atstājis pieslēgtu uz ilgāku laiku (vienīgi pastāv riski, ka kaut ko noskrūvēs no riteņa, nespējot savākt visu braucamo).

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

par tā slēdzenēm ar signalizāciju fufels pat ja mašīnai signalizācija skan un kāds tur mahājās neviens neko nedara tad velo vēl mazāk :D

pašam ir 10mm ķēde ar Yale kali

IMG142.sized.jpg

izvēlējos ķēdi nevis U lock jo var aplikt apkārt jebkam, jo mums vēl nav tik daudz to velo turētāju

un ar velo jāizvēlas pareizs priekš pilsētas un šī ir mana 88gada ukraina kuru komplektā ar manu slēdzeni diez vai kādam sagribēsies paņemt

IMG143.sized.jpg

 

it īpaši ja blakus ir Trek 6300 ~800ls ar šādu te drātīti

IMG144.sized.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

izskatās pēc Master Lock reklāmraksta kas ir ļoti populāra atslēgu firma US

Link to comment
Share on other sites

Aleksejs

Par MasterLock kā firmu tur jālaiž gar ausīm tas viss. Bet pašas tēzes un paskaidrojumi par piekaramo atslēgu korpusu konstrukciju ir sakarīgi (tiem kas jau tāpat visu sen zina pēc tā raksta vismaz top skaidrāks, kāpēc dažu piekaramo atslēgu korpusi sastāv no plāksnītēm).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...