Jump to content

mpg uz avi


Maris77
 Share

Recommended Posts

Baigais Janka

MPEG formāta failos tomēr jāizmanto mpeg-1 vai mpeg-2 video kompresija. Še iraid H264. Es teiktu - putra. Capturējot paskaties, lai kompresija (vai faila formāts, ja jau h264 gribi) būtu normāli.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Khe, khe - izrādās, ka mpeg faila formāts (konteineris) + h264 video pat esot pieļaujams :) Tik atskaņot viņu var uz PS3, uz PC - skuju :) Kā jau teicu - maini vai nu kompresiju vai konteineri.

Link to comment
Share on other sites

Kā lai nomainu? Rakstot nekādu izvēli nepiedāvā, bet kā tagad lai pārkodē? Ar KMPlayer un Blaze var uz PC skatīties, bet tā nav izeja.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Janka, pat pa gaisu ar DVB-T mums tagad iet MPEG Transport Stream ar H.264. ;)

 

A man visos DirectShow pleijeros viss iet! Tikai filtri man paša instalēti... ;) Ar konteineri tiek galā splitteris no Media Player Classic - Homecinema un ar H.264 Windows 7 defaultais Microsoft H.264 dekoderis.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, man ir 32-bit MPC-HC uz windows XP, tas defaultā nerāda gan. Nē nu, gan jau, ka var izķīmiķot, tik slinkums un liela jēga nava :)

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Gan skatītos, gan ierakstītu. Galvenokārt lai ierakstītu.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Apskati šo - http://www.iulabs.com/

Esot viena no labākajām progām šim mērķim.

Pats lietoju, man patīk.

 

 

Cik noprotu tā progza māk tik ar analogajiem TV tyneriem strādāt. Bet cik var saprast puisim vajag priekš DVB-T. Es tev ieteiktu saglabāt video kā .ts failus. Papildus noslodzes nebūs. Bet lai konvertētu (ja vajag) būs jādrātējas. Es pašlaik izmantoju vispirms konvertēju ar pēdējo DivX 7 kodetāju (slikti kad tas ir maksas) un tad ar virtual dub izgraizu un kovertēju uz avi (x264). Sūdaini jau sanāk divreiz kodēt(kvalitātes zudumi šādi daroties ir minimāli), bet pagaidām nekas gudrāks prātā nenāk.

Labots - it.kroplis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...