Jump to content

USB filmas caur Samsung Tv.


Nokia N95
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Sodien, aizgaju iepirkties-precizak, nopirku TV - saads modelis ( http://www.markit.eu/lv/lv/samsung-le40b555-40-crystal-tv-lcd-tv-widescreen/v2p625454c80 )

 

Skatos,ka nav diez ko slikts, biju cerejis,ka viss bus vienkaarsi un labi,bet,NEE!..

 

Tad nu taa, biju plaanojis skatiities filmas, caur USB2, bet, nesanaaca,vins pat neuzradija,ka tur buutu kaada filma ieksa.

 

Pamata,kad iebazu USB samsungaa, vins piedava tikai Photos un Music.

 

Tapec, es velejos uzzinat,vai ir iespejams skatiities filmas izmantojot USB2 us taa Samsunga modelja?

Kadaa formaata man to filmu partaisiit (kaa tas ir iespeejams ) un kas vel man butu jazina?

 

Es tiesam gaidu atbildes, loti velos atbildes.

 

Liels paldies, Tev !

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Manuāli līdzi neiedeva? Tur vajadzētu būt visam "kas vēl Tev būtu jazina".

Patiesībā modelis kaut kāds dīvains. Izskatās, ka paredzēts tikai skandināviem.

 

Tu tiešām iepirkies tajā saitā?

Garantija: Unknown

:)

Link to comment
Share on other sites

Mongoose

Modelis tiešām domāts ziemeļeiropai , bet tas neko nesarežģī - manuālī nekas par USB muvi nebūs jo šim modelim tas nav paredzēts.

 

Ja gribam skatīties filmas jālien servisa menu  - kad TV ir standbay  spiežam ātri pogas info,menu,mute tad stendbay un  nokļūstam servisa menju.

 

tālāk  Enter 'Control' option

 

   Enter 'Sub Option'

 

   Turn on WISELINK MOVIE, WISELINK WRITE & HIGH DEVI

 

   Press Standby

 

Ura. mēs esam ieguvuši 5 sērijas modeli ar iespēju skatīties USB muvie.  ir vēl ši tas aktivizējams servisa menju , bet pirms ko tur daram cītīgi lasam forumus u.t.t. ir visas iespējas arī ko piebeigt.

Filmu formāti visi mums palāši izplatītie  AVI MKV VOB MPEG MPEG2 MV..........

 

 

Ja gribam ko uzlabot pašā playeri tad gan nāksies likt kādu jaunāku softu, SAMIGO pilnu versiju neiesaka , jo tas liedz tālāku TV uzlabošanu dažāos virzienos. RU pieejamas pačotas SamiGO kur jau viss mums vajadzīgais ir pielikts un nevajadzīgis nogriezts.

 

 

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Es vienīgi ieteiktu noskaidrot, kā šādas darbības (piem. ložņāšana pa Service menu) ietekmē garantiju :t_p_o_n_e:

Link to comment
Share on other sites

Mongoose

Ir jau daudz lietas kuras mēs cenšamies modificēt - liekās šis forums tieši uz to ir virzīts - tāpēc visas darbības ko veicam ir uz savu risku, Esošā darbība USB - muvie  gan nav modificēšana, bet gan ražotāja aizlieguma noņemšana 5 paaudzes Samsungam spēlēt ko vairāk par Mp3 un jpg. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Vispār ja nav nekad darīts neieteiktu,vispār vari nonest netīšām tv os.Kā arī garantija tad kaput.Meklē ārzemju forumos gan jau ir arī tam modelim. Šīs vispār pāris gadus veca tēma :mda:

Link to comment
Share on other sites

ar to garantija kaput vēl ir jautājums . nevajag kantorī teikt, ka līdi iekš menu. saki - vienu rītu ieslēdzu un šis tāds.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Televizors neraksta logus, kur parādās, kad kāds ir ielogojies service menu? Man ir 5 sērijas Samsungs (UE32C5000QW , ja pareizi atminos), ja jau oftopikā ejam, tad vai ir kāda interesanta funkcija, ko es varētu viņam atlokot servisa menū? Principā nebūtu slikti kaut kādu youtube palaist dzertiņos fonā troksnim, tīkls teļukam ir un no datora filmas strīmoju, tik kaitina, ka nav iespējams nomainīt audio celiņus, ja pret to būtu zāles.... :sorry: tā pamatā pat lielākā bēda teļukam, bet cik ložņāts pa ārzemju forumiem, tad nav atrisināma.

Labots - The_Saint
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Par to, ko var vai nevar katrs konkrētais tv modelis ir jālasa šī modeļa specifikācijā.

Piemēram mans samsung tv divx spēlē bez jebkādiem hakiem...

Link to comment
Share on other sites

Par to, ko var vai nevar katrs konkrētais tv modelis ir jālasa šī modeļa specifikācijā.

Piemēram mans samsung tv divx spēlē bez jebkādiem hakiem...

Es tieši biju domājis tiem televizoriem, kuriem ir USB izeja, bet iet tikai MP3 un JPEG formāti.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Tak atkarīgs no konkrētā modeļa. Kam var, kam nevar, kam servisa menu tik jāaktivizē, kam nepieciešama nopietnāka pieeja utt.

 

EDIT - augstāk minētajam e32c350d1wxbt modelis esot jānomaina no c350 uz c450.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...