Jump to content

Būtistu OLIŅU galerija


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Jā, visiem sveiciens, olas vēl nav nokrāsotas, bet pievakarē būs, tad moš ar nobildēs kaut ko.

 

p.s. Priecīgas!

 

K-215t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Holesterīna svētki - priekš tiem, kuri nedzer. Manējās nav ko fočēt, made by sīpolu mizas.

Labots - ggg97
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Manas ar, bet šogan vismaz baltās tika iepirktas. Un savas olas es nebildēšu, neesmu tik ļoti izvirtis...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Varbūt nebūšu 100% patiess, jo ne visas pats taisīju. Bet manuprāt konkrētā ir krāsota iekš sarkano lapu tējas. Tā laikam ir karkādes ziedi (dod zilo krāsu). Virsū piesietas sīpolu mizas (dod sarkano krāsu).

 

Baltie plankumi no grūbām vai auzu pārslām.

Link to comment
Share on other sites

Crap, aizvakar jau izpereeju paaris olas. It kaaa praataa bija nobildeet. Buutu shii teema bijusi agraak, buutu ar bilde. Aizvedu darba koleegjiem klasiskaas olas, man shitaas spilgtaas kaut kaa nepatiik. Klasiskaas labaak patiik. Aizgaaju pagalmaa salasiiju zaali, koku lapas u.t.m.l. un nokraasoju. Sorry, laikam vecmodiigs :)

Anglji gan pieduuraas, tie tik zin shokolaades olas.

Link to comment
Share on other sites

Vells ku Žakam skaisti jāri nevar neielikt +, varētu palūgt precīzāku pagatavošanas mākslas recepti? icon_mrgreen.gif

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nekā tāda - vārāmo ūdeņu sagatavošana pirmajā postā aprakstīta!

 

Apelsīnu mizas ar visu baltumu no 2 lieliem apelsīniem iepriekšējā vakarā novāra 2 litru katlā. Atstāj.

 

Tieši to pašu dara ar sīpolu mizām.

 

Karkādes tēju (ap 4 ēd.kar. uz 2 litriem h2o) iemērc aukstā ūdenī kādas 5h iepriekš.

 

Kurkuma pulveri iemaisa kādu stundu pirms vārīšanas. Daudzums - ap ēd.kar. uz 2 litriem.

 

Ņem baltās olas, tin virsū visu iespējamo (grūbas, auzu pārslas, mājās esošo puķu lapiņas, sīpolu mizas, krāsainus dzijas galus). Piesien ar sintētisku diegu vai ieliek vecā zeķē. Liek aukstā ūdenī, kārtīgi pieber sāli (vismaz ēd.kar. uz katlu), jo tas palīdz olām nesprāgt un krāsām palīdz "iekosties". Vāra 13-15min un pēc tam karstajā krāsūdenī atstāj vēl vismaz uz 5 min. Velk ārā un neskalo zem ūdens. Ja nu galīgi kaut kas pieķepis, tad var noskalot.

 

Citi vēl iesmērē olas beigās ar eļļu vai sviestu spīdumam, bet man tas īsti neiet pie sirds.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kādā ziņā?

Link to comment
Share on other sites

Visiem WoW faniem vakar bij ko ņemties, tai spēlē tak ir ir lieldienas :sarkasms:

Olas vākt, zaķus pārot utt...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Samērā nožēlojama aktivitāte. Parasti jau šitās lietas patīk sabildēt. Moška žēl padalīties?

Link to comment
Share on other sites

Nu Tu ar kā no laukiem. Skarbie datoristi nekrāso olas un vispār nedara neko, kas nav saistīts ar datoriem. Pasties cik bildes bija tajā "parādi savu SUPERKOMPI" topikā :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Kaut kā tā. Gads riņķi epte...

 

IMG-5696.sized.jpg

Labots - Gestapo
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Skatos šogad Gestapo nesanāca tik krāšņas olas kā pagājušajā gadā, man ar šogad kaut kā īsti tās olas nesanāca, pat neceļās roka pretī fotoaparātam. :(

Link to comment
Share on other sites

Neesmu fotogrāfs un arī nav īsti ar ko tā smuki kā jums nofočēt, bet nu.

lb87uwy3xeuswon4y2g4_thumb.jpg

 

2nuivh8xqzarvjgmlryo_thumb.jpg

 

Šogad, klausot vienu tirgus veci, tādas "pelēcīgas" sanāca.

 

P.S.

Jums nav atļauts izmantot šo attēlu paplašinājumu. Derīgs formāts ir: http://www.domain.com/picture.gif, nederīgs formāts ir: http://www.domain.com/picture.one.gif

Šis ies**ā, lietojot failiem.lv

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

1bomiwganmv18c3eu.jpg

 

 

fc7lo7zpy46b0iklh.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Domugrauds

Turpinu tradīcijas un nefočēšu savas spalvainās olas :D

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Šoreiz pieticīgāk ar olām nekā citu gadu sakarā ar slimošanām...

 

zr8o1csjklqybh0a7p0d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Manas olas jau pamatā apēstas tika no rīta, tagad cūkgaļas cepetis + konjaks aizies .

 

Olas man klasiskās LV sīpolos krāsotas :mrgreen: .

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pareizi, raibumi veidoti ar rīsiem + sīpolu mizas :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kā ietināmais labi kalpo parastā marle.

Link to comment
Share on other sites

Priecīgas otrās!

post-1024-0-00337200-1333965970_thumb.jpg

 

P.s. Kurš man iemācīs, kā te var bildi pilnā izmērā pievienot. Esmu stulbs vai kā?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 years later...
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...