Jump to content

Videokartes tīrīšana


Dievins
 Share

Recommended Posts

Skaidrs!

 

Tagad atliek tikai par to ventilatoru (ventilators 40x40 mm).

 

Vecajai kartei vispārīgi nav radiators, varbūt šai kartei, var likt uz tā čipa virsū ventilatoru, un radiatoru vispār nelikt? (domāju to lielo)

 

Ja to nevar, tad mēģināšu sameklēt plānas dzelzs skrūvītes un kaut kādīgi ieskrūvēt!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

ljoha, forums ir domaats cilveekiem, kuri grib un var saprast, nevis dabas kljuudaam...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nē vecā videokarte bija bez radiatora, tikai ar šo ventilatoru, kurš bija pielikts pie čipa, tikko notīrīju termopastu, no ventilatora apakšas.

 

Trident 3D, kas tas tāds?

Labots - Dievins
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

nu kaartiigi sasmeejos.

tagad, peec visaam pamaaciibaaam, puisjels sacjakarees dakji liidz galam, nosvilinaas visu naher un suudzeesies mammai, ka boot sliktie onkulji pie vainas...

 

parasti jau katram cilveekam ir kaads novirziens, kuraa jams vislabaak var izpausties. bet te... es skatos uz topika autoru un domaaju...

nez, kaads tas virziens vareetu jamam buut? zologjiskajaa daarzaa zilonja suudus skjuureet? nez vai - tak buus sjitaa

tiesjaam nezinu...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Hmm, varbūt tad esmu sajaucis, tātad ir tā, ka man tas ventilators sastāv no divām daļām - Ventilatora un apakšas, apakša ir tāda, no sāniem tādi ~1 cm augsti stabiņi, starpas varteikt nav, un vidus ir tukš, un virsū viņam var uzlikt un pieskrūvēt ar dzelzs skrūvēm virsu, tā apakša bija pielikt pie čipseta, vecajai videokartei.

 

Cik noprotu, tā virsma ir ventilators un apakša ir radiators, paprovēju top virsmu uzlikt virsū un pagrozīt ar pirkstu ventilatoru, viņš ik pa laikam ķeras kaut kur iekšā, skatījos interneta viekalā un googlē priekš šīs kartes ventilatorus, neko neatradu, vai ir iespēja mainīt radiatoru ar citu un tam jau nopirkt gatavu ventilatoru?

 

Iesakiet lūdzu izdevīgāko variantu. (Izņemot atkal nes pie meistara!)

Labots - Dievins
Link to comment
Share on other sites

Johaidī, kā es nolohojos un nepieslēdzos ātrāk! Mums te piektdiena jau trešo dienu turpinās, a es tur bulciņas, tas ir aliņus drinkoju. Bet esiet tak cilvēki, autoram ir fantastiska pacietība, ja VĒL BŪTU NEDAUDZ PRĀTA, tad būtu kādreiz lietaskoks :pardon: Autor, tava gribēšana ir vienkārši apskaužama! Vajag vēl lai būtu vēlēšanās papētīt dziļāk lietas būtību, t.i. kompja un detaļu uzbūvi. Tev taču jau uzrakstīja, ka vajag dabūt tavai kartei domātu aktīvo dzesi, tas ir tas metāla gabals ar ribām un ar ventilātoru. Tas čipseta vents neder. Ja pavisam nav naudas nopērc 92mm ventu un piesien ar gumijām vai plastmasas savilcējiem. Termopasta atrodas uz čipa, kas atrodas ZEM metāla radiatora, kas ir pieskrūvēts pie videokartes. Vislabāk jau atrast kādu, kurš māk skrūvjgriezi rokā noturēt.

Tas blue screen no d_l bija labais!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lūdzu, ja vari m79.lv veikalā atrodi kādu no dzesētājiem, kuri der. Būšu ļoti pateicīgs !

Link to comment
Share on other sites

Es pats sev brīnos :mrgreen: Tev sākumam vajag taisnas rokas, tad termopasta un korpusa ventilātors 92mm diametrā. Ventu tu vari nopirkt m79, bet termopastas tur neesot, tāpēc meklē iekš 636 veikaliem. Vari uzreiz iet uz Centrālo staciju, tur noteikti strādš arī brīvdienās.

P.S.

Tomēr māc mani šaubas...

To A.D.D. mēnesi gaidīt?

Labots - mazulis
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Link to comment
Share on other sites

E m a i L *

Ahahahahahhaa. :lol:

Es gar zemi.. Šito pēctam pārcelt uz sadaļu ''Kuriozi''.

 

Ņem kādu no Zalman VGA dzesēm un apakšā paliec svaigu termo pastu.

Vispār labāk būtu, ja aiznestu uz servisu.. o_O

Link to comment
Share on other sites

Tai miskastei nekas vairāk par svaigu termopastu un piekarinātu 8 vai 12 cm ventu nav vajadzīgs...

Link to comment
Share on other sites

Kā tos puļķīšus ar kuriem pie videokartes ir piestiprināti radiatori, var viegli dabūt nost?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

nokod galinjus.

tas visvieglaak....

normaali cilveeki padomaa, piespiezj no augsjas, ar pinceti saspiezj "atskabargas" apaksjaa un izvelk to suudinju aaraa...

Link to comment
Share on other sites

Nu, jā, tā no sākuma provēju, bet ir tāda lieta, ka iespējams tie puļķi ir veci, un viņus ir jāspiež ļoti stipri ar to pinceti + nevar izbīdīt ārā, jo ja mazliet atlaiž pinceti vaļā vai pagroza, viņi iztaisnojas.

Link to comment
Share on other sites

Eu , chlit , cik tev gadu , ja kaut ko nezini pajauta tetim ! vai ari ness uz servisu lai salabo , un varbut pat letak sanaks , neka pashdarbiba ...

Link to comment
Share on other sites

E m a i L *

Ja pareizi apiesies, tad nekas nenotiks.. Vienkārši aprauj tās kājiņas..

Link to comment
Share on other sites

Piedodiet par sarkasmu un rupjību, bet autors ir tiešā veidā IDIOTS, ko vēl no tāda āksta var sagaidīt. :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Biedram Dieviņam laikam sagādā baudu kaitināt un čakarēt citiem smadzenes. Veiciet kādas sankcijas un ielieciet beidzot kaut vai vārnu šim Dieviņam. Un biedrs Dieviņš beidzot liksies mierā un neceps tik debīlus topikus. Un šo bezjēdzīgo topiku vajadzētu slēgt. Protams tas ir tikai mans ieteikums.

Labots - hacker1984
Link to comment
Share on other sites

hacker1984 Lai nu kurš to teiktu :sarkasms::wacko2:

 

P.S. Tas tā, lieldienu brūvējamais dara savu :D

Labots - Bart
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tātad samainīju termopastu, saliku visu atpakaļ, ieslēdzu iekšā strādā, bet vienalga tāpat kā iepriekš, no sākuma vairākas reizes restartējas, tad uzmetas BSOD par ntfy.sys failu (Vai kaut kādu apmēram tādu failu, nepiefiksēju nosaukumu) un, kad ieiet spēlē pēc kāda brīža uzkaras. Kas varētu būt pie vainas? Doma tagad pirkt jaunu videokarti, bet vai tiešām tā varētu būt pie vainas?

 

Restartēšanās notiek tad, kad jāievada passwords, ievadu un restartējas.

Labots - Dievins
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

serviss

 

man sjis topic leenaam saak piegriezties. ja no saakuma bija interesanti, tad, paarliecinoties, ka topik autoram ir biezaaka aada kaa begemotam un mazaakas smadzenes kaa vistai, vairs nekaada prieka nav...

mosj jaadzeesj?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Cecilija

74 posti par šamo tēmu... Pat man (amēbai) šķiet par daudz... Dafai slēdzam, ja? :pooh_door:

Link to comment
Share on other sites

uzmetas BSOD par ntfy.sys failu (Vai kaut kādu apmēram tādu failu, nepiefiksēju nosaukumu)

Piekāp,kad piefiksēsi..

Link to comment
Share on other sites

Izskatās puis, ka ar videokarti veltīgi esi pūlējies. Pagaidām liec tai mieru. Ķersimies klāt mātenei :flood:

Link to comment
Share on other sites

juris846

nenormaali gudrs čalis.

 

 

es nopirku kaut kādu tur "Copper VGA Cooler" noņēmu to radiatoru pavisam un uzliku jauku ventilatoru, pirku es viņu pa pāris latiem, strādā klusi un dzesē ideāli.

 

Ja 9800 GT viņš dzesē taka prieks, tad jau tavu bomzi dzesēs kā nākas!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...