Jump to content

Videokartes tīrīšana


Dievins
 Share

Recommended Posts

Sveiki, ir tāda lieta, ka videokarte spēlējot spēles pārkarst, sāk mesties krāsainas strīpas uz datora un pakaras. Temperatūra ir pie 80 grādiem. Izņēmu ārā nevarēju ilgi paturēt roku pie radiatoru.

 

Man videokartei ir radiators, vismaz man tā liekas, tāds liels sudrabais ar tādiem robiņiem horizontāli, kuros var iebāzt sērkociņa galu un vilkt, ja vēlētos (protams nedaru). Un vēlviens tāds pats tikai mazāks.

 

Tātad cik noprotu tie ir radiatori?!!?! Ir jautājums kā viņu var iztīrīt, lai viņa tik traki nesakarstu!

 

Nosaukumu nezinu bet no Gigabyte.

Tiešu nosaukumu ielikšu pēc brīža.

  • Patīk 1
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

apraksts atbilst datumam un autora inteligjences liimenim. paldies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

piekrītu d_l... Drusciņ sasmējos lasot to tekstiņu par sērkociņu...

Labots - Podzina
Link to comment
Share on other sites

videokartes bilde - http://www.appinformatica.com/imf/tarjetas-graficas-gigabyte-geforce-7600gs-256mb-agp-1g.jpg

nosaukums - Gigabyte GeForce 7600 GS AGP

 

Tātad, ir kāda iespēja viņu iztīrīt?

Varbūt arī tā nav videokartes vaina, bet vismaz man tā liekas, jo sāk mesties krāsainas strīpas un tad dators pakarās. Tas notiek pēc kādam 30 minūtēm, ja spēlē kaut ko.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

ar fleksi notiiri, taa lai robinju vairs nav! ibio

 

pasiivas kartes nav geimeriem

 

maini dzesi uz aktiivo vai liec ventilatoru, kursj puusj virsuu...

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kuru notīrīt ar fleksi? To dzelteno vai balto?

 

Plus, man pirmos divus gadus viss bija ok.

Labots - Dievins
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

 woow, apsveicami!

Labots - Podzina
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Kuru notīrīt ar fleksi? To dzelteno vai balto?

abus

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu novīlē tos robus, lai vairs nav kur putekļiem krāties!moil.gifpardon.gif

Link to comment
Share on other sites

Ko tur vīlēt, ar fleksi būs ātrāk :D

 

Vēl vari procesora redelei ribas paretināt, lai gaiss labāk cauri skrien...

Link to comment
Share on other sites

jarajara

izpūt! vienkārši izpūt, jo stiprāk pūtīsi jo labāk. un ja negribi mainīt karti sameklē kādu ventilātoriņu. ir tādi, salīdzinoši lēti.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Varbūt tā nemaz nebija videokartes vaina ir kādas citas iespējas, pie kas varētu būt vainīgs?

 

Tātad tas izpaužas tā - spēlēju, vai skatos filmu, tad viņš iekaras uz kādām 5 sec, tad atkal aiziet, un tā uz kādam 30 sec. un tad vienkārši uzkarās.(tas pārsvarā skatoties filmas) Vēl ir tā, ka sāk mestise strīpas un pakarās. (Tas pārsvarā spēlējot spēles)

Labots - Dievins
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tikko, novīlēju, ieeju everestā, bet man neatrod vairāk videokarti, mēģināju divas reizes pārlikt, bet nekā. Ko tagad darīt?

Šito cirvi vajag kastrēt, vai arī, tavs joks ir tiešām super druper smieklīgs. :crazy_pilot::t_p_o_n_e: Kā nekā, pirmais aprīleris tomēr :D

Labots - Bart
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tātad, izmetās arī šāds Zilais logs -

 

Problem seems to be caused by the following file: win32k.sys

 

INVALID_PAGE_CACHE_FROM_NONPAGED_AREA.

 

STOP: 0x0000050 (0xE16A624C, 0X00000000, 0XBF800CE3, 0X00000001 )

Labots - Dievins
Link to comment
Share on other sites

Cecilija

+1 Drunk_lizard! Super! Bet vai posta autors netaisa 1. aprīļa jociņus... Un visi draudzīgi pievienojas... Flekši, otiņas, zāģi, atskaldāmie āmuri :)

Link to comment
Share on other sites

Jaamaina termopasta un jaaliek virsuu aktiivaa dzese un tu pats autor piedod atvaino esi paaraak debils lai to izdariitu pats, ja jau piekriti ar fleksi zaagjeet redeli, nes uz servisu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tātad, izpūtu kārtīgi videokarti, nav puteklīšu virsū.

 

Tagad Temperatūrā normāli turas ~70 grādiem (ja neko nedara, skatās internetā u.t.t)

 

Bet, es izprovēju vienu veidu, vāks atvērts un blakus noliku ventilatoru, tad neko nedarot temperatūra ir ~60 grādiem.

 

~70 grādiem tas ir daudz vai maz priekš videokartes?

 

+ to videokarti es tikai pūtu un mazliet patīrīju ar otiņu. Ir vēl kāda cita iespēja kā viņu kārtīgāk iztīrīt?

 

(Lūdzu atbildiet ar sakarīgām atbildēm, nevis kā vakar, ja kaut ko nesaprotat sakiet.)

 

P.S. Pie meistariem variet nesūtīt!

Labots - Dievins
Link to comment
Share on other sites

Cecilija

Tavā gadījumā- vai nu jāmaina videokarte ar aktīvo dzesi, vai nu jāliek ūdens dzese (kaut gan diez vai ir vērts...)

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

un termopastu zem radiatora samainiiji? :>

 

tu, diemzjeel, bez servisa pakalpojumiem neiztiksi. nav pareizaa organisma uzbuuve, jo rokas aug no taas vietas, kur atrodas smadzenju rudiments....

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Hmm, un nevarētu to izlabot, ja uzliktu ventilatoru šai pašai videokartei virsū, vai arī tas nav iespējams?

 

P.S. drunk_lizard, es neņemu radiatoru nost, es tikai virsmu pārslaucīju, jo nezinu kā noņemt, termopasta mājās stāv, ja pateiktu kā noņemt radiatoru, tad to izdarītu.

Labots - Dievins
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

arii tu izlasi mana ieprieksjeejaa posta peedeejo teikumu...

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tātad, cerams viss sanāks -

 

Pirkšu šo - http://m79.lv/XILENCE-CHIPSET-COOLER-XPCS-COO-XPCS_65052.html

Un skrūvēšu uz lielā radiatora, skrūves starp radiatora redelēm, cerams ka viss stāvēs, jo lielu palīdzību no jums nevaru sagaidīt, tikai apsmiešanu, u.t.t.

 

Neviens nepiedzimst, un no sākuma nav ģēnijs, par to ir jātop, tāpēc es mācos.

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Cecilija

Būtu labi, ja tu pirms skrūvēšanas vismaz aizietu pie kāda, kas kaut ko sajēdz no datoriem un paprasītu padomu, kā ko labāk... Taču, ja maciņš ir pabiezs, tad var jau eksperimentēt, ja nesanāks, nopirksi jaunu video... :mrgreen:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Varbūt, tomēr nav jāpērk, no vecās videokartes ir ventilators, bet tāds maziņš 4x4 vai 6x6 cm, ja to noskrūvētu no vecās un uzliktu jaunajai, viņš varētu strādāt? + Tajās redelēs tad var skrūvēt iekšā skrūves vai nē? Meklēju google.lv tur uzgāju, ka it kā var.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

60mm ventu skruuvee ieksjaa un buus labi :>

tikai... tas viss jaadara ar praatu. ventam ir jaapuusj uz radiatoru...

termopastu jaamaina sjaakaataa :>

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Verneris

Tak skruuvee tik klaat! un skaties vai temperatuura kriitaas! liela jeega nebuus, bet kaadus ~10 graadus mosh nost dabuusi.

Ja veelies kartei normaalu temperatuuru, tad jaapeerk SPECIAALS VIDEO KARTES VENTILAATORS! Kursh der tavai karte. Nevis jaachakareejas ar dazhaadu kuuleru lipinaashanu pie pasiivaas dzeses!

Link to comment
Share on other sites

Cecilija

Varēt jau var, bet vai vajag... Un skrūves neieskrūvē platē... (tobiš lai neiziet cauri radiatoram!

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Šam ventilatoram, nav tādas dzelss skrūves, bet gan plastmasa baltas, kuriem galā ir tādi tāka puļķi kurus, var saspiest, un kad atlaiž viņi izplešas.

 

+ par to termopastu, kur man viņa jāsmērē, zem ventilatora apakšas un jāpieliek pie radiatora? Vai arī tu domā to termopastu, kas zem radiatora?

Labots - Dievins
Link to comment
Share on other sites

Cecilija

Un kā tu esi iecerējis to ventu ar tiem plastmasas puļķiem pie radiatora piestiprināt? Termopasta starp radiatoru un chipu. Respektīvi, uzzied plānā kārtiņā uz chipa (iepriekš notīrot veco). Palasi forumos tepat. Bija kaut kur detalizēts apraksts. :close_tema:

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Hmm, uz radiatora ir virsū uzrakts gigabyte, uz tā uzsmērē termopastu un likt virsū ventilatoru? Un viņš turēsies?

Link to comment
Share on other sites

Cecilija

Ej pie kāda kas kaut ko sajēdz... Teiksim pie drunk_lizard! Viņš tev noteikti ko ieteiks! Vislabāk raksti drunkam PM! :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...