Jump to content

32 vai 64 biti Windows 7 ?


MartinSHSau
 Share

Recommended Posts

Sveiki.. man ir jautājums.. kādu labāk likt uz manu pc

 

32 ? 64 ?

 

CPU: AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 5200+ (2,61GHz)

RAM: Kingstorm DDR II 800MHz (2x1gb) + Kingstorm DDR II 533MHz (2x256mb)

HDD: WD SATA II 320GB + Samsung ATA 40GB

Graphics: Extreme EAH X1650PRO Gamer Edition/HTD/256M

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

CPU: AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 5200+ (

Tā ir atbilde.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Apbrīnoju šitos cilvēkus, droši, ka ierauga cpu rakstītu "64" un uzreiz panesās. :mrgreen: Nezinu vai tev no tā labāk paliks, bet es personīgi lietoju 64bitu versijas, kāpēc? Tādēļ, ka man ir nepieciešamība pēc viena specifiska softa, kas saprot tikai šāda tipa arhitektūru, bet kas tev par softiem var būt nespēju iedomāties. Varbūt C.S. :mrgreen:

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ar atmiņām gan tev tur... otrie 0,5Gb rauj mazliet podā pirmos 2Gb. Gadijumā bez tiem otriem 0,5Gb dators neiet ātrāk? Tas ka x64 vakag 4 gb protams ir rakstīts visās malās, bet man ar 2gb arī iet bez problēmām.

 

Vispār jau x64 pērk, lai tagad vai nākotnē izmantotu operatmņu lielāku par 4gb. dažām progzām to praksē vajag (autocad u.c.)

Labots - ggg97
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Kārtējo reiz atkal, labāks kas??? Tu pats maz zini vai tas softs supportē šādu arhitektūru, skaties ražotāja lapā, lauziens pašam līst un meklēt, ja nesportē, tad labums, lai arī ar ko tu to saproti, būs tuvu 0`ei.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

MartinSHSau

labi.. laikam nav jēgas no 64bitu

 

likšu topašu 32 un dziivošu laimīgs

Link to comment
Share on other sites

Kopējā datora RAM ir 2.5GB

Ieguvums no 64-bitu OS būs ... nu praktiski nejūtams.

Ja vien nedzenās aplikācijas, kuras iegūst no 64-bitu OS.

Paliec vien pie 32-bitiem.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Ar atmiņām gan tev tur... otrie 0,5Gb rauj mazliet podā pirmos 2Gb. Gadijumā bez tiem otriem 0,5Gb dators neiet ātrāk? Tas ka x64 vakag 4 gb protams ir rakstīts visās malās, bet man ar 2gb arī iet bez problēmām.

Tieši tā - idiotu ir pilnas malas. Uz normālajiem cilvēkiem attiecas Windows 7 Hardware requirements. Ja ir specifiski softi, tad cita runa, bet, ja parastai lietošanai nepietiek ar 2 GB, tad problēma ir blīvē starp monitoru un krēslu.

 

Ieguvums no 64-bit būs praktiski nejūtams, bet arī zaudējums būs praktiski nejūtams. Bet vispārīgi tehniski x64 arhitektūra ir prātīgāk veidota un ātrāka, jo tur procesoram ir arī pēc skaita divreiz vairāk universālu reģistru. Un tā kā 64-bit softu paliek ar vien vairāk, tad ieguvums arī lēnām palielinās.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Ja es būtu tavs rams, es uztaisītu pašnāvību.

 

2x256 rauj ārā un notirgo un win7 x86 būs tieši laikā.

 

 

 

Bet 4GB tomēr nav tik kruti,kā 16GB.

 

Un to teica veļaspulveris...

Ej izgulēties.

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

2Gb var noadresēt arī 32bit`os ar PAE. Liec x86.

 

Inspektors Caps, jāņem vērā arī memory overheads iekš 64bit OSa :)

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

eMDiiPii, 2 GB var noadresēt 32 bitos arī bez PAE. :D 32 biti dod 4 GB adress space, no kā plate hardwarei parasti paņem 0,5-2 GB. Pie tam PAE atbalsta tikai Windows serveru versijas.

 

Savukārt, 64 bitu memory overheads un WOW64 jeb otra paralēlā 32-bit Windows esamība jau ir ņemta vērā norādot 64-bit versijai minimālos 2 GB RAM, bet 32-bit versijai 1 GB. ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Triton^
RAM: Kingstorm DDR II 800MHz (2x1gb) + Kingstorm DDR II 533MHz (2x256mb)

Paga paga, wtf? Ja nemaldos un tā noteikti arī ir, tad tie 512mb, tev vienkārši norok visu? Viņi iet uz 533Ghz bet tavi Kingstoni uz 800, diemžēl tas nozīmē ka vis tavs rams darbojas 533Mhz frekvencē, vai arī es tiešām kļūdos?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Es atkal domāju tā - ja dzelži & draiveri atbalsta 64-bit Windows, tad neredzu iemeslu likt 32-bit Windows.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Principā jā. Taisnība.

Ja vien nav kāda ļoti vajadzīga programma kura ar labu negrib iet ne zem 64-bitu OS ne arī caur VM...

64-bitu draiveru jautājums principā ir atrisināts vairumam devaisu. Izņemot ļoti vecos vai ļoti eksotiskos.

Lai autors iemēģina abas, sākot ar 64-bitu vispirms :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...