Jump to content

Viss par un ap Latvijas televīziju pagātni/tagadni/nākotni


Dexs
 Share

Recommended Posts

Nah visas sd vai hd reklāmas, vajag kārtīgas dāmas studijā!  :,D

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , zeds teica:

pilnīgi bezjēdzīgs pasākums

Tas raksts jau vairāk kā divus gadus vecs. Kkā neizkatās, ka piešķirtā nauda lietderīgi tiek izmantota...

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 4 stundām , Dadzis42 teica:

Kādas ir jūsu domas?

Studija jauna, bet Abu Merilinda runājot turpina žagoties. Tas nav labi.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Aigus teica:

Tas raksts jau vairāk kā divus gadus vecs. Kkā neizkatās, ka piešķirtā nauda lietderīgi tiek izmantota...

Viņi vienkārši nevar atrast darbiniekus, kuri paši neskatītos tos aizliegtos kanālus.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Runas klīst, ka esot vienu cardsharinga izplatītāju pavisam nesen piežmieguši. Hakeru aprindās bišku nemiers iestājies un viens otrs  piebremzē mazo biznesiņu. Lai kā arī būtu, pirāti vienmēr būs soli priekšā visiem tiem nelegālā satura ķērājiem un pirātisms ir nemirstīgs. Cita lieta, kurš ta mūsdienās vairs teļuku skatās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Didzis teica:

cardsharinga

Tak sen jau vēsture. Iptv ir trendā, tos gan ar žmiedz.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Didzis teica:

Hakeru aprindās bišku nemiers iestājies un viens otrs  piebremzē mazo biznesiņu.

Precīzi noformulēji. Mazais biznesiņš jau labu laiku vairs nav aktuāls. IPTV ar savu pagaidām saprotamu iemeslu tizlu kvalitāti rullē, jo ierindas patērētājam poh* saņemtā strīma bitreits. Didzi, tie kas piedāvā IPTV  arī barojas no cardsharing.
Jo pirmavots ir 1:1 kvalitātē, tālākais atkarīgs no resursiem,dzelžiem,tīkla, u.c. faktoriem. 
Faktiski uzlauzt var visu, arī "dzelžu" līmenī kriptētu sistēmu, bet ekonomiskais ieguvums tam būs nulle, jeb precīzāk ierindas klients nebūs gatavs maksāt par to.

Labots - Edis7
pievienots
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

kojots66
pirms 10 stundām , Didzis teica:

Lai kā arī būtu, pirāti vienmēr būs soli priekšā visiem tiem nelegālā satura ķērājiem un pirātisms ir nemirstīgs. Cita lieta, kurš ta mūsdienās vairs teļuku skatās.

Šorīt delfos kautko nīdēja par netfliks ka daudzi maksājot šāda veida sniedzējiem ,bet tas īsti tomēr neesot legāli mūsu pusē !VPN palīdzibu varot to brībi realizēt-ko tad šie izdaris  tam VPN ?!

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl to Delfu rakstu izlasīt nevar, jo netaisos tam kantorim naudu maksāt. Lai kā arī būtu, cīnīties pret nelegālo skatīšanos Latvijā ir bezcerīgi. Amerikāņi naudu saņem un viņiem pofig uz tādu Latvijas radio un televīzijas padomi, vai autortiesību kantori, kurš tikai grib nopelnīt kā starpnieks.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Palasīju to rakstu, nu valsts policija saka, ka VPN izmantot, lai skatītos netflix, nav īsti sodāma (drīzāk sirdsapziņas jautājums)

Nu pareizi jau ir - cilvēks tomēr legāli maksā abonēšanu.

Tad jau arī xbox gadījumā arī ir nelegāli - lai gamepass dabūtu ir jāreģistrājās kā lokalizāciju GB vai citās valstīs. (izmantojot arī VPN)

Tā ka nav ko jaukt cardsharing, iptv ar šiem kopā.

Par IPTV runājot, nu nezinu - priekš skatīšanās nestabils serviss. Te vienu vakaru var iet, te arī frīzot un buksēt.

Lai jel cik bēdīgi ir ar sat TV, bet tā joprojām eksistē (dēļ lēnā neta)

Link to comment
Share on other sites

Ja mobīlais internets, tad IPTV tiešam nestabils. Ja normāls, tad nav manītas problēmas. Ja runā par apkarošanu- ja kāds kantorītis no Latvijas nelegāli retranslē maksas LATVIJAS , tad ... laikam jau tiešam jāapkaro. Ja es skatos kādus ārzemju , kurus Latvijā neviens legāli nepiedāvā, tad ... liels jautājums par apkarošanu. Nu es neatņemu nevienam Latvijā ''maizi''. Tas nedaudz velk uz padomlaiku piegājienu, ka nav ko klausīties rādiostacijas kas ''aiz dīķa''. Nedaudz tracina, ka uz apkarošanu ''izgrūž naudu'', bet varēja takšu daļu no tās naudas novirzīt lai normāli, vienuviet IPTV būtu skatāmi Latvijas bezmaksas kanāli ar arhīvu. Nu ir tas ''testa'' Baltcom variants, bet kaitina tā viņu reklāma , kas laiku pa laikam uzlec uz bildes.

 PS neba visi IPTV rāda sačakarētu bildi. Ir kas ''laiž ''  pat 4k. Nu nav man iespējas salidzināt tieši to ar pa taisno no satelīta, bet bilde tīri neko. Ka tik velk internets.

Starp citu Krievija VPN ir aizliegts VPN nelegāliem . Vienīgi jautājums ka to likumu piemēro. Nu , kazi , Latvijā arī var būt šāds likums

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , oxygen teica:

Nu es neatņemu nevienam Latvijā ''maizi''

Atņem, atņem, autortiesību aģentūra nesaņem savus starpnieka procentus, kas ir visai lieli. Tāpat televīzija iepērk filmu potenciālam skatītāju skaitam, bet Tu jau filmu esi redzējis un tātad skatītāju skaits patiesībā ir mazāks.

Pirms 38 minūtēm , oxygen teica:

ja kāds kantorītis no Latvijas nelegāli retranslē maksas LATVIJAS , tad ... laikam jau tiešam jāapkaro

Ja būtu adekvāta samaksa par programām, tad pirātisms nomirtu dabīgā nāvē. Piečuks mēnesī,  neviens nečakarētos ar pirātismu, nevajagdzētu veidot  kautkādas ķērāju komandas un tērēt simtus tūkstošus. Tak tie, kuri skatijās nelegāli, tāpat nemaksās oficiālajiem operatoriem, bet pāries uz internetu pilnībā. Man piemēram klasesbiedrene skatijās pa kreiso, tagad parādijās problēmas un tā arī pateica, lai iet gudri izrunāties, nemaksāšu 20 eirikus, tāpat internetā visu nespēju noskatīties. Novecojusi ir tā operatoru tematisko paku sistēma, jo cilvēks maksā par to, ko vispār neskatās. Cilvēki būtu gatavi maksāt par to, ko skatās un tad tas izmaksātu daudz lētāk.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , oxygen teica:

Ja mobīlais internets, tad IPTV tiešam nestabils. Ja normāls, tad nav manītas problēmas.

Nu ne vienmēr savā galā ir problēma - nets varbūt ir labs, bet IPTV sniedzēju pusē viss ir pārgruzīts - it sevišķi vakaros.

Nu nav arī visiem TET optika - tas pats DSL vien ir

pirms 1 stundas , oxygen teica:

PS neba visi IPTV rāda sačakarētu bildi. Ir kas ''laiž ''  pat 4k. Nu nav man iespējas salidzināt tieši to ar pa taisno no satelīta, bet bilde tīri neko. Ka tik velk internets.

Nu ir kuri laiž nesačakarētu bildi - pa taisno no SAT - bet tad ir jārēķinās, ka visiem skatīšanās prieks nebūs.

Pat TET interaktīvā var iefrīzot

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Didzis teica:

Ja būtu adekvāta samaksa par programām, tad pirātisms nomirtu dabīgā nāvē. Piečuks mēnesī,  neviens nečakarētos ar pirātismu, nevajagdzētu veidot  kautkādas ķērāju komandas un tērēt simtus tūkstošus

Tas ir tikai viens no iemesliem.

Problēma vēl ir citur. Nav pievilcīgs programmu piedāvājums. Daudzi vēlas skatīties tādus kanālus, kuri Latvijā nemaz oficiāli nav pieejami. Un nav pieejami viena iemesla dēļ. Konkrēto kanālu pārstāvjiem ne tikai Latvija, bet pat visa Baltija ir nerentabla dēļ mazā iedzīvotāju skaita dēļ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu tur jau tā problēma, ka tirgus mazs, bet lai rādītu  konkrētā valstī , vajag tādu un šitādu atļauju.  Nu i nafig, lai iet... Vismaz tos kanālus, kurus  skatos nepiedāvā nevien no Latvijas operatoriem. Visam pa virsu daži no tiem iet tiešraidē internetā, bet man ir ērtāk skatīties kādā kopēja listē ar normālu ''apvalka'' programmu tipa Tivi Mate nevis kādā brauzerī meklēt vienu, tad otru utt. Da nebūtu problēmas maksāt normālu abonēšanas maksu kādam Latvijas, ja tik būtu tas kas man interesē. Nu būtu , tie bezmaksas Latvijas kanāli ar arhīvu normālā playlistē, lai var pielikt klāt tai TiviMate, būtu ekselenti, bet.... kas tev dos ( nu viss maksā , labāk naudu izmantojam nelegālo apkarotāju uzturēšanai) . Tā nu dzīvoju ar arzemju no arzemēm un Latvijas ar ''testa'' Baltcom ( kura apvalks ir s...ds salīdzinot ar TiviMate).

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 39 minūtēm , base7 teica:

Konkrēto kanālu pārstāvjiem ne tikai Latvija, bet pat visa Baltija ir nerentabla dēļ mazā iedzīvotāju skaita dēļ.

Ne tikai tas. LV līmenī ir noteikts cik % satura jābūt latviešu valodā, tāpat arī EU līmenī ir noteikts cik % no satura ir jābūt EU robežās saražotam. Tapēc arī tagad visa UK filmu/izklaides industrija ir mazliet stresā, jo EU tirgus bij lielākais ienākumu avots, bet sakarā ar Brexitu UK saturs tiek pielīdzināts US filmām/seriāliem un uzreiz ir pavisam cita konkurence. Tāpat arī samazinās būtiski % daļa cik klienti var rādīt.

Šie noteikumi attiecas arī uz visiem Netflixiem utt.

 

Bet nu jāpiekrīt @Didzis, kurš mūsdienās skatās TV? Pensionāri? 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

nez.. es pat īsti tv pirātismam vietu neredzu.. līdzīgi kā mūzikas.. servisi tagad daudz un dikti ir bezmaksas (legāli) vai par mazām naudām.. galvenais nosacījums - labs internets..

TV patiesi nav ko mūsdienās skatīties.. varbūt vienīgi pensionāriem un sīčiem..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , CAP teica:

TV patiesi nav ko mūsdienās skatīties.. varbūt vienīgi pensionāriem un sīčiem..

Tieši tā. Nu nav mūsdienās ko skatīties. Es pats nesen braucu cauri n-tajiem kanāliem un nevarēju atrast neko skatāmu. Beigās palika dusmas uz sevi,  izslēdzu tv ārā un aizgāju uz dārzu zāli pļaut.

Link to comment
Share on other sites

Nu man fonā iet eurosport, bet tā jā, neko tā speciāli neskatos. Vienīgi, pašlaik vācu kanālus fonā ieslēdzu - vēlos valodu atsvaidzināt 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , base7 teica:

Tieši tā. Nu nav mūsdienās ko skatīties. Es pats nesen braucu cauri n-tajiem kanāliem un nevarēju atrast neko skatāmu. Beigās palika dusmas uz sevi,  izslēdzu tv ārā un aizgāju uz dārzu zāli pļaut.

LTV1 vēl nav uzsācis pilno sezonu, bet šo to arhīvos var atrast. 

Bet nu neiešu es pārliecināt cilvēku, kuram zāles pļaušana sagādā lielāku baudu nekā pasēdēšana pie TV ;) 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Es pa lielam tikai YouTubu skatos, šad tad kautkādus BBC iPlayer raidījumus/sitkomus, retu reizi Amazon Prime Video.

Televizora man kā tāda nav, bet tā skatos tik uz laptopa/monitora vai uz telefona.

Nav ne jausmas vai man maz antena vispār strādā, lai varētu ko skatīties.

Link to comment
Share on other sites

Netflix un youtube priekš manis, Go3 multeņu kanāls latviešu valodā - bērniem.

Netflix kaut kādi 8-9 EUR, Go3 laikam 5 EUR.

Principā ļoti lēti/ērti/kvalitatīvi, kāpēc lai pie tik lētām legālajām iespējam kādam vēl gribētos kaut kādus tur pirātiskos kanālus vai satelītus muhļīt, tas man nav skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Just now, laikamTak teica:

Ķirzakas smaids

Tas bija polšs

Un politiķis

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , laikamTak teica:

Njā,... vecie labie laiki. Verdzene Izaura, Bagātie arī raud, Ķirzakas smaids, ..

Es tādus neskaties. Lūk, Estrelita netīrā seja, tā ir cita lieta.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 31 minūtēm , raivix95 teica:

Vot laiki pienākuši, ka jūķūbs jau aizstājis televīziju.

Youtūbā ir daudz interesantu kanālu par interesējošām tēmām, vienmēr ir ko skatīties.

Link to comment
Share on other sites

Jā, youtubam ir baigā priekšrocība, izdzīvo tikai spējīgākie! Dažreiz sūds, ka tie plakanās zemes piekritēji :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pa televīziju bez stulbiem realitātes šoviem un filmām/ ziepju operām, ir arī citas lietas kas tomēr ir skatāmas ja gribi brīvā brīdī atslodzi.  Nu kādreiz pat uzmetu aci kādam ziņu raidījumam.  Vismaz ir vērtīgi paskatīties no dažādām valstīm un tad vari pats ko secināt , nevis tik to ko pēc nedēļas pasniedz vietējie Latvijas mēdiji. Nu , jā ir jau kadri kas skaļi deklarē ka TV neskatās , bet izrādās ka visu zin ko tas rāda. Laikam bija šnukuriņa jājamzirdziņš.

Protams, ja skaties to kas legāli Latvijā, tad maz kas ir vispār skatāms. Tāpēc  esmu ''kritis grēkā'' un skatos to, kas nav , oficiāli , vispār Latvijā pieejams.

 Principā IPTV pats vērtīgākais ir tas ka vari brīvā brīdī patīt atpakaļ arhīvu un paskatīties  to vienīgo raidījumu, kas ir skatāms kādā kanāla, bet iet ēterā galīgā nelaikā.

Link to comment
Share on other sites

Bet skaļi aurot, ka neko neskatos, bet zem segas visu pētīt, tā tak ir normāla parādība.

Es gan skatos visu pēc kārtas (arī yutubi un netflixu). Cits jautājums ka 100+ kanāli ikdienā, kas ir man pieejami, nav īsti vajadzīgi. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , raivix95 teica:

Vot laiki pienākuši, ka jūķūbs jau aizstājis televīziju

Vai tad parastā televīzija vēl pastāv :sarcastic:?

 

Pirms 3 minūtēm , oxygen teica:

jā ir jau kadri kas skaļi deklarē ka TV neskatās , bet izrādās ka visu zin ko tas rāda

Es pat nezinu, ko tur ikdienā rāda, bet konkrētus LTV raidījumus šad tad internetā noskatos. TV3 raidījumi vispār, dēļ reklāmas, arī internetā nav skatāmi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Didzis teica:

TV3 raidījumi vispār, dēļ reklāmas, arī internetā nav skatāmi.

 

Tādēļ ir televīzija kur var paskrullēt reklāmas. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, j.m said:

Sports jau laikam nevienu vairs neinteresē...

 

Eju uz sporta zāli 3x nedēļā, bet skatīties televizorā kā citi sporto absolūti neinteresē. Visai dīvaina padarīšana. 😀

 

P.s. youtube var skatīties ieteikumus treniņiem un uzturam, bet parastajā TV tikai kā profesionālie sportisti cīnās par savām medaļām vai ko nu tur vēl ne. Tā kā ja vēlme ir ne tikai skatīties kā citi sporto, bet arī pašam sportot, tad youtube ir 100x noderīgāks par kaut kādu sporta TV kanālu.

Labots - Rob Vuu
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...