Jump to content

Maiznīca "Lāči"


rejectee
 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss

Vai varētu būt, ka aptaujas bezjēdzīgums tiecās uz bezgalību? :t_p_o_n_e:

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Nekorekti sastādīta aptauja. Ja uz pirmo jautājumu atbilde ir "Nē", tad no nākošajiem nav jēgas.

Link to comment
Share on other sites

done ...

1. enerģētika kā profesija nebija jāpiemin ??

2. nezinu vai aizies līdz Skauģim, bet cenas ir kosmoss ..

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Vai tiešām pasaule dodas uz to pusi, ka smadzenes paliks par prastiem rudimentiem?

To rejectee - aptaiju sāku pildīt, bet ieraugot pašrakstāma teksta laikumus, atmetu visam ar roku. Slinkums lauž rakstīt. 

Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Nu sorī, ja aptaujai par maiznīcu tev jāzin mana nodarbošanās, izglītība, precīzais vecums un dzīvesvieta - nu i nafig. Uzreiz jau rodas iespaids, ka jēga no aptaujas ir viena Checkbox.Checked==True lielumā. Ieteiktu pārstrādāt pavisam, ja pasniedzējs, pie kā raksti šo projektu/ZPD nav galīgi aptaurēts.

Labots - Mr. Nejēga
Link to comment
Share on other sites

Nez, kādēļ vai tā tik tāda sakritība, ka šitas viss jau sāk kļūt par konkrētu spama paveidu, jo par to tik, ar retiem izņēmumiem, spamo tiko reģistrējušies pilsoņi un pēc tam nosvīst ar galiem, a iekšējais spams pa pilnīgu sviestu turpinās :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izliecies

iim? :)

 

Pie produkcijas veidiem vajadzēja variantus salikt. Es taču nepārzinu visus šamo produktus. Vispār visur vajadzēja variantus salikt, i respondentiem vieglāk aizpildīt, i pašam vieglāk apkopot.

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Lai vāktu šāda veida statistiku - nevar atstāt laukums, kur pašiem viss jādrukā.

Nu nevar.

Atstāt laukumus var TIKAI tad, ja tā informācija ir ļoti specifiska.

 

Par to, cik bieži jūs iegādājaties maiznīcas "Lāči" produktus es atbildēju, ka katra otrā mēneša trešajā svētdienā un katra ceturtā mēneša otrajā pirmdienā.

 

Un Tu padomā, ja visi tā atbildēs.

Būs ļoti viegli un ērti apkopot datus, ne?

 

 

Visam jābūt tiešam un konkrētām.

Nevar būt tāda situācija, ka respondentam rodas jautājums - diez kā tas ir domāts.

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

da peec boot.lv aptaujaam ir skaidrs, ka shodienas "skolnieki" aptaujas taisa beernudaarza liimenii, bet "bakalauri" vidusskolas liimenii :>

par laachiem => atziistama produkcija ir grauzdinji, bet principaa jamie ir liidziigi Apple overpriced crapam. Kaa rupjmaize rullee Seerenes :>

Link to comment
Share on other sites

rejectee

Jā un paldies visiem, kas izpalīdz, aizpildot šo aptauju.

Aptauju nesastādīju es, vienkārši palīdzu to izplatīt, jo, kā zināms, lielākajai daļai jauniešu paziņu lokā ir vienaudži - tad nu rakstīju šeit ar cerību uz kādu pieaugušāku respondentu.

Aptauja nav domāta ne priekš zpd, ne maģistra, bakalaura darbiem. Tā tiek veikta vienkāršas projektu nedēļas ietvaros, kas ilgst 3 dienas.

Par produkcijas veidiem - tie, kas pērk, tie zin. Personīgi, atminos visus maizes veidus, apmeklējot 4 veikalus (Maxima, Rimi, Super-getto, Iki), noskaidrojot maizes produkcijas izplatību apkaimes lielveikalos.

Atvainojiet, ja kādam sagādāju neērtības.

 

iim? :)

 

Pie produkcijas veidiem vajadzēja variantus salikt. Es taču nepārzinu visus šamo produktus. Vispār visur vajadzēja variantus salikt, i respondentiem vieglāk aizpildīt, i pašam vieglāk apkopot.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...