Jump to content

Laptops ar Labu dzesesanas sistemu!


atels88
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Beidzot man ir jautajums, ka lai izvelas labako laptopu ar jauku dzesesanu...

doma starp trim datoriem.

kurs butu labakais, un varbuut kaadam ir kas labaaks iesakaams.

Mekleju portativo datoru, kursh neparkarst pie normalas lietosanas un ir pietiekami kluss!

 

1. MSI GX623 GAMING HDTV

 

msi-2-xl_1.jpg

 

Lasiju vienu review un tur bija rakstits pavelk daudzas jaunas speles un nemaz neparkarst.

Dizains tikai tads pa vidu, nekas ipashi smuks...

 

2. SONY VAIO VPCEB1M1E/WI jauna e serija

 

vaioeseriessony.png

 

Par dzeseshanu nekur nevareju atrast.

Peec manaam domaam diezgan jaudiigs.

Peec dizaina viens no maniem sapnju variantiem.

Principaa interese Jebkursh sony vaio, ka tikai labi dzese un ir normala jauda!

 

3. SAMSUNG NP-R580-JS03SE

 

ZN-09000578-01.jpeg

 

Ari pietiekami jaudiigs.

dizains diezgan jauks, bet nav jau kaa Vaio.

 

 

 

HP ludzu neieteikt, man patreiz ir pavilion dv6 1210sa, tikai 4 meneshus vecs un aju karas nost un pakarst tikai no filmu skatishanas interneta.

Un IBM thinkpad un lidzigos arii nee, dizains drausmiigs....

mekleju jaunmodiigu, jaudiigu un galvenais aukstu, lai nav jacep ola uz taa....

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kādreiz der iztīrīt sūdus no ventilatora, tad nebūs savas olas jācep.

Man personīgi patīk Asus portatīvie, protams, biznesa klase.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

atels88

Kādreiz der iztīrīt sūdus no ventilatora, tad nebūs savas olas jācep.

Man personīgi patīk Asus portatīvie, protams, biznesa klase.

 

Pirms 2 dienam istiiriiju... nekas neliidz...

vieniigais man doma ka termopasta vareetu buut izkaltusi, bet nu tad janes meistaram lai saspiezh jaunu! :)

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Kopš core2duo pirmāskumiem vizmaz man šķiet, ka portatīvo karstums ir aizmirsta vēsture. Man tieši ir gan HP gan Lenovo ar core2duo pročiem. Par kautko tiem laptopiem gan jau var piesieties, bet ne jau par karšanu. Auksti kā beigtas zivis, normāli strādājot vispār ventilators tikai ik pa laikam knapi, knapi ieslēdzas.

Varbūt tev tas HP ir ar AMD proci ?

Link to comment
Share on other sites

atels88

Varbūt tev tas HP ir ar AMD proci ?

 

Nu jaa tad ja jau taa jautaa, tad laikam ta bus ta problema?

Nu ir vinjam AMD...

bet tad cik noprotu, ar intel duocore prochiem taa nav?

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

 

Rakstāmmašīna, bet tā šķiet visi būs vienlīdzīgi. Pats kad uzgriežu TF2 tīklā dell karsts nepaliek.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nu jaa tad ja jau taa jautaa, tad laikam ta bus ta problema?

Nu ir vinjam AMD...

bet tad cik noprotu, ar intel duocore prochiem taa nav?

 

 

Vai tik tas nav kāds populārās no DV6000 sērijas??

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vispār jau laikam MSI ņemtu. Pēc paskata tāds klasiski robusts. Savukārt pēc parametriem tas Sony vaio it kā pārāks. :yahoo:

 

Reku shitaads

 

HP pavilion dv6 1210sa

 

 

Šamais jau labs. Būtu tam vēl Intel procis, tad tik daudz nekarstu.

Link to comment
Share on other sites

lusis987

Ak es nelaimīgais ar HP+AMD. Everests rāda videokartei pat līdz 80C(turot gultā), pacel uz kādas cietākas virsmas, kur labāk vēdinās par kādiem 10 grādiem nokrītas temperatūra

Link to comment
Share on other sites

HP ar AMD proci = cepta desa ar divām olām pāris min laikā. Tā tas vienkārši ir!

es, savukārt, to pašu varu pateikt par Acer ar Core2Duo proci, lai cik dīvaini tas nebūtu :) konkrēti, Acer AS5737Z.

Link to comment
Share on other sites

atels88

Varbūt būtu jāizveido topiks par karstākajiem lapšu modeļiem?...

 

Tas buutu superiigi ja vareetu izveidot topiku par laptopiem ar sliktaako un labaako dzeseeshanas sisteemu! :)

Link to comment
Share on other sites

andersons71

Jautājums Mml: līdz cik grādiem un ko ar viņu darot tas acer sakarst?

Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

citāts

 

doma jau ir laba, bet ja atbildēs tādi kā Mml, tad projekts izgāžas. Ja nu vienīgi, pievienot - cik ilgi lietots un pēdējo reizi ir iztīrīts/ termo pasta nomainīta.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Kopš core2duo pirmāskumiem vizmaz man šķiet, ka portatīvo karstums ir aizmirsta vēsture. [..]

 

Tas vēl nav zvanīts. Dzesēšanas sistēmai tomēr ir jābūt pārdomāti iztaisītai. Procesori, protams, ir palikuši vēsāki kā tādi, bet nu ar to vien vēl nepietiek.

 

es, savukārt, to pašu varu pateikt par Acer ar Core2Duo proci, lai cik dīvaini tas nebūtu :) konkrēti, Acer AS5737Z.

 

Reku piemērs. No manis vēl viens. Core2Duo T7250, iekš Capital Gauja, 14.1" modelis gan. Karst ļoti nopietni. Nevaru teikt, ka pārkarst, ventilators strādā kā traks, lai nodzesētu, bet nu karst diezgan nopietni.Subjektīvais vērtējums, protams, temperatūras neesmu skatījies. Bet klēpī noturēt ir gandrīz pat grūti. Protams, jo mazāks aparāts, jo ar dzesēšanu ir grūtāk.

Labots - Tehnoman
Link to comment
Share on other sites

HV DV 6000 mājās karst ievērojami, ventīlis greizās diezgan, lai gan ir tīrīts un nez kas darīts.

darba HP NC6320 nekarst, ir arī kluss. Protams, ja gribas smuku dizainu, tad biznesa kompji nederēs. Toties biznesa kompjiem parasti ir gan klusa, gan ātra darbība, arī bez karšanas.

Link to comment
Share on other sites

Eudoxus

Jā, jo mazāks, vairāk cepas. Piemēram mans ThinkPad T500 ar Intel P8600 proci ir kā auksta zivs. Ventilatoru gandrīz vispār nedzird. Paaudzi vecākais ThinkPad X61s ar L7500 CPU ir jūtami siltāks (bet tik karsts, ka nevar klēpī turēt gan nekad nav bijis) un arī ventilators rūc krietni biežāk un skaļāk. Cik esmu dzirdējis tad pa lielam visi ThinkPad ar Montevina (X200, T500, T400) čipsetu ir klusi un vēsi. Santa Rosa (X61, T61) ir mazliet skaļāki un karstāki. Bet nekādu problēmu ar dzesēšanu gan nekad nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...