Jump to content

PĒRK: CPU, MB, RAM - Masu tirdziņš


wildwing

Recommended Posts

15.12.2022. , 09:54, Fitz teica:

Meklēju laptopa 1st gen i5 (540M/560M...). 

Tu labi zini ka tev to vajag?

Man ir viens dell ar tādu cpu, un vins nereāli bremzē, nelietojams arī ar linux. Pirms pāris gadiem jautāju Kapēc tā? šajā forumā un pateica lai labāk vienkārši izmetu viņu.

Link to comment
pirms 12 stundām , maiss teica:

Man ir viens dell ar tādu cpu, un vins nereāli bremzē, nelietojams arī ar linux.

Man arī ir. Nebremzē. Lietojams.

Link to comment

Ja tur pašlaik iekšā kāds pentium vai celerija tad i5 tur būs kā Dieva dāvana kopā ar ssd un 8gb ram.. 

 

Man vienam dell arī ar šo i5 bremzē bet tur battetija un power management visu sacakarejis ir. sūtīt marter labot un jaunu bateriju likt īsti nebija izdevīgi. 

Link to comment
3.01.2023. , 02:40, DJWoX teica:

Ja tur pašlaik iekšā kāds pentium vai celerija tad i5 tur būs kā Dieva dāvana kopā ar ssd un 8gb ram.. 

 

Man vienam dell arī ar šo i5 bremzē bet tur battetija un power management visu sacakarejis ir. sūtīt marter labot un jaunu bateriju likt īsti nebija izdevīgi. 

Nu es vispār bateriju esmu izņēmis

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Gaņau ddr jo vieninieku neviens pirmajai paaudzei pakaļā nelika. Es gan autora vietā meklētu ēbrejā jo šaubos ka lokāli tāds dārgs izmērs kādam būs lieks.

Link to comment
1 hour ago, noname said:

Gaņau ddr jo vieninieku neviens pirmajai paaudzei pakaļā nelika. Es gan autora vietā meklētu ēbrejā jo šaubos ka lokāli tāds dārgs izmērs kādam būs lieks.

DDR1 gan. Pilnai laimei varu apstiprināt, ka Double Data Rate, nevis Doič Demokratik Republik :D eBrejs, protams, pilns, bet ja te kādam atradīsies, aiztaupītos gaidīšana uz piegādi

Link to comment

Ieteiktu papētīt modeļa specifiku jo nebūs tā ka jebkura 1GB nūjiņa tev tur darbosies. Šitas izmērs iznāca jau praktiski tad kad apritē bija DDR2, un ne visi kompji spēja sagremot, piemēram 400MHz ja šina 333.

Link to comment

Ja tā vajadzība ir priekš kautkāda notebuka, tad imho par tādu divu moduļu cenu varētu atrast krietni svaigāku dzelzi ar kādiem 4g rama uz borta

Link to comment
4 hours ago, maiss said:

Ja nav noslēpums ko taisies darīt ar to tehniku,ja viņa visticamāk nevelk Google Chrome.

Laptops, ko izmantoju kā termināli - piemēram, kādreiz, kad vajag pabakstīties gar vienu tīkla iekārtu, un negribās viņu slēgt klāt mājas tīklam. Ievajagās reizi N gados, bet kad tā reize pienāk, parasti esmu priecīgs, ka tādu sataisīju.

 

11 minutes ago, noname said:

Piekrītu, labāk paņemt audi ar gāzi.

Nocēli man tekstu no pirkstu galiem :D

Labots - JDanen
Link to comment
15 minutes ago, JDanen said:

Laptops, ko izmantoju kā termināli - piemēram, kādreiz, kad vajag pabakstīties gar vienu tīkla iekārtu, un negribās viņu slēgt klāt mājas tīklam. Ievajagās reizi N gados, bet kad tā reize pienāk, parasti esmu priecīgs, ka tādu sataisīju.

 

Nocēli man tekstu no pirkstu galiem :D

 

Man šķiet ka taisnoties šeit ir pilnīgi bezjēdzīgi, nesapratīs vienalga. Un jā, lietoju pat veslus 2 šāda vintage dzelžus, turklāt pilnīgi citiem mērķiem. Un nē hroms varbūt uz viņa neiet bet basic vajadzībām pat Vivaldi var piešķilt. Un (shock!) cilvēki pat dekādi senākus dzelžus pamanās uztaisīt ar lietojamu internātu.

Labots - noname
  • Patīk 2
Link to comment
pirms 21 stundām , JDanen teica:

Varbūt kādam ir aizķērušies 2x1 GB DDR RAMi SODIMM (laptopa) izpildījumā? 

ir viens šāds. For free

 

20230218_152945.jpg

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
versatile

Viena veca, maz lietota PC atsvaidzināšanai:

Pērku DDR3 DIMM, 32GB (komplektu no 2x16 vai 4x8).

Ramos - frekvencēs, taimingos - slikti orientējos, MB Z87-G41 PC Mate mātesplate.

Citēt

• Support four DDR3 DIMMs 1066/1333/1600/1866*/2000*/2133*/ 2200*/2400*/2600*/2666*/2800*/3000*(*OC) MHz, 32GB Max
- Supports Dual-Channel mode
- Supports non-ECC, un-buffered memory
- Supports Intel® Extreme Memory Profile (XMP)


Veca kaste, tiek reti lietota, bet ir ok. i5 4690K procis, GTX 970 video.

Dažreiz pie šī piesēžos kādu bildi apstrādāt, liekas, ka bik pietrūkst. Pašlaik 16GB (4x4), gadās aizsist.
Varbūt kādam mētājas kas sakarīgs no tik vēsturiskiem ramiem?

Link to comment
Anonīms Alkoholiķis

Ddr3 laikos desktopam bija max 8gb dimm (serverus neskaitot).

 

Un tad bija kaut kādi eksotiskie asus rog gr6 ar unikālām so-dimm 16gb plāksnēm (t.b. max 2x 16gb)

Link to comment
versatile
15.01.2024. , 16:12, Arnis2002 teica:

nopietni-ddr3- 16gb moduļus?

Nebija ne jausmas - es kaut kad ap ddr2/ddr3 pārstāju sekot līdzi komponentēm kaut kādā dziļā līmenī - tas palika vienalga, galvenais, lai strādā kaste kopumā. Tāpēc jau saku, ka neorientējos, kas der, kas ne.

Link to comment
erikonkulis

ddr2 laikos 4gb bija uber kruti, ja bija 8gb, tad ar to kompi varēja izdarīt visu! :D

Link to comment
versatile

Es atceros, kā nomedīju 512mb ddr2 moduli, traku naudu maksāju. Pēc 2i gadi par to pašu ciparu pārdevu. Bet tas bij sen.

Link to comment
Boņs
17.01.2024. , 13:15, versatile teica:

Es atceros, kā nomedīju 512mb ddr2 moduli, traku naudu maksāju. Pēc 2i gadi par to pašu ciparu pārdevu. Bet tas bij sen.

Visdrīzāk runa ir par DDR1 - kaut kad ir lietoti 2GB DDR2 moduļi ar 1066 MHz.

Link to comment
7.04.2023. , 08:10, tu16 teica:

Meklēju GA-Z87X UD4H vai GA-Z97X GamingG1 vai pārdodu i7-4790, Ram 2x8 Gb, Hyper 212 EVO

 

Link to comment
  • 1 month later...
MasteR's

Pērku DDR4 2400mhz SODIMM 8gb x2

Jau nopirku 3200mhz taču diemžēl dators neatbalsta.

Link to comment

Dīvaini. Parasti jau strādā, tikai, protams, ar māCplates atbalstīto frekvenci.

Paskaties, varbūt BIOS jāatjaunina.

Link to comment
MasteR's

Dators nav svaigs - Dell 7577, uz sitiena nav 2400mhz ram ar ko varētu atjaunināt BIOS, bet šaubos ka tas problēmu atrisinātu. 7700HQ CPU, līdzīgas problēmas raksta arī citur, ka pretī neņem ātrāku ram, cerēju ka strādās, jo tas bija pieejams uz sitiena veikalos, 2400mhz tikai pēc pasūtījuma.

Link to comment
AlCohol
pirms 9 stundām , MasteR's teica:

Dators nav svaigs - Dell 7577, uz sitiena nav 2400mhz ram ar ko varētu atjaunināt BIOS, bet šaubos ka tas problēmu atrisinātu. 7700HQ CPU, līdzīgas problēmas raksta arī citur, ka pretī neņem ātrāku ram, cerēju ka strādās, jo tas bija pieejams uz sitiena veikalos, 2400mhz tikai pēc pasūtījuma.

čuhņā ir, varu arī aizsūtīt.

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...