Jump to content

Kādu mūziku pašlaik klausies?

osscar
 Share

Recommended Posts

Athlons

Ehh, jūs... Galīgi nesekojat tēmai... Tie Rammštaini jau ir bijuši... :choke: :on_the_quiet:

Nu bet sliktāki jau nav palikuši... :punk:

versatile

Man gan jau bik vairāk kā 2 gadus šī valoda no pleilistes pazudusi, ja atskaita dažus nostalģijas brīžus, bet. Pavīdēja ziņas par konceru Tallinā, uzsita nostalģiju, un, izrādās, ir šāds gabals tapis.

Edited by versatile
  • Patīk 1

Athlons
pirms 20 stundām , versatile teica:

Man gan jau bik vairāk kā 2 gadus šī valoda no pleilistes pazudusi

Paradoksāli, bet man sanāk otrādi... Sākot ar tiem pašiem Uratsakidogi un beidzot ar kaut ko tādu... :D

• Patīk 1

versatile

Nu, es BRUTTO/Lyapis Trubetskoy atklausījos vēl 2014.-2015. gadā; neko baigi jaunu ar nav saražojuši. Un tā, vispār, nevelk katru mākslinieku pētīt, kurā pusē ir, vai nebrauc uz fronti pie z-aldātiem.

Athlons

Nu reizēm jau pēc svaigā materiāla tekstiem skaidrs... 

raiviic

Par šitiem neko nebiju dzirdējis, līdz uzzināju ka drīz būs jāpastrādā pasākumā, kur šie arī būs (nē, ne Džūkstē).

Nu nez, neteiktu ka kas baigi labs, līdz Līviem to ziedu laikos jau kā līdz Mēnesim.

https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/330413/latvijas-muzikas-skatuve-ar-dardienu-atgriezas-grupa-garu-pagrabs

Man pohuj,ja saņemšu kārtējo bānu šeit par manu gaumi mūzikā, bet Sharon den Adel šobrīd klausos,un klausīšos arī turpmāk

• Patīk 1

pirms 4 stundām , Edis7 teica:

Man pohuj,ja saņemšu kārtējo bānu

Tieši domāju, ko pēdējās dienas te (biomasa un šis) un uz ceļa aktivizējušies visādi plānprātiņi.

Vakar vakarā, paskatoties uz debesīm, viss kļuva skaidrs, tuvākās dienas būs skarbas (ieskaitot līgo).

Turās!

• Patīk 1
  • Haha 1

Kad apnīk līgo, te paskanēja pa SWH Rock.

Pilnīgs jaunums.

Onkas joprojām līmenī.

• 2 weeks later...

Mašīnā pie stūres man patīk klausīties Oļesa ,Mis Monique ,viņa ir forša,kā arī otra Ukrainiete Olga Koroļova DJ meitēns no Kijevas 

raiviic

Pilnīgi nejauši ieraudzīju šo. Nu veči, saprotu ka gribat būt mūžīgi, bet tomēr - vai tad slavas nepietiek, nu varbūt laiks pensijā, skats visai nožēlojams, par tuvplāniem nemaz nerunājot (to nesaku par to eksotisko dāmu 😁).

Edited by raiviic

raiviic

Bija iespēja 2000. gadā redzēt dzīvajā, koncertā Helsinkos, bet pat vēl pirms 12 gadiem bija daudz labāks gan vizuālais, gan vokāls salīdzinot ar tagadējo.  Nu jā, nav ko piekasīties pats jau arī kādreiz biju jaunāks un nezinu, vai līdz viņu gadiem novilkšu😁

Edited by raiviic

Tāds, nu, diemžēl estrādes mākslinieka liktenis; vecs mērkaķis īsās bikšelēs.😀

Apmēram tāpat kā Brežņevam pionieru kaklautu  nereti uzsēja, bet tomēr ap ugunskuru dejot vairāk nelika.

• Haha 4

Varbūt daudziem neaiziet, ka tomēr ir laiks pazust no skatuves, un baudīt vecumdienas.

Zinu tas izklausās baisi, bet nu ja...

Kaut vai skatoties kā izpildās Madonna...

• Patīk 1

HIGH-Zen
pirms 10 stundām , raiviic teica:

Nu jā, nav ko piekasīties pats jau arī kādreiz biju jaunāks un nezinu, vai līdz viņu gadiem novilkšu😁

80 gadi Mikam. Tad jau es esmu diezgan jauns. :)

Robertam  Gobziņam sestdien palikās 60. Hip, hip urrā!

Vēl viens kalambūrs no viņa leksikas '"asaru krelles'', domātas zivis:)

Roberts iznesās 15tajā minūtē.

Edited by inteens

Share

• Create New...