Jump to content

Kādu mūziku pašlaik klausies?


osscar
 Share

Recommended Posts

Raimonds1

Albumā iekļauti trīs iepriekš izdoti singli: “The Great Firewall Of China”, “Soviet Union Playboy”, “Eastern Fashion”.

“Perestroika” (krievu: перестройка — “pārbūve”) ir mūsdienu interpretācija reformai, kura, sasniegusi kritisko masu, kļuva nekontrolējama gadsimtu mijā, ko raksturoja sabiedrības pāreja no represīvu sistēmu kontroles uz neierobežotu pašnoteikšanos. Šis ir muzikāls projekts divu cilvēku izpildījumā – divu pretstatu sadarbībā, kas līdzsvaro realitāti ar tās tiešsaistes spoguļattēlu. “Perestroka” sastāvā ir Rūdolfs Ozols, Leo Novus, Alise Golovacka, Dāvis Mazurenko, Aleksandrs Barons.

 

 

https://izklaide.tv3.lv/muzika/artroka-apvieniba-perestroika-izdod-debijas-albumu/

Link to comment
Share on other sites

R.I.P William Daniel McCafferty (14 October 1946 – 8 November 2022)  ex NAZARETH

Labots - Rudiger
kļūda
  • Bēdīgs 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Par šo albūmu runājot, šopieGdien Gustavo lielkoncerts “Beidzot” Arēna Rīga.

Man Gustavo beidzās līdz ar viņa vārda/uzvārda maiņu.

Pat ja tagad viņš ir atkal Gustavo, man liekas tas asumiņš jau ir zudis :(

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike
23.11.2022. , 19:21, M@R$$ teica:

Par šo albūmu runājot, šopieGdien Gustavo lielkoncerts “Beidzot” Arēna Rīga.

Man Gustavo beidzās līdz ar viņa vārda/uzvārda maiņu.

Pat ja tagad viņš ir atkal Gustavo, man liekas tas asumiņš jau ir zudis :(

Nu bet protams.. tādu Gustavo kā piem. dziesmā ''Jau-tā-jums'' mēs vairs nedzirdēsim... 

vēl Pa pāris pantiem/Viesības viesnīcā arī vēl dzirdams vecais, bet ar jau-savādāku skanējumu, man pat CD ir plauktā.. :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Grossmeister
13.11.2022. , 22:30, darklight teica:

Piektdien bija satriecoši lielisks vakars Palladiumā!

Par viņu visu laiku labāko albumu uzskatu "Gothic" - tāda skanējuma kā toreiz vēlāk vairs nav bijis . Man tituldziesma stāv kā zvana melodija :)

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

darklight

Deftones galvenā vīra blakusprojekts. Pa lielam tas pats vien ir, tikai drusku vieglāks, smalkāks, melodiskāks

 

Un te pasvaigs gabals no pašiem Deftones

 

Un te pavisam klasisks Deftones

 

P.S. Man vienmēr ir baigi sāpīgi, ka šie lieliskie mūziķi žanriski nemitīgi tiek bāzti zem numetāla birkas, kaut gan par numetālu var uzskatīt tikai vienu viņu albūmu - White Pony, kurš bija komerciāli veiksmīgākais un arī populārākais, kaut gan nebūt ne labākais.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

darklight
pirms 19 stundām , Grossmeister teica:

Par viņu visu laiku labāko albumu uzskatu "Gothic" - tāda skanējuma kā toreiz vēlāk vairs nav bijis .

Man muzikāli vairāk patīk Icon. Bet jā - Gothic skanējums ir īpašs!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , darklight teica:

White Pony, kurš bija komerciāli veiksmīgākais un arī populārākais,

tieši ar white pony arī uz viņiem pavilkos... un joprojām uzskatu to par viņu labāko albūmu... manuprāt, un es uzsveru, manuprāt (es no mūzikas neko nesaprotu...), tajā albūmā ir teju ideāla oriģinalitātes, kvalitātes un komercijas sintēze...

šis vien ir ko vērts:

pārējos tā laika viņu albūmus nespēju pilnībā izbaudīt, vien atsevišķas kompozīcijas...

man ļoti patika viņu trīs albūmi ar jauno basistu - Diamond Eyes, Koi No Yokan un Gore, beeet... vairāk, varbūt tapēc, ka viņi kļuva vecāki un profesionālāki, ne tik, varbūt, oriģināli... bet ļoooti baudāmi...

svaigākais materiāls, gan man galīgi neiet pie dūšas... stipri garlaicīgs, imho...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Jaunumi, kas noteikti kļūs par ziemassvētku klasiku... Screwdolph the red nippled reindeer

 

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Noslēdzam triloģiju ar.. Crystal Methyd

 

 

 

P.s. tas amerikā skaitās children friendly, un kosher ar LGBTQ+.. 

Link to comment
Share on other sites

darklight

Kāds sakars tai iepostētajai sūdu kaudzei ar mūziku vai vispār jebko?

  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ieraudzīju un iedomājos ka varbūt tieši jums abiem tas būs topā. Izdauzīs pārējās ziemassvētku dziesmas.. vienos vārtos.

 

 

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

darklight

Ziemassvētku dziesmas es dauzu ārā ar šito

 

Tīri no lirikas viedokļa der arī šis

 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

To nevar salīdzināt normālu mūziku ar šķebinošajiem ziemassvetku dzingliem.

 

Bet pēc screwdolfs varētu sekot šitāda kas šitāds..

 

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

 

Link to comment
Share on other sites

19.12.2022. , 13:42, Anonīms Alkoholiķis teica:

varētu sekot šitāda kas šitāds..

 

Es ir gar zemi... Rīta smieklu deva. Paldies!

Link to comment
Share on other sites

 

Arī mana Deftones patika sākās ar White Pony, tomēr Koi No Yokan arī bija gana jaudīgs. Šī laikam viena no dziesmām kura nekad neapnīk.

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vakar kaut kur paskanēja.

Joprojām baisi patīk.

 

Labots - M@R$$
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

         Sveiciens visiem melomāniem!

Īsti nesapratu kurā tēmā, bet laikam te vislabāk. Vairāk gan laikam jautājums ilgāk jau dzīvojušajiem.

Senā pagātnē vēl pajaunais aktieris Igors Siliņš bija sacerējis un arī klipā nofilmējies parodijā

par "Credo" Disnejlendu,  par meiteni, kura klāj gultu un cer >>> Varbūt nāks Paukštello, varbūt Skrastiņš nāks <<<.

Interneta plašumos neatrodu ne video, ne audio variantus, varbūt kādam tomēr kaut kur aizķēries.

 Ideja radās pēc sarunas ar dāmu, kura uzzinājusi, ka mani svētkos sveikušas vairākas aktrises, gribētu, lai viņu sveic aktieri :biggrin: - dziesma labi noderētu :sarkasms:.

Link to comment
Share on other sites

@raiviic, par šo gabalu neko nezinu un pats labrāt dzirdētu, bet ir miljons dziesmu Dailes teātra un citu aktieru izpildījumā, kāda noteikti derēs!

Link to comment
Share on other sites

Nu tur bija labs teksts uz Disnejlendas melodijas. Atceros tikai ka sākās ar >>>Meitēns ??? gultu klāj,... varbūt nāks Paukštello, varbūt Skrastiņš nāks... viņas pašas radīts ir šis haoss ? viss ....un kad vakars pienāk, saule jūrā krīt, Mikimausis atnāk viņu noglaudīt<<<. Iespējams televīzijas arhīvā ir, būs jāmēģina kādam uzjautāt. Pašam Siliņam negribas prasīt, neesam pazīstami.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Bij kaut kāds raidījums ar Uldi Marhileviču.

Tad nu tur bija epizode, kur viņš spēlē kopā ar Paulu.

Pauls čīgā vijoli! Marhilevičs - spēlē akordeonu.

Un tad nu viņi tur sacenšas.

Nevaru atrast to sižetu un TV raidījumu!

Link to comment
Share on other sites

Tas brīdis, kad tev šī grupa jau ir sākusi apnikt, un viņa izlaiž perfektu roka balādi.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ķekatiņās ejams gabals   (motīvs no Sprīdīšā)

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...