Jump to content

Kādu mūziku pašlaik klausies?


osscar
 Share

Recommended Posts

Pirms 15 minūtēm , Racer teica:

Atceros, bet vairāk gan prātā palicis un patīk šis gabals:

Bij tāds, jā. Viena hita brīnums.

Link to comment
Share on other sites

Meklēju Alda Drēģera gabalu "Es ar savu draudziņ, šauj krievus Gaujmalā". Melodija ir no "Down by the Riverside". Kādreiz man 90-os bij lentās un kasetēs, bet neieciparoju tas viss ir utilizēts un atdots un tagad nevaru nekur atrast. Ja nu kādam ir ieciparots un sglabāts, vai novilkts, labprāt dabūtu. Paldies.

Melodija tika izmantota:

 

Link to comment
Share on other sites

Varētu būt no šī gadījuma tās dziesmas

Citēt

Andris un Aldis karavīru dziesmas „dzīvajā” ieskaņoja Latvijas radio studijā pie Ungara Savicka, lai būtu materiāls, ko demonstrēt restorānu pārvaldniekiem. Nezin kā šis ieraksts nokļuva Čiekurkalna tirgū un burtiski radīja eksploziju. Ražoja kastēm, un šīs karavīru dziesmas sasniedza rekordtirāžas. Protams, abi mūziķi nenopelnīja ne graša, diemžēl Skujam viņa pirmais ieraksts nav saglabājies:

 

Link to comment
Share on other sites

darklight
pirms 22 stundām , Betmenis teica:

Pameklē te

Vot par šito paldies! 😉 Zināju pāris citus līdzīgus saitus, bet baigi pamiruši pēdējos gados.

Link to comment
Share on other sites

Par Alda Drēģera dziesmu.

Šajā lapā arī var pameklēt. Samērā daudz LV mūzikas tur. Tikai N.E.P.L.P. biki traucē.. Ar acīm pārskrēju pāri, bet ar tādu nosaukumu nepamanīju. 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Msnikss teica:

Šajā lapā arī var pameklēt.

Nav tur. Visur ir ~ tas pats saturs. Šī dziesma bij vienā no pirmajiem ierakstiem kopā ar Bērza mizu un Poļu namu. Tas, kas tagad figurē visur, ir vēlākie ieraksti. Mēģināšu bakstīt tā laika čomus - moš kāds lentu vai kaseti nav izmetis. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
darklight

Ko lai dara, ja baigi gribētu redzēt dzīvajā Lord Of The Lost, bet absolūti neinteresē Iron Maiden, kurus viņi iesildīs?

 

Link to comment
Share on other sites

darklight

Kādreiz biju (joprojām esmu) baigais Skumju Akmeņu fans. Šis ir pavisam kas savādāks, bet skan labi.

 

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 14 minūtēm , darklight teica:

skan labi

da kuiviņzin

laikam saklausījos Nihilism - Obsidian un liekas, ka neskan

sorry

Link to comment
Share on other sites

Te viss bij skaidrs jau no pirmām notīm.

Joprojām rauj jumtu!

 

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

senleja
https://www.youtube.com/watch?v=965AWbgKZ5I

 

https://youtu.be/965AWbgKZ5I

 

Link to comment
Share on other sites

darklight
pirms 6 stundām , M@R$$ teica:

Te viss bij skaidrs jau no pirmām notīm.

Lai kā censtos, nespēju te saskatīt itin neko īpašu. Domāju, ka politisks balsojums, lai gan labāki par mūsējiem viņi ir. Šogad gan bija pirmā reize pa ilgiem gadiem, kad vispār neko no Eirovīzijas neskatījos, tāpēc baigi nevaru spriest.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tak eirovīzija sen par tolerances balagānu pārvērtusies. Censties piedāļāsities ar "pareizo" dziesmu? Smieklīgi.

Lūk ABBA 74', ja nemaldos, gan nolika visus pie vietas :) , bet tad jau balsoja par labākajiem...

Nu nav no tiem ukraiņiem nekas tāds, man moldāvi labāk patika.

Labots - aoma
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nu, piedodiet par sarkasmu, bet šogad Ukraina pasaules čempi futbolā arī gan jau vinnētu.

Muterīte katru gadu skatās gejrovīziju un spļaudās🤣. Es pēdējo reizi skatījos, kad Naumova vinnēja 🤣. A bet pēdējos n gadus (kopš Fredis mēģināja) laikam nevienu dziesmu neatpazītu. Skaidrs, ka dīvāna eksperta viedoklis un, jā, es pat tā nenodziedātu 😁, bet, ja dziesma (kuras bieži pat nav) pazūd aiz spīdīgām un nespīdīgām šmotkām, tupiem šoviem u.t.t., tad nu sorry. Bet, par gaumēm nestrīdas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es pēdējo reiz skatījos, kad Prāta Vētra 3. dabūja, nu nav tur vairs muzikālās vērtēšanas, tikai politika un tolerance, tas bārdainis jau esot pagalam.

Bet Ukrainai visu cieņu, kad Ruslana ar wild dance novinnēja :)

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Skumja ziņa - vēl viens mūzikas ģēnijs atstājis šo pasauli. Vangelis R.I.P.

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Īstenībā OLD vs NEW:

 

 

Diezgan atšķirība:L

 

Link to comment
Share on other sites

Sen nav dzirdēts :)

Par visu, kādreiz, aktuālo!

Mazā nekad mūžā nav spēlējusi Lingo. Mazā pat nav mutē ņēmus' batoniņu Bingo. Es dzēru tarhūnu, bet viņa dzēra Limpo. 

 

 

Labots - M@R$$
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

darklight

Lielisks piektdienas vakars Melnajā piektdienā. Lieku uzstāšanās secībā.

 

To Marianas Rest vispār nekad agrāk nebiju dzirdējis - baigi pavilkos tagad 😎

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 34 minūtēm , darklight teica:

piektdienas vakars

azovmetāls no Ukrainas

 

Link to comment
Share on other sites

Kazarms

Skutelim pirms nedēļas iznāca jaunais albums "Jā." 

 

Link to comment
Share on other sites

darklight

Un kā ta neviens vēl nav Depešus ielicis Endijam Flečeram par godu?

 

  • Patīk 1
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Kā dzīvē notiek, visi bija pilnīgi pārliecināti ka Deivids pirmais noliks karoti, kuram jau vismaz pāris reizes bija iespēja to izdarīt, bet nekā, kādam bija citi plāni...

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...