Jump to content
osscar

Kādu mūziku pašlaik klausies?

Recommended Posts

CAP

kas kas.. standartiņš https://en.wikipedia.org/wiki/Angelica_Hale :D tobiš.. mazliet paspīdēja.. paspīdēs un bye bye.. tādu talantu merikā miljoniem :)

Labots - CAP

rubb

@CAP, īsti nesaprati manu domu - šādā vecumā nodziedāt perfekti(nu nebija nevienas šķibas notis ne glisējot, ne pārlecot starp toņiem, ko pat daudzi mūsdienu dziedātāji (profi) dzīvajā nevar, + arī perfekta ritma izjūta), pie tam balss, kas nav īsti bērna balss... IMO ahreņeķ... :)  

Par to, ka tādi talanti ir, jā, šaubu nav.  Es tikai vienu konkrēto bērnu parādīju...

CAP

old news... :)

Artanis

Visi te ar nostaļģiskiem gabaliem apmainās, tapēc pārmaiņas pēc ielikšu kaut ko, kas vairāk piemērots fona mūzikai kaut ko programmējot/lasot/rakstot. Nesen nejauši uzrāvos uz forša mūzikas žanra, kas, manuprāt, ir perfekti piemērots priekš forna mūzikas mentāli nogurdinoša darba laikā - psybient. Mūzika bez lirikām, ar vienmērīgu lēnu tempu, patīkamu basu. Youtubē ir kaudze miksu, kur dažādi šī un šim līdzīgā žanra gabalu salikti pāris stundu garās kompilācijās.

• Patīk 1

rubb

@Artanis, kad es programmēju, tad parasti ieslēdzu online radio SomaFM DroneZone - ambients... mierīgs, man der :)

• Atbalstu 1

inteens

• Patīk 1

Zoom