Jump to content

Kādu mūziku pašlaik klausies?


osscar
 Share

Recommended Posts

@vvv, labs... bet paliek tas pats jautājums par stereo ainu... Nu tak dzīvēr nav tā, ka šķivjus bliež pa labi, a baseni pa visu.... bet nu labi, mārketings laikam :) 

Labi, galvenais lai skan labi. Un ar to ir OK...

Link to comment
Share on other sites

@vvv... nu ir man tāda īpašība, visu censties saprast. Kāpēc tā vai šitā, īpaši skaņas lietās, kas man ir visai tuva... Kad nesaprotu, un uzdodu jautājumus... bet nu tas tā...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Nujā....

šitas bija labs :) Viena giča caur flenžeri, otra caur echo mašīnu. Sitamie vienkārši "nobīdīti"  malā, Vokāls tikai cau echo - man toč patika... Īstenībā būtu interesanti dzirdzēt šo pašu, bet tīrajā studijas variantā...

Nedaudz mulsina tas, ka uz bungām uzlikts kompresors, tajos laikos tādi it kā nebija..

 

Labi, pofig, ne par to šeit runa... galvenais, lai muzons labs :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

 

Un tas ka miķī iepūš... kaifs :)


Un back vokāls šķibs... kaaaifs...


Labi, kaut kas parastāks...

 

Labots - rubb
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kas interesanti(man), esmu piedalījies vairākos studiju ierakstos, miķi šo ":pf" utt iepūšanas miķos neķer - ir tīra skaņa... Interesanti kas mainījies, vai tiešām miķi paši māk šo apiet...

Labi, ok, tehniski zinu kas noticis... bet nu studijas tīrais ieraksts ir manta kas parāda kas īsti esi... A tā, mūsdienās visādi vokalizatori, kurus lieto pat končos.... nu i nafig. Ja es dzirdu grupu, kura studijā nodzied ne pa tēmu, vai lieto visādas figņas lai būtu OK... tad nu i nafig.

Jā, tas gabals, ko ieliku, bija pašķībs bet 1. klasika. 2 īsts. 3. Perfekti priekš studijas... 4. Never mind...

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , rubb teica:

bet paliek tas pats jautājums par stereo ainu... Nu tak dzīvēr nav tā, ka šķivjus bliež pa labi, a baseni pa visu.

Tas jau tas laiks, kad stereo kā tāds bija salīdzinoši nesen radies, ieguvis popularitāti. Gan jau skaņu inženieri arī iemēģināja to kā vien var. Tas apmēram tāpat, kad vienu brīdi akustiku ražotāji bija ieskrējušis un bija pieeja - jo vairāk joslu, jo labāk. Tas ar bija brīdī, kad sāka tās joslas attīstīties. Tad nu katrs rādīja, kurš nu var vairāk joslu sataisīt.

 

Pašlaik neko neklausos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

darklight

Šo gabalu klausoties man smaids vienmēr līdz ausīm. Jāņem vērā, ka šī ir visu laiku popsīgākā dziesma, ko šie džeki jebkad sarakstījuši

 

Link to comment
Share on other sites

 

Visu cieņu... :)

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Esmu ievērojis, ka jūtūbē dažiem videoklipiem ir subtitri ar tulkojumiem, laikam parādījusies iespēja pievienot videoklipiem subtitrus, nezinu, cik sen tas jau, ja nemaldos, kādreiz tāda iespēja nebija. Lai tur kā, būtu baigi labi šitam pievienot subtitrus ar tulkojumu krievu valodā - Россия, отъебись… :D

Link to comment
Share on other sites

Fever Ray - "fever ray" (2009. gada disku) un Chris Rea - "King Of The Beach" (abi randomā - pēc noskaņas)

...šo to arī no cīņu biedra "Doktora Klisicka Laboratorijas" - iesaku! - labi līdzsvaro psihiski emocionālo stāvokli, stabilizē vēdera izeju un visādi citādi pozitīvi ietekmē vidi, laiku un telpu ap sevi.

Labots - cosmolv
Link to comment
Share on other sites

Protams, oriģināls ir oriģināls bet nu...

 

Link to comment
Share on other sites

2018.06.14. , 16:10, rubb teica:

Protams, oriģināls ir oriģināls

Pie tā arī paliksim...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

YELLO Live in Berlin blū rejs, baigi labais un 5.1 skaņa ideāla ... nu jā, jūtūblī nav visa konča tikai atsevišķas dziesmas ...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es savulaik piedalījos auto audio sacensībās un tur testa diskā bij šis Yello gabals (skaidrs, ka Youtubē pieejamais ir vāja atblāzma no pilnvērtīgā nesakompresētā ieraksta). Konča! :) 

 

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, šitā bija konča pēdējā dziesma, bet neteikšu ka patika vislabāk bija tur  1.5 stundas ar SUPERskaņu ... tas par Racera klipu...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tu mani ieintriģēji. Var palūgt tam blūrejam pilno nosaukumu, mēģināšu nopirkt - tak par interneta pieslēgumu maksāju! :D 

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Ve'vi, zin kā... skatos kas te notiek... tāda sajūta, ka galvenais ir pašam b;ut krut;akajam... var būt pietiek? Mēs esam vietējie. Brāļi... viss...

 


Kāpēc? Kāpec jābūt tig agersīviem un galvenais ir pierādīt savu... ?

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Ok, vokalizators.... bet nu jautājums paliek...


 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Thats fact, Im an creep...

Question is, should I go on, or no... That's the question... At least for me...

 

 

 

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

 

Lady Gaga nav mans favorīts. Bet šī kombinācija ir vienkārši burvīga! :) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Lūk paklausās šādu... un sāk gribētos dzīvot :)

 

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...