Jump to content

Kādu mūziku pašlaik klausies?


osscar
 Share

Recommended Posts

Svētdienai. 100debija. Jauns singls. Nopietni. Palaid šo, aizver acis, un esi atpakaļ 1995...

 

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nu ko vecie utu vanagi, labs vecs gabals, kurš nav cieņu zaudējis, 3 remiks ir ļoti labs!

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Lai jau būtu... Es tomēr baigās cerības nelieku. Diez kā gandrīz dzirdi zaudējis cilvēks var dziedāt?  Malkolma Janga ar vairs nav.

Link to comment
Share on other sites

Nu ne jau TIK ĻOTI slikti Braianam bija ar dzirdi ... Jau pēc tam, kad viņš bija prom no AC/CD, 2016. gadā viņš pat piedalījās Jim Breuer albuma Songs From The Garage ierakstā (2 dziesmas kā vokālists). Un jau krietni iepriekš bija info, ka slaveni dakteri un klīnikas viņam palīdzēja. Jā - Malkolms R.I.P. Bet viņa vietā taču jau sen ir Malkolma un Angusa brālēns Stevie Young, kurš, starp citu, jau spēlēja 2014. gada albumā Rock Or Bust un piedalījās 2015. gada pasaules tūrē. Viss notiek !!!

Link to comment
Share on other sites

Skaista dziesma, bet tas ir sīkums. Klips ir kā ģeniāla īsfilma par laika mix salikumu. Apbrīnoju režiju un joprojām iesaku. :) 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu tā statiskā elektrība sākumā :biggrin:

 

Link to comment
Share on other sites

Neesmu klasiskās mūzikas zinātājs un fans, bet šis gabals riktīgi uzlādē, it sevišķi Andrē mērcē. Laikam jau ir palicis subjektīvi atmiņā no dejošanas laikiem jaunībā, kad klasika tika adaptēta dejošanas mūzikai. ŠObrīd skatos no Blūreja ar pilno skaņu - Šostakoviča 2. valsis... :) 

 

 

Labots - Racer
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nemaz nezināju, ka mūsu slavenais baletdejotājs Māris Liepa prata arī uzdziedāt. Ievadvārds gan pagarš.

 

 

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Racer teica:

Andrē mērcē

Atgādināji man šo. It kā neesmu baigais klasikas fans.

 

 

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , ggg97 teica:

Nemaz nezināju, ka mūsu slavenais baletdejotājs Māris Liepa prata arī uzdziedāt. Ievadvārds gan pagarš.

 

 

Wow, es ar nezināju, Paldies!


Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

Atgādināji man šo.

Nepavelk. :D 

Gondoljēri Venēcijā vēl ir labi un vēl šis tas. Vispār esmu savilcis iegādājies visus Andrē Blūrejus un lēnām pie vīna glāzes ar sievuli skatamies. Es jau laikam rakstīju, ka nokāvu Kenwood resīveri ar jamā koncertu, kad uz pilnu skaļumu biju uzlicis. :D 

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik klausos šo koncertu. Ļoti kvalitatīvs ieraksts. Ir arī de_westwood soundtracks no The good, the bad and the ugly :D

 

 

Labots - Malis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ir dziesmas, kas iedvesmo sākt mācīties ģitāru un ir tādas, kas iedvesmo, ka lol nav vērc.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Pukinens teica:

Bik bij piemirsies ka ir tik superīgs gabals.

Orģinālais videoklips būtu labāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , jankoboy teica:

Kaut kas tur ir....

Ka pa manam, Tas ir ļoti piesardzīgs apzīmējums. 21 pilots ir lieliski... 

Link to comment
Share on other sites

 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Sodien, shada muzika rauj jumtu nost.

 

 https://youtu.be/PZz2vYpBwEA

 

 

Taa, forums ar jauno versiju ir #a#ists, iekopejot youtube linku, youtube adrese tiek parversta zemak redzamo linku. Kas tas par sviestu.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...