Jump to content

Kādu mūziku pašlaik klausies?


osscar
 Share

Recommended Posts

 

Labots - inteens
Link to comment
Share on other sites

 

 

Deviņi gadi! Nu kā var būt tāda balss... nja... talants... nez kas ar viņu būs tālāk...

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

@CAP, īsti nesaprati manu domu - šādā vecumā nodziedāt perfekti(nu nebija nevienas šķibas notis ne glisējot, ne pārlecot starp toņiem, ko pat daudzi mūsdienu dziedātāji (profi) dzīvajā nevar, + arī perfekta ritma izjūta), pie tam balss, kas nav īsti bērna balss... IMO ahreņeķ... :)  

 

 

Par to, ka tādi talanti ir, jā, šaubu nav.  Es tikai vienu konkrēto bērnu parādīju...

 

Link to comment
Share on other sites

Visi te ar nostaļģiskiem gabaliem apmainās, tapēc pārmaiņas pēc ielikšu kaut ko, kas vairāk piemērots fona mūzikai kaut ko programmējot/lasot/rakstot. Nesen nejauši uzrāvos uz forša mūzikas žanra, kas, manuprāt, ir perfekti piemērots priekš forna mūzikas mentāli nogurdinoša darba laikā - psybient. Mūzika bez lirikām, ar vienmērīgu lēnu tempu, patīkamu basu. Youtubē ir kaudze miksu, kur dažādi šī un šim līdzīgā žanra gabalu salikti pāris stundu garās kompilācijās.

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@Artanis, kad es programmēju, tad parasti ieslēdzu online radio SomaFM DroneZone - ambients... mierīgs, man der :)

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nu bet bija smucki

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

Kvalitāte gan ir ne zema, bet nu labāku iekš youtube neatradu...

Link to comment
Share on other sites

 


 


 


 


 


Pa,azām, no hard roka uz citu stilu...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bērnībā domāju, ka dzied itāļi

nēe, vāci.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

motleyman

Ukraiņu dīdžeju brigāde Stage Rockers. Melodija iesēžas galvā uz ilgu laiku. Un jā - pie auto stūres labāk neklausīties, jo nemanot gāze ir grīdā !

 

Labots - motleyman
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...