Jump to content

Kādu mūziku pašlaik klausies?


osscar
 Share

Recommended Posts

Pašlaik esmu gultā, kādu stundu jau vienkārši klausos kā aiz loga lietus līst... tas škiet Ambient mūsikas stils, ja? :)  

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

darklight

Paturpinot ambientās mūzikas tēmu, šis ir labākais čillout albūms, kādu jebkad esmu dzirdējis:

Nereāli atmosfērisks ieraksts.

Link to comment
Share on other sites

Runājot par Ambient... Es parasti ieslēdzi Soma FM online radio kanālu Drone Zone... super, vismaz priekš manis...

Link to comment
Share on other sites

 

Spēcīgs "melno" gabals, kaut kas daudz savadaks ka pedejo laiku "sex, nauda, resna pakaļa" ar spēcīgu klipu un vēstījumu (un ne, tas nav par zilo apspiešanu)...

Link to comment
Share on other sites

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Cienītie dinozauri, pasakiet man - kas šeit dzied?

 

Igo tas taču nav.

 

Plate "Aprīļa pilieni" ir izdota '85, ierakstīta '82 vai '84 (ir atšķirīga info).


Vikipēdija saka, ka tajos gados Līvos spēlē Juris Pavītols (aiziet no grupas '82), Ēriks Ķiģelis, Ingrīda Pavītola, Jānis Grodums, Modris Šterns, Igo, Vilnis Krieviņš, Tālis Pusbartnieks (atnāk '82, aiziet '84).

 

Labots - 138
Link to comment
Share on other sites

Piedziedājumā saklausāma Ērika Ķiģeļa balss. Nespēju atcerēties ne Krieviņa, ne Šterna balsi, internetā arī neatradu, jo viņi parasti nedzied. Varbūt kāds no viņiem. Pavītols tas gan nav.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet tas tak ir tas pats Ķiģelis. Trubā klips nav pieejams, bet, atceroties klipu, tas toč bija Ķiģelis. Vienkārši deklamējot balss drusku savādāka nekā dziedot. Tā jau daudziem.

Link to comment
Share on other sites

Tas nolādētais Spotify tā nedarbojas. Viņš man grib spēlēt da jebko, tikai ne to, kas linkā paredzēts.

Link to comment
Share on other sites

Vērtības nemainu.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pašlaik skatos Ivo Linna. Tuvs draugs Pitam. Vajadzīgo sameklēsiet paši.

 

Labots - WildGun
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...