Jump to content

Kādu mūziku pašlaik klausies?


osscar
 Share

Recommended Posts

Iemaukšu galīgu meinstrīm, bet pie zāles pļaušanas der :D Klipi ar visimaz nav tipiski leetie "es melns un bagaats" varianti

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

darklight

Nekad neesmu sapratis, kā baltais cilvēks var šos skaņu salikumus vispār pārvārīt? Bet nu jā, ir redzēti drausmīgāki ar :-/

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , darklight teica:

Nekad neesmu sapratis, kā baltais cilvēks var šos skaņu salikumus vispār pārvārīt? Bet nu jā, ir redzēti drausmīgāki ar :-/

Nepavelk tie @Zin... ieliktie gabali, bet nebūšu tik kategorisks. Man, piemēram, ienāca prātā asociācija ar šo gabalu, kurš joprojām patīk. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Tak ikdiena arī tādu muziku neklausos, klausos vēl briesmīgāku (Deep, House, Progressive, Dub, Trap,  D&B, Glitch, UK Underground, Tech utt) tādēļ nemaz šeit nelieku starp vecajām klasikām (man klasika skaitas Deadmau5 - Strobe vai Reflekt - Need to Feel loved), agri vai vēlu dabūtu banu un visaptverošu naidu :D  

 

Bet nu Lamars vismaz kko pasaka, var saprast vārdus un Humble CmuKi uzņemts :D 

 

Manas klasikas, kad sajūtos vecs

 

 

 

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

darklight

Nu tā Ice MC dziesma jau deju mūzikas klasika. Tur vismaz melodija ir. Man savulaik šis patika:

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nekad nav patikuši tāda tipa reperi ka Lamārs un tamlīdzīgie, bet īpaši neciešu Drake, viņa mūzikā ir kaut kas, emm, neizturams, gribas uzreiz izslēgt tiklīdz kā viņa balsi dzirdu.

 

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

JayZ, Kanye, Lamārs, Dr. Dre jau nu repo normāli (ja repo nevis taisa komerciālo hītu). Par Dreiku, Lil wayne, lil whatever neizteikšos, āksti :D

Un vispar labāk šķibacainam reperim būt :D 

 

Link to comment
Share on other sites

reperi, nigeri, yo yo - kas nezin, varētu padomāt ka te ir kāds USA bomžu rajons, nabadzīgajos tak vismaz spāņu mūzika, vai ne ? :cool2:

Kontrastam, viktorīnas jautājums - kas šī ir par mūziku, kāds gabals. Pašam neizdodas atpazīt

 

Un te, atslodzei, nostaļģiska melodija no vecās, labās filmas "Мой ласковый и нежный зверь"

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , abi teica:

kas šī ir par mūziku, kāds gabals.

Buona sera, vismaz sākums, klasika...

 

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Nja, sākums ir, bet tālāk manas ausis īsti nesaklausa līdzību. Negribas izgāzties un uzlikt kompozīcijai nepareizu nosaukumu. Ej nu sazin, vai Louis Prima to sākumu ir kaut kur nospēris, vai otrādi. Paldies!

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

Buona sera, vismaz sākums

Tu pirms gada, diviem biji ielicis daļu no Andre Rieu konča Mārstriktā, Nīderlandē. Tur arī bija. Nevaru atrast.

Link to comment
Share on other sites

Boni, blads beidz savu sievas kuiņu reklamēt!!!! To tavu saucamo mūziku pat klausīties nav iespējams, nopērc normālu mikrofonu!

Link to comment
Share on other sites

Zux, bail likt, dabūšu bietē par atkārtošanos, bet nu riskēšu (tas, kas bij ir izvākts, šis ir ar kropļotu sakaņu bikiņ). :D Ja nu kas, tad esmu savācis visus viņa koncertus blūrejā. Nenormāli fanoju. :)

 

P.S. Boni, tas Tevis ieliktais gabals uzminēšanai man domāt ir kaut kāds salikums, pie tam ne pārāk labā izpildījumā, jo tur vēl vienu gabalu atpazinu. Lab, po. 

Labots - Racer
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man ar nu šķiet ka samiksēts.

Mikrofons ir no jūsu pašu ieteiktā SONY a6000 un citu pieslēgt tur nav paredzēta iespēja, tipo - paši vainīgi:haha: Uzbruku ierakstam virsū vēl ar Audition, tā minimāli. Mans pirmais eksperiments kaut ko mēģināt ar skaņu izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , Racer teica:

tas, kas bij ir izvākts

Žēl. Te kāds skatītājs filmējis, bet tas bija no TV filmēšanas.

 

 

Veiksmīgi fiksi atradu tavu postu, bet nu jā..... , noņemts vai bloķēts.

 

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Ē, par to Buona Sera, atcerējos, ka arī mūsējie ir kaut ko foršu uztaisījuši. Man vispār patīk Laimis Rācenājs, Rīgas laika festivāla ietvaros viņam bij koncerts un te reku kopā ar Kārli Lāci:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu Matjē ar savu R burti man vienmēr ir patikusu! :biggrin:

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Zuxter, foršs gabals. Man gan Žārs vairāk ar pingvīndziesmu asociējas. :)

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Opā, dažiem tiešām labi gabali, bet nesaprotu tos kas klausās trapu un citas līdzīgas trokšņu šizas, vai arī jēlākos no reperiem (daudzi ir labi) un to liek publiskā apskatē... P.S. Klausos visu žanru mūziku, bet kas par daudz, tas par traku.. Pardon ja kādu aizskāru. :) 

Uz augstākminēto atbildēšu ar ļoti svaigu (salīdzinot ar kopējo viņa uzstāšanās karjeru) šīs leģendas skaņdarbu.


Ir arī remikss, kas teikšu, skan neslikti. 


p.s. Everyone gets offended by everything, I guess. :D <- even this

Labots - Ziich
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Ziich teica:

Opā, dažiem tiešām labi gabali, bet nesaprotu tos, kas klausās trapu un citas līdzīgas šizas,

Nesapratīšu tos, kas klausās deathmetālu, alternatīvo roku, krievu deju mūzikas gabalus un liek līdzīgas šizas :) Tas būtu tas pats, ko tagad pateici :) 

Es kādam šeit par to pārmetu? Ne velti cik dažādi cilveki, tik dažādi mūzikas žanri.

 

Topika nosaukums - "Mūziku, ko pašlaik klausies", tatad varu likt kaut Bīberu publiskā topikā, ja vēlos un ir aktuāli šobrīd. 

Piemēram tagad klausos šādu:

Ja vēlos, ielieku šeit un man ir pofig, ko kāds vanabī "es neklausos tos elektronsikso mēslus" vai "visi melnie ir mēsls" domā.

 

P.s No tevis ieliktajiem orgināls labs, rēmikss so so.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

pirms 9 stundām , abi teica:

Un te, atslodzei, nostaļģiska melodija no vecās, labās filmas "Мой ласковый и нежный зверь"

 

Melodija protams skaista un man traki patīk, bet nu tas izpildījums, sory vecīt, es piedirš.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Turpinām, turpinām, šeit esmu atradis arī sev tīkamus gabalus :)

 

 

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kā sacīt jāsaka - pasaki, ko tu klausies, es pateikšu ka tu zābaks
Es reizēm klausos kautko tādu:

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

darklight

Kaut kas pavisam savādāks. Šodien lamināts tika likts Frontes diskogrāfijas pavadījumā :)

 

Link to comment
Share on other sites

itanium

Laikam jau beztēma, bet varbūt kādam biedram šis gabals ir pieejams labākā kvalitātē?

Un, jā, interesē tieši akustiskā versija.

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...