Jump to content

Kādu mūziku pašlaik klausies?


osscar
 Share

Recommended Posts

Pirms 56 minūtēm , romajo teica:

ja jau panesās pa multenēm

 

Šī dziesma, bet ungāru (?) valodā, bērnu ansambļa izpildījumā, varētu būt 60to-70to gadu ieraksts - onkuļi varbūt zin, kas tas ir, un kur to atrast?

Tāda eksistē, neesmu nosapņojis, viendien pa nabu dzirdēju, bet neizdodas sameklēt nekādu infu.

 

1 stundu atpakaļ, vvv teica:

šis Gersona Kingsleja gabals

 Šī ir vislabākā versija:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

KC & The Sunshine Band - Get Down Tonight

 

Labots - Guncha
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

vvv.. piektdienā, un trash rock... :(

Link to comment
Share on other sites

vvv... nujā.. man vienk nesimpatizē musons, kur akcents 100% tiek likts uz kaut ko vienu... konkrētajā gadījumā labi spēlētu giču ar overdraivu...

Link to comment
Share on other sites

Ja runājam par īstu mūziku, tad šo var klausīties un klausīties.

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man no pēdējiem 3 klipiem kompis izmeta zilo ekrānu ar tekstu, ka neatskaņos, nesaprot, kas tas ir.

.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , inteens teica:

vācu jaunais vilnis

Most underrated Trio dziesma:

 

1 stundu atpakaļ, vvv teica:

šī versija simpātiska

Pārsteidzoši, viens no dažiem (starp tūkstošiem) jūtūbes "ģitāras kaveru" taisītājiem, kura veikums neizklausās pēc sū.

 

Par skaistiem kaveriem runājot,

 

Un vēl viens:

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , inteens teica:

Re, kur [eurodance]

 

Nu tad vēl viens Buratīnō!

 

 

 

Pirms 17 minūtēm , romajo teica:

[ kaut kāds disko ]

Rīgas disko!

Un kā nu bez

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Šeit nevar būt par daudz sliktas mūzikas? Šeit nevar būt par daudz sliktas mūzikas!

Līdz šodienai dzīvoju laimīgā neziņā, ka joprojām ir dzīvs neo-italo-ruso-šlāger-disko :ohmy:

Citēt

«Студия-80″ - российская группа, основанная Виталием Полозовым в 2005 году.Задумывалось сделать русскоязычный проект в стиле«диско» с женским вокалом. Виталий Полозов является не только автором идеи, он же ее воплощает в жизнь на студии ( в г. Новосибирске ), отвечая не только за написание музыки и текстов, а так же создавая все аранжировки. Все песни звучат исключительно в стиле 80-ых, ведь музыка именно того времени является основой и вдохновением проекта «Студия-80″.

 

 

Link to comment
Share on other sites

138, ja godīgi, man gandrīz slikta dūša palika... nesaprotu, kā šādus nozagtus mēslus var klausīties... jā, viena lieta, kas attiecīgo iespaidu ietekmēja, ir valoda, bet nu šitā kopēt, nu joptv... šitādus autorus un izpildītājus vajadzētu sūtīt trimdā uz Sauli...

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , rubb teica:

nesaprotu, kā šādus nozagtus mēslus var klausīties

 

Es nevaru, bet tikai tāpēc ka man subjektīvi griež ausīs ausīs jebkura krievu šlāgerpopsa, vienalga vai tas ir šansons vai kaut kas šitāds. Un kaut kas tāds, ko ielika biedrs ar radio skonto avataru, arī. Labi, ka man nav jābrauc mikriņos.

 

pirms 1 stundas , rubb teica:

nu šitā kopēt, nu joptv

Kas tieši tev tur liekas zagts/kopēts? Ja neskaita valodu, visādi citādi tas man izklausās ļoti labs, kanonisks italodisko eksemplārs, ja vien protams tas nav 1:1 nopizģīts treks, kā piemēram šis (kurš gan neesot pizģīts, bet zolīdi nopirkts)

 

 

 

Pirms 50 minūtēm , zipers teica:

Sēnes

Garšīgas, bet - saklausīju akcentu, iegūglēju, izrādās kaut kādi nācijas nodevēji. Koncerti viņiem plānojas, protams, arī ne jau mājās, bet msk un spb.

Bet daudziem garšo!

Citēt

 

такая же динамика [prosmotrov] кажется была только у лабутенов...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja mani piesietu pie krēsla un ieslēgtu uz skaļo EHRkrievuhītus, es laikam visu izstāstītu :fie: 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , 138 teica:

Kas tieši tev tur liekas zagts/kopēts?

 

Paņemam mazliet no C.C.Catch, mazliet no Modern Talking, Radioramas un Silent Circle, uzdziedam virsū krieviski un Megahīts gatavs.:D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Racer teica:

Paņemam mazliet

Kamēr tas viss ir a ļa, tikmēr tas ir stila labākajās tradīcijās ieturēts gabals, nevis zagšana:moil:

 

 

 

pirms 4 stundām , Racer teica:

Megahīts

nav jau arī nekāds, paskaties cik skatījumu, par Phenjanas metro dziļāks andergraunds tas ir nevis megahīts. Cita lieta, lūk

- tur tik tiešām,

pirms 6 stundām , M@R$$ teica:

es laikam visu izstāstītu

:rus_roulette::skull::bomb::hunter::butcher:

 

Link to comment
Share on other sites

Kārtējais politkorektums, ansambelis, žīds, nigers, pediņs un aziāte! Neredzot bildi balsis patika!

Link to comment
Share on other sites

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

Par to politkorektumu... a ko darīt, ja grupa ir tāda, kāda ir? Visus, kas nav ārieši, jāmet ārā? Grupā nav rases, whatever, tikai talants...

Jā, piemēram arī mani izbesīja, ka Imagine šie tur reklamē varavīksni... attiecīgi to dziesmu izrubīju, a šī ir laba...

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka šis man izbliezīs sabu, tomēr nekā, viss ok, tiesa gan trauki sekcijā sagāzās :) 

 

 

Nu vēl pārītis...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

vvv, jā, šī ir klasika :)

P.S. Ar to FKA Twigs uzmanīgi, nelieciet skaļi, tur basi ir ar ļooooti zemām frekvencēm, var arī sdkaļruņus izbliezt :) Vismaz man subs pat detonē ja laiž uz pilnu klapi...

 

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...