Jump to content

Selteka (Lietuva) ražojuma uztvērēji/dekoderi


rubb
 Share

Recommended Posts

Nja, man pat HD versijas updeits nav saglabājies, izskatās, ka ražotājs šos dekoderus vairs neatbalsta. Tā ka tiešām jācer, ka kādam vienkārši būs šis updeits saglabājies...

Link to comment
Share on other sites

Caur USB gan jau nesupportē ko vajag. Tāds neko labs tas atskaņotājs bija.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
infekto44

Labdien. Jautājums un konsultācija. Vai ar Openbox as1 hd var skatities lattelecom virszemes tv. Vakar meģinaju palaist pie parastā tv un parastas antenas bet nekā. Iekšā ir lattelekom karte- aktivizēta ar 30 kanāliem.Bet kad palaidu kanālu meklēšanu tad neatrod neko. Nav nekad bijusi darīšana ar šādiem aparātiem. Vai arī daru kko nepareizi ar kanālu meklēšanu. 

Link to comment
Share on other sites

Tas vai tad nav tikai satelīttelevīzijas tjūneris ar satelīta kabeļa ieejām? Viegli atpazīt -  virszemes tv tjūneris ar antenas ieeju ir ar spraužamo štekeri, bet satelīta antenas kabelis skrūvējas virsū. Ja mēģināji uzskrūvēt parasto decimetru antenas galu uz satelīta ieeju, tad nebrīnies, ka neko neatrod ?

Labots - broox
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
jurkins19702

Sveiciens.Uz kādiem sat tv aparātiem var iedarbināt Openbox DVB-T2/T/C USB tuneri?

Tikai uz Openbox?.Man pieejams openbox s3 mini.


Just now, jurkins19702 teica:

Sveiciens.Uz kādiem sat tv aparātiem var iedarbināt Openbox DVB-T2/T/C USB tuneri?

Tikai uz Openbox?.Man pieejams openbox s3 mini.

Kā ar My Gica usb?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...