Jump to content

Selteka (Lietuva) ražojuma uztvērēji/dekoderi


rubb
 Share

Recommended Posts

Domāju ka 16 GB derēs. Pats gan esmu mēģinājis 2; 4 un 8 GB fleškas. Tas jāmēģina uz vietas, jo man vienā fleškā rakstīja ar raustīšanos vai pat ciklisku vienas minūtes atkārtošanos pie atskaņošanas. Iespējams, ieraksta ātrums bija par zemu. Šajā pat diskusijā raksta arī par ārējā HDD pieslēgšanu Seltekai. Jābrīdina, ka nekorekti strādā pārtīšana, tāpēc vieglāk sanāk skatīties ierakstus ar visām reklāmām.

Link to comment
Share on other sites

Ar to ierakstīšanu Seltekai ir čābīgi. Nav "nokopējuši" labāko PVR pieredzi, vai arī dzelzis nevelk.

Tātad, ieraksts normāli strādās tikai tad, ja tiešām neviens tā laikā neiedomāsies ieslēgt TV vai pārslēgt kanālus. Tiklīdz ōme beigs ravēt panorāmas vidū un eslēgs TV, tā būs paziņojumi utt, un ieraksts pārtrūks. Tiklīdz ōme vēlēsies pārslēgt kanālu, tā atkal tas pats.

Tas kas Seltekai trūkst un tas arī mani attur no tā aparāta pirkšanas ir tieši tas ka ja ir uzsācies ieraksts un tas nav beidzies, var to skatīties no sākuma, nepārtraucot ierakstu. Jo visbiežāk jau tā ir, ka nokavē filmas/panorāmas sākumu ne jau visu filmu.

Es šo ietekumu/jautājumu aizūtīju seltekiešiem... a tie klusē.

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Tad tas aparāts būs daudz dārgāks,lai skatītos un ierakstītu citu kanālu ,jo būs tvins un varēs taisīt bildi bildē on_the_quiet2.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja ir runa par twin (dubulto) uztvērēju, tas saprotams, ka tas būs dārgāks. Bet ir jau runa par iespēju skatīties ierakstītu no sakuma, kamēr tas vel turpina rakstīt. Uztvērējs no tā jau papildus netiek nodarbināts. Un iespēja skatīties / rakstīt vienā MUX ari vajadzētu varēt ar esošo vientuļo uztvērēju :).

 

Un vispār, LV ir interesants tirgus. DVB-T PVR (tā pilnajā izpratnē) vispār neeksistē. Var padomāt ka LV dzīvo tikai Otomāri un maznodrošinātie. Nu kā tas nākas, ka nav iespējams nopirkt DVB-T ar HDD + Twin+Conax. Varbūt kļūdos?! Ja kāds kaut kur kaut ko tādu ir redzējis, lūdzu dodiet ziņu. Es tieši kaut ko tādu meklēju priekš sevis. Gatavs maksāt ~200 + Ls. Sat+DVB-T nepiedāvāt :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Un kas maisa paņemt DM800klonu un iemest DVB-T tjuneri?To pašu var izdarīt ar kādu lētāku IPboksi.Bet tirgot plikus DVB-T ar tādām funkcijām Latvijā ir diezgan

bezjēdzīgi.Neatmaksājas.

Link to comment
Share on other sites

Ieinteresēji....

Bet skatos ka DVB-T var iemontēt tikai IPBOX 9000 HD (nu vispaz es tā sapratu), kas lētākais maksā 355 Ls + karte 40 ls, kopā sanāk 400 Ls. Ir varianti paņemt lētāku un vienkārši izplēst esošo satalītkarti un ielikt DVB-T? vai ?

Labots - MGa
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

ieksh dm800 tunera moduliitis ir paarsprauzhams/mainaams

uzreiz ar DVB-T shkiet tikai kjiinas meeslu var dabuut un veel jaasuutina no aarzemeem

 

BET Dreambox dm800 var papildinaat ar USB DVB-T tuneriiti, paarbaudiiti ir Avermedia A815 un A850

 

dm500HD ir gan drusku gudraax, bet lai tiktu pie USB ligzdas jaaatsakas no garantijas

Link to comment
Share on other sites

Par cik nez kāpēc nevaru sākt jaunu tēmu (laikam kaut ko esmu nogrēkojies...), iedragāšu jautājumu šeit, varbūt kāds admins pārnesīs uz jaunu tēmu.

 

Tātad, ko jūs sakāt par (DVB-T griezumā, ne SAT).

CUBEREVO 7000 HD PVR COMBO TWIN TUNER S2+T [7000 HD PVR COMBO TWIN TUNER S2+T]

http://www.mzx.lv/pr...roducts_id=1901

 

Un pie Igauņiem atradu DVB-T Cuberevo 3000HD PVR 250GB. Piliku DVB-T.

http://www.lobster.e...view&nodeID=227

 

LV tikai ar SAT

http://www.mzx.lv/pr...roducts_id=1898

 

Bet pieļauju domu, ka viss tur ir viens un tas pats, atšķirās tikai uztvērējs. Vai pareizi?

 

Ir vērts pirkt. Vai ir visas PVR "labākās tradīcijas", kā piemēram:

- skatās vienu, bet ieraksta vēl vienu(2) no jebkāda mux.

- skatīties ierakstu no sākumā, vēl pašam ierakstam turpinot ierakstīt.

- normāls taimšifts - var tīt atpkaļ jebkurā brīdi, atpakaļ līdz kanāla ieslēgšanas momentam.

- ieraksta sākšana raidījuma vidū, bet patiesībā failu saglabā no raidījuma sākuma (pie nosacījuma, ja kanāls bija ieslēgts smile3.gif -jo tas konstatni ieraksta visu kad kanāls ir pārslēgts)

- vai atskaņo visus iedomājamos AVI, MKV utt no USB un tīkla (jo tam taču ir LAN), kā ar subtitriem, kā piemeram str utt?

- ieraksta tikai savā diskā, vai var pārnest pa tīklu arī uz citurieni?

 

Jūsu domas....

Labots - MGa
Link to comment
Share on other sites

Bet vai tas USB puļķis darbosies arī uz Newnigma? Vai tikai uz spešal Gemini?

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

@Ivo

tieshi uz Newnigma2 arii pieskruuveeju(atpazina arii Pinnacle72E, bet signaalu neizsniedza)

Gemini(E2) prieksh mipsel procesora driimiem man nepatiik

dvbt driveri gan naak no DreamElite(BlackHole) komandas

shis image savukaart man nepatiik deelj konsekvences neietureeshanas dazhaadaas menju sadaljaas

(vienaa vietaa sarkans noziimee apstiprinaajumu citaa izeju citaa atcelt utt ..)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kas ir ar Seltekas pēdējo firmwari, kas pieejama lapā? Vai mediaplayer spēlē AC3 ?

Link to comment
Share on other sites

Nu ja, ķīnieši jau uzticamāki sadarbības partneri - viņiem ar licencēm vienmēr viss kārtībā :)

Likums, ka skopajam jāmaksā divreiz atkal nostrādājis...

Link to comment
Share on other sites

izrāvums no Lattelecom oficiālā viedokļa par Seltekas aparātiem:

"ir pārstāts tirgot SELTEKA HD uztvērējus, sakarā ar konstatētajām marķējuma nepilnībām/neatbilstību standartiem, kas nozīmē, ka iekārta nevar atrasties pārdošanā Latvijas republikas teritorijā"

Attiecīgi LTC veikalos tos vairs diez vai iepirksiet...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

HD Seltekai jauna prorammatūras versija - 0.2.1017...

 

 

un kā? vai ir tas, kam tur būtu sen jau jabūt?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

DIVX un XVID atskaņo (BEIDZOT!), AC3 skaņa pa SCART uz mana CRT TV skanēja... Ja uztvērēja Skaņas uzstādījumos uzliek Nemainīt, tad pa koaksiālo uz kinozaāli nonāk dauzkanālu skaņa. Forši :)

 

Hmm. Izskatās, ka kanāli pārslēdzas daudz ātrāk - tagad kanālu pārslēgšanās (brīvo, maksas kanālus neskatos) ir ~ viena sekunde.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Kad būs SD versijai jauns zofts pieejams?

Link to comment
Share on other sites

Tas protams priecē, tikai pienāk satraucošas ziņas par to ka /L modeli nevarēs pāršūt uz normālo pat par maksu... :(

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

nu ar /L modeli tad lai pac L%##<|<(0~ arii njemaas. mekleejam origjinaalo un "have fun". declare.gif

Link to comment
Share on other sites

Urāāā! Beidzot viss notiekās. Caur HDMI arī viss iet un rullē. Un forši tas ka atskaņo arī .mkv failus.

Link to comment
Share on other sites

Kad būs SD versijai jauns zofts pieejams?

 

Kas vainas 0.2.963. versijai? Mediaplayer mazumiņu rāda (atskaņo vairumu .avi failu un .ts). Ar AC3 skaņu gan pagaidām tikai pa koaksiālo (audio settingos iestādot spdif passtrough) var nobarot kādu resīveri, kam iekšā atbilstošs Dolby dekoders.

Link to comment
Share on other sites

vaina tāda ka mediaplayerim neskan filmaam AC3 audio !!!!!!!!!!!!!!!!!! :( pa coaksaalo neiet nekaads ac3 audio angry.gif taa ir liela vaina sasodiits :(

Labots - vairis
Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, no 10 .avi failiem atskaņo labi ja vienu, kuram nav tā nelaimīgā AC3 skaņa :(

Link to comment
Share on other sites

... Un forši tas ka atskaņo arī .mkv failus....

 

Kādus esi mēginājis atskaņot? ko dara ar 1080P, vai spēj to iekustināt vismaz "davnskeilojot"?

 

Lai gan nojaušu, ka dēļ FAT neizdosies notestēt kaut cik normalu 1080P jo tie būs lielāki par 4GB

 

lai gan dabūjami ari mazi faili....

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu vai tas ir pēc jaunā softa uzlikšanas, bet es noformatēju savu 2Gb atmiņu no FAT uz NTFS failu sistēmu. Selteka atpazīst un viss tur iet un rāda. Vēlāk sadabūšu ārējo cietni un notestēšu ar to.

Link to comment
Share on other sites

tas būtu riktīgi forši ja varētu pārbaudīt dažādus HD materiālus ;)

Link to comment
Share on other sites

Iepirku Seltekas HD versiju vēl pirms Telekoms to sāka tirgot. Iru apmierināts, cik nu tas iespējams pēc rūgtās pieredzes ar tirgoņiem kas MPEG2 TV ietirgoja man gadu apakaļ...

Seltekā iesprausta aizvēsturiska istabas antena. Berģos rāda visus kanālus bez probz. Kas jums tur ar to fleškas apjomu? Man 8Gb fleška un bez kādiem firmwares updates pierakstīja pilnu. Kur fiška?

Galā piesprausts Sony Bravia 32" čerez HDMI. Bikuc bija jāpiešaujas pie attēlu formātiem, jo citi kanāli 4:3 rāda, citi 16:9 a citi vēl kaut kā savādāk. Formātu var mainīt gan uz dekodera, gan uz TV - reizēm sapinas tie formāti tā ka ir vai nu olu galvas vai pankūkģīmji.

Telpas skaņu gan nelietoju. Kopš Creative atteicās taisīt jaunus drivārijus savam Extigy, tā grūtu sirdi noliku to plauktā. Patreiz nav banknotes ko iemainīt pret kādu jaunu dzelzi.

 

P.S. - A ja tam HD modelim bez probz var pieslēgt USB HDD, tad... arī USB DVD-ROM arī varbūt var pieslēgt? Ta jau sanāk ka vairs nevaicēs turēt vēl vienu dzelzi sīča muļķiku diskiem?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
changals

Iegādāts TC-402SD, tiešām ērts lietošanās un un nepieciešamās funkcijas pilda. Bet problēma tāda ka dekodera pults pārklājas ar tv pults funkcijām, piem spiežot dekodera pogu "menu" televizors no video režīma pārslēdzas uz tv režīmu. Vai ir kāds risinājums problēmai?

Vienīgais efekts no šī defekta, kad ar dekodera pulti gan ieslēdzas gan izslēdzas kā TV tā arī dekoders, viena poga bet darbojas jau divas ierīces.

Dekoders uz TV pulti nereaģē.

 

TV Samsung CK - 2902 NXR

Link to comment
Share on other sites

šāda roblēma bija man ar vienu dekoderi,kuru biju paņēmis cilvēkam sakonfigurēt.Problēma esot nevis ar dekoderi,bet pašu tv aparātu,jo dažos Samsung modeļos tālvadības vadībai izmantoti ciparu dekoderiem domātie kodi.(vai kaut kā tamlīdzīgi).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Iegādājos to pašu aprunāto Selteka TC-402 SD.

Pieslēdzu mājās pie antenas ar pastiprinātāju un pie TV, bet rāda man ka švaks signāls un kluči vien TV ekrānās un raustās. Izrāvu pastiprinātāju (12V) antenai un rāda, ka signāls ir OK. Skatos seltekas opcijās pie antenas, antenas barošana IZSLĒGTA. Kad ieslēdzu seltekas opcijās antenas barošanu 5V, signāls švaks un neko nevar redzēt! Uz meklēšanu vakarā man atrada tikai FREE kanālus un TV5. No rīta man jau sameklējēs vēl pāris MAKSAS kanāli no lētās paketes un dārgās. Ceru, ka tagad vakarā parādīsies VISI maksas kanāli.

 

Jautājums, kāpēc tā selteka niķojas kad IESLĒGTS antenas pastiprinātājs? TvSTARS rāda ja ieslēgts antenas past. (nerāda kad izslēgts).

Tas pats arī kad uzliku jauno FW 0.2.963

 

gaidīsim kādus uzlabojumus! ;)

Link to comment
Share on other sites

Lai Tev kaut cik sakarīgi ko atbildētu, vispirms pastāsti, kādu antenu izmanto, cik tālu no torņa atrodies? No kura torņa vispār signālu ņem ?

Link to comment
Share on other sites

Esmu nelielaa izmisumaa ne Elkor, ne RDE nav nopeerkama Selteka TC-402, kur es vareetu to nopirkt uz Lietuvu negribas braukt?

Link to comment
Share on other sites

Esmu nelielaa izmisumaa ne Elkor, ne RDE nav nopeerkama Selteka TC-402, kur es vareetu to nopirkt uz Lietuvu negribas braukt?

Pirku Kuldīgā RIMI vienā bodītē! (49Ls)

 

 

============================================================

Šī nu ir mana antena, nenobildēju tikai pastiprinātāju 12V

 

IMG_8581.JPG

IMG_8582.JPG

IMG_8583.JPG

 

Atrodos, Turlavas pag., Kuldīgas nov., pa taisni līdz Kuldīgas tornim ~18km

antena%20karte.jpg

 

Reljefs no šamienes

Pilnekr%C4%81na%20tv%C4%93rums%2020.08.2010%20164627.jpg

Turlava reljefa zīm. pa kreisi, Kuldīga pa labi -->

 

P.S. Ar to mazo ragu antenu+pastiprinātājs USB puļķis uztver visus maksas kanālus!

Vakarā vēl ietestēšu cik uztver TV-STAR

 

Varbūt vajag šādu antenu!?

IMG_8584.JPG

DSC_3110.JPG

Labots - Runcio
Link to comment
Share on other sites

Runcio - nē, tev poļu režģi nevajag. Nopērc DTX-48F antenu (Yotā man liekas ka pat pa piečuku gāja, varbūt bišku dārgāk tagad) un pat pastiprinātāju tev nevajadzēs 18km attālumā no torņa, jo signāls no Kuldīgas ir ellīgs, dažos vakaros pat es Viesītē (aptuveni 220km līdz Kuldīgai) esmu uztvēris signālu.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Esmu nelielaa izmisumaa ne Elkor, ne RDE nav nopeerkama Selteka TC-402, kur es vareetu to nopirkt uz Lietuvu negribas braukt?

Nu vēl viņu tirgo Tehnoland un visās Pus12 bodēs. Un, protams, Hannu Pro salonā kuģu ielā.

 

Runcio- abas Tevis demonstrētās antenas ir miskastes vērtas (gan jau būs arī citādi domājošie :sarkasms:).

Tev vajag normālu pasīvo antenu bez jebkādiem pastiprinātājiem, un viss notiks. Atkārtošos nez kuro reizi, bet tā pati DTX-48 būtu vispiemērotākā.

 

vai tik te nav situaacija, ko Didzis she ne reizi vien jau apdziedaajis.

 

99,99% ka tieši tā arī ir.

Labots - RIDAO
Link to comment
Share on other sites

Ir vēl sliktāk :sarkasms: . Tak ar 5V uztvērēja spriegumu nepietiek poļu pastiprinātājiem. Obligati vajag 12V. Kurš izdomaja to stulbo digitālo 5V standartu es nezinu, bet pārsvarā visiem antenas pastiprinatājiem vajag 12V barošanu.Nopērc Iskras DTX-48F antenu un viss Tev darbosies. Poļu režģi gan nepērc- cena ta abam antenām praktiski vienādāka, bet kvalitāte gan nē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...