Jump to content

Philips **PFL**05* (2010)


MartiniB
 Share

Recommended Posts

MartiniB
(labots)

MārcisB> 5405 = HD Ready

MārcisB> 5605 = FullHD

abi ir FullHD

 

5405

•Display screen type: LCD Full HD W-UXGA Act. matrix

•Panel resolution: 1920x1080p

5605

•Display: LCD Full HD, direct LED backlight

•Panel resolution: 1920x1080p

 

@Rom

saliidzini atverot divos logos paraleeli un paarsleedzoties starp vinjiem

http://www.p4c.philips.com/files/3/32pfl5405h_12/32pfl5405h_12_pss_aen.pdf

http://www.p4c.philips.com/files/3/32pfl5605h_12/32pfl5605h_12_pss_aen.pdf

 

 

5405taa specenee figuree viena interesanta fiicha, Logo suppression, citiem taada nezkamdeelj nepienaakas :(

 

<next>

 

Tā kā liekam Lietuvu, Franciju un kanāli būs ar nosaukumiem.

YES, nosaukumi raadaas!

ieliku LT, automekleeshana salasiija eeteru un pie Hyperband tiku manuaalajaa rezhiimaa

tas ir par 5605, manam 9703 tikai Francija liidz

Labots - MartiniB
Link to comment
Share on other sites

5405 = HD Ready

5605 = FullHD

 

Philips lapā raksta: Philips LCD TV 32PFL5405H 32" Full HD 1080p digital TV with Pixel Plus HD

32PFL5605H nosaukts analoģiski.

 

Kādas vēl versijas?

 

Paldies, MartiniB! Nu ir skaidrs :-)

Labots - Rom
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
jankais

Hi! Papētīju modeļus 40PFL5605h un 40PFL7605H, aptuvenās atšķirības cik es saprotu Led bik atšķiras, ambilight nav un ir un vēl šādas tādas lietas. Tātad mans jautājums vai 40PFL7605H ir to 140ls vērtīgāks par 5sērijas tv? Un varbūt ir kāda cita alternatīva šiem LCD?

Link to comment
Share on other sites

jankais

Nu ir man ne gluzhi cekcija, bet nu nav tur vietas ambi laika... palasīju, ka vajag apmeram 20cm no malas vai kaut ko netaa sapratu , man paliek ap 10cm. Nu ok ambilight ir + 7tk sērijai. Varbūt ir kaut kas no sony ap to pašu cenu kā 7tkPhilips, tik labāks?

 

P.s. Man tāda patumša bilde par tiem LCD parametriem!

Link to comment
Share on other sites

taa... vakar nopirku 40PFL5605H, pirmie iespaidi ļoti labi. Varbūt kāds zin, kā tos Philips uzrakstus dabūt nost, kas vienmēr rādās, kad ieslēdz TV? :)

Link to comment
Share on other sites

Pie iestatījumiem jābūt atrašanās vieta. Jāuzliek "sākums". Slikts tulkojums, bet ko darīt.

Pēc iestatīšanas jāuztaisa power off/on.

Link to comment
Share on other sites

Esmu ticis pie 40PFL5625. Smaids līdz ausīm, tiešām labs, nereāli labs :)

 

Kāds nezin, ar ko atšķiras 5605 no 5625? Elkor darbinieks kaut ko nesaprotamu nomurmināja, ka atšķirās ar LED apgaismojumu.

 

Starp citu, pašlaik tur ir smukas atlaides un vēl papildus skidonu var dabūt, kā rezultātā sanāk lētāk kā i-neta veikalos.

Link to comment
Share on other sites

@Long

To jau pašā sākumā pats TV piedāvāja, ātro iestatīšanu. Ir jau man tas "sākums" un tāpat ir tie 2x PHILIPS uzraksti, katru reizi kā ieslēdzu TV un ari no kontakta biju izrāvis laukā. :)

Link to comment
Share on other sites

Esmu ticis pie 40PFL5625. Smaids līdz ausīm, tiešām labs, nereāli labs smile3.gif

 

Kāds nezin, ar ko atšķiras 5605 no 5625? Elkor darbinieks kaut ko nesaprotamu nomurmināja, ka atšķirās ar LED apgaismojumu.

 

Starp citu, pašlaik tur ir smukas atlaides un vēl papildus skidonu var dabūt, kā rezultātā sanāk lētāk kā i-neta veikalos.

 

 

Identiski modeļi 1:1. Kā minēja Philips bezmaksas tālruņa balss-ka dažādos tirdzniecības tīklos viens un tas pats TV tiek piedāvāts ar dažādiem moduļa numuriem.

Link to comment
Share on other sites

@kaniga

Skaidrs, biju domājis, ka iet runa par reklāmas joslu.

Ieslēdzot mūsdienu TV notiek programmas ielāde līdzīgi kā datoros. Un, lai nebūtu "garlaicīgi", tiek rādīts firmas logo.

Kā jau te rakstīja - mārketings rullz.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ceļu augšā...

 

Ir radies jautājums par PFL6605 modeļiem. Kāds zin, kas tie par zvēriem īsti ir. Tā tīri oficiāli nekur viņi nefigurē (rus philipsā gan ir) - jālien philips supportā, pie donwloadiem (caur gūgli), un tad var bukletu novilkt. Cik esmu sapratis, tad tas ir tas pats 7605 tikai ar direct LED un nedaudz savādāku dizainu (it kā ambilight spectra 2 viņam arī ir). BET no dažādām support lapām velkot bukleti atšķirās - ir ar melnu fonu ir ar baltu fonu, un satura informācija ar ir atšķirīga. Piem, rus fiļā par 6605 rakstīts, ka nav ne ambi ne direct led. Kā tad īsti ir - spec piedāvājums kaut kādam "īpašajam" tirgum, apgraizītas opcijas? Pēc slāvisko forumu datiem, 40 collu modeļiem visiem stāv iekšā UV2A matricas. Tas atbilst patiesībai?

 

Paldies!

Labots - MaurI
Link to comment
Share on other sites

Ceļu augšā...

 

Ir radies jautājums par PFL6605 modeļiem. Kāds zin, kas tie par zvēriem īsti ir. Tā tīri oficiāli nekur viņi nefigurē (rus philipsā gan ir) - jālien philips supportā, pie donwloadiem (caur gūgli), un tad var bukletu novilkt. Cik esmu sapratis, tad tas ir tas pats 7605 tikai ar direct LED un nedaudz savādāku dizainu (it kā ambilight spectra 2 viņam arī ir). BET no dažādām support lapām velkot bukleti atšķirās - ir ar melnu fonu ir ar baltu fonu, un satura informācija ar ir atšķirīga. Piem, rus fiļā par 6605 rakstīts, ka nav ne ambi ne direct led. Kā tad īsti ir - spec piedāvājums kaut kādam "īpašajam" tirgum, apgraizītas opcijas? Pēc slāvisko forumu datiem, 40 collu modeļiem visiem stāv iekšā UV2A matricas. Tas atbilst patiesībai?

 

Paldies!

 

 

kaut kādā euronicā vai citā veikalā redzēju to 6 sēriju,tur tev precīzak pateiks kas kuram ir, bet tā kā man ir 7605 tad par citiem modeļiem vairs nav intreses :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

kaut kādā euronicā vai citā veikalā redzēju to 6 sēriju,tur tev precīzak pateiks kas kuram ir, bet tā kā man ir 7605 tad par citiem modeļiem vairs nav intreses :)

 

un kāda ir atsauksme par šo tv? es personīgi skatos uz 37PFL7605H vai 40PFL7605H ja pietiks naudiņas :) Un vispār, kuri varētu būt konkuretni šiem tv? Bet varbūt man ir jēga pirkt lielāku tv, bet sliktāku? ko jūs iesakāt? :)

Link to comment
Share on other sites

uz lielaaka ekraana muusu briinischiigaa signaala defekti raadiisies veel izteiksmiigaak

tamdeelj jo lielaax jo lai suudiikaax lai neko saskatiit nevar

Link to comment
Share on other sites

[un kāda ir atsauksme par šo tv? es personīgi skatos uz 37PFL7605H vai 40PFL7605H ja pietiks naudiņas :) Un vispār, kuri varētu būt konkuretni šiem tv? Bet varbūt man ir jēga pirkt lielāku tv, bet sliktāku? ko jūs iesakāt? :)

 

nu par 40PFL7605 pagaidām neko sliktu teikt nevaru. tv rāda labi. fleshu arī lasa. nets vienīgais ir lēns un neērts :)

Link to comment
Share on other sites

Sveiki experti! Nesen Nopirku Philips 37PFL7605H LED AMBILIGHT. Viss ir OK. Rāda skaisti,skaņa laba ,utt... ,bet - ir viens "'bet"'.īsumā - Ir pievienots TV kabelis(no kabelenes) un Scards(no DVD). Skatos TV un kad pārslēdzu uz DVD - viņš man ziņo ,kad nav atrasts ne viens objekts(tipa nekas nav pieslēgts).Tad simtām reižu slēdzot iekšā ārā un visādi citādi meditējot,kaut kādā veidā viņš atrod to pieslēgumu. Tā izskatās ,ka TV uzkarās kā kompis,nespējot tik ātri sagremot infu. Kas varētu būt par problēmu???

Link to comment
Share on other sites

pamēģini vispirms nomainīt scart vadu. varbūt kautkas brīžiem nekontaktējas. vari pamēģināt ar composite vadu.

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Drīzāk nespēj sagremot to signālu, lai spētu attēlot skaisti, ko saņem no tā dvd pa scartu. Eksperimenta pēc ieteiktu piespraust pie cita teļuka.

Link to comment
Share on other sites

A kas tur viņam ir jāgremo? - parasti standarta analogie signāli , nekādu smukumu tāpat viņš no tiem nemāk parādīt.

Paskaties kas DVD uzlikts izejai , RGB, AV jeb Components - Componenentu caur Scartu TV var neatbalstīt. Savukārt ja kabelis nav Full -21pin, tad arī RGB neies.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Lai nu kurš, bet šis 7605 nevarētu sūdzēties ar parasta standarta analogā signāla apstrādi, ja, protams, bijusi iespēja salīdzināt dažādus TV! Slēgājoties pa dažādiem avotiem ir gana novērots, ka mēdz nesaprast ko no viņa grib, stāv tumša bilde ilgi, labākajā gadījumā paziņo kaut ko par formātiem, kodekiem vai ko citu un it sevišķi pāc tam, kad no digitāla signāla slēdzas uz analogu.

 

Un, ja izlasi vēlreiz problēmu, tad baigās sanāks, ka attēls tiek dabūts pēc mokām. Tavā ieteikuma variantā attēlu nevarētu ieraudzīt vispār.

 

Manējs secinājums: vai nu kāds nekontakts vai nu TV niķis.

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

Šis TV ir diezgan kaprīzs. Ja vēl nav izdarīts - noteiktu uztaisi update fimrwarei.

Es viņu spēju pakārt vismaz 2x nedēļā. Bieži gadās, ka strauji spaidot pults pogas - nu tur pa netu bikstot vai vienkārši pa menu braukājot bilde paliek vai nu dzeltena vai zaļa vai lillā -> novērst var tikai deštepselējot. Arī ar jaunāko firmwari man tā ir gadījies. Vienvārdsakot, nāksies vien tev iemācīties sadzīvot ar šī modeļa untumiem (kaut gan pēc firmware update, ja nekas nemainās, toč pārbaudi vadu). Tā ir maksa par ambilight :p ...

Labots - MaurI
Link to comment
Share on other sites

Šis TV ir diezgan kaprīzs. Ja vēl nav izdarīts - noteiktu uztaisi update fimrwarei.

Es viņu spēju pakārt vismaz 2x nedēļā. Bieži gadās, ka strauji spaidot pults pogas - nu tur pa netu bikstot vai vienkārši pa menu braukājot bilde paliek vai nu dzeltena vai zaļa vai lillā -> novērst var tikai deštepselējot. Arī ar jaunāko firmwari man tā ir gadījies. Vienvārdsakot, nāksies vien tev iemācīties sadzīvot ar šī modeļa untumiem (kaut gan pēc firmware update, ja nekas nemainās, toč pārbaudi vadu). Tā ir maksa par ambilight :p ...

 

Paldies par visādiem ieteikumiem,bet ir viens lūgums - vai 'Jūs nevarat nelamāties un runāt,rakstīt LATVISKI - firmwares,updeiti utt. es ,kā nespeciālists daudz ko uzreiz nepārvāru.

 

ar cieņu - Mārtiņš

Link to comment
Share on other sites

Tas televizors ir dators pēc savas būtības un viņam ir programmatūra, kas viņam liek strādāt (firmware). Philips aptuveni reizi mēnesī izlaiž jauni firmwari (nu pareizāk sakot vecajā izlabo kļūdas). Tas ir kā Windows atjauninājumi. Tīri teorētiski, ja TV ir pieslēgts internetam, atjaunot programmatūru var caur menu izvēlni, bet man, piemēram, tas neizdevās - viņš pasaka, ka ir jaunākā versija un neko tur darīt nevar, kaut arī tā nav. Tāpēc vajag USB flesh atmiņu (vismaz 256 MB) un atbilstošu failu, ko var novilkt no šejienes. Tur pat var arī sameklēt pamācību, kā veikt programmatūras (firmware) atjaunošanu. Tas principā ir elementāri - pa lielam viss notiek automātiski.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par latviskojumu. Provēšu. Mārtiņš.

 

Man būs jāpērk vēlviens Tv - lielāks,bet ja ir šitāds čakars,tad laikam ņemšu - Philips 52PFL5605H/12 LED.

Link to comment
Share on other sites

Lai nu kurš, bet šis 7605 nevarētu sūdzēties ar parasta standarta analogā signāla apstrādi, ja, protams, bijusi iespēja salīdzināt dažādus TV! Slēgājoties pa dažādiem avotiem ir gana novērots, ka mēdz nesaprast ko no viņa grib, stāv tumša bilde ilgi, labākajā gadījumā paziņo kaut ko par formātiem, kodekiem vai ko citu un it sevišķi pāc tam, kad no digitāla signāla slēdzas uz analogu.

 

Un, ja izlasi vēlreiz problēmu, tad baigās sanāks, ka attēls tiek dabūts pēc mokām. Tavā ieteikuma variantā attēlu nevarētu ieraudzīt vispār.

 

Manējs secinājums: vai nu kāds nekontakts vai nu TV niķis.

Izlasi vēlreiz manu ieteikumu.

Manā ieteikumā ir noskaidrot kāds signāls tiek uz TV caur skart padots - un analogam signālam nav nekādi kodeki. Iespējams ka pamainot no DVD signāla veidu AV ,RGB ,Composit - bieži Tv nesaprot AV signālu kur atšķirās video līmenis (paskaties kādā standartā to padod , PAL, NTSC - paspēlējies ar formātiem) - RGB parasti rullē vienmēr , Tātad ja iet tikai AV un RGB nevar palaist iespējams jāmaina kabelis , jo iespejams tas nav 21pin.Un ar RGB nebūtu nekādu problēmu.

Esmu šo modeli redzējis komplektā ar dreambox7000 saslēgtu caur RGB - neko smuku vai drausmīgu es tur neredzēju (kluči netrūkst), bet kolēģis par prob. ar pārslēgšanos nekad nav sūdzējies, kas par firmwares versiju tur stāv gan nav ne jausmas.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Man ir tāds steidzīgas jautājums. Vai ir kāda atšķirība 37PFL7605H no 40PFL7605H vai tikai izmērs. Varbūt pie 37 vai 40 ir labāks attēls vai kautkas. Tāds mazliet stulbs jautājums :)

Link to comment
Share on other sites

Atšķirās ar matricu. Es īsti nezinu, kas ir 37" verisjā (vai tas būtu kāds LG IPS variants, vai kāds vecais sharp AVS brīnums), bet 40" versijā ir sharp UV2A.

Link to comment
Share on other sites

Kā es varu zināt, kas tev labāk patiks? UV2A piemīt viens no labākajiem off-axis black level.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...