Jump to content

nokia e52 gps


dzeksis
 Share

Recommended Posts

Vai kāds ir testējis un lieto.. Nokia e52 ar OVI kartēm.

Kāda kvalitāte GPS.. cik reāli viņš darbojās, vai vērts iegādāties E52, lielāko tiesu priekš GPS..?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

OVI kartes LV ir apmēram tas pats, ko saturēs Tomtom esošās kartes. Par ekrāna izmēru un lietošanas ērtumu dēļ tā spried pats. Ja tik vien kā GPS nepieciešams, tad meklē kaut ko iekš attiecīgās sadaļas

 

http://www.boot.lv/forums/index.php?/forum/53-gps/

Link to comment
Share on other sites

dzeksis

telefons tiktu izmantots kā telefons, ja vien tik GPS kā papildus fīča... iebraucot mežā, pa mazajām takām.. ar GPS.. daudz maz noteiktu virzienu, lai izkļūtu no meža.. :D

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu mežam un mazajiem ceļiem šādi izstrādājumi nederēs! Turpretī, ja gribi no Brīvības ielas Rīgā aizbraukt līdz Rīgas ielai Valmierā, tad OVI būs kā reiz!

 

Pats lietoju 6700 classic un OVI maps - nav ne vainas pilsētās. Bet ārus pilsētām ir tukši lauki bez mazākiem ceļiem.

Link to comment
Share on other sites

dzeksis
(labots)

es jau sacerējos, ka OVI kartes ir tik precīzas, kā viņu lapā - http://maps.ovi.com/

mjā, bet ja nu ir vēl tik traki, ka vien lielās pilsētas rāda.. hmzz

 

Jā +, vēl vai šim e52 + ovi ir iespēja ieslēgt tracking režīmu.. un pēc tam uz reālas kartes to visu redzēt precīzi...?

Labots - dzeksis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Protams, priekš mobtela ir pat vairāk nekā OK! Ar šo servisu Nokia ir spērusi baigo soli uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Pie kam, tīri normāli darbojas arī telpās. Draudzenes vecākiem ir kaut kāds ne-noname augot GPS, kas vispār darbojas tikai tiešā redzamībā ar debesīm - pat istabā pie loga ne.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man pa retam ir signāla uzlasīšanas problēmas, ja lieto bez A-GPS. Gadās, ka pat līdz 4 min nespēj saslēgties ar satelītiem, arī ja ir netraucēta redzamība. Ar A-GPS tas notiek daudz ātrāk, bet es esmu skops un man ir salīdzinoši dārgs GPRS plāns.

Link to comment
Share on other sites

Prodigy

Man ir e55 ar Ovi Maps 3.0. Nupat bija iespēja salīdzināt ar bračkas N82, kuram ir v2.0. Lauku mežos iekšā nelīdām, bet pārvietojāmies kautkur starp Ādažiem un Garkalni. Tad nu lūk - es braucu "pa ceļu", bračka "pa krūmiem", tā ka ir precizitātes uzlabojumi 3.versijai, salīdzinoši ar otro.

 

Ar atslēgtu A-GPS tiešām ļoti ilgi meklē satelītus.

Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)

bet nu štrunts par GPS... tas, ka mobtela procis jaudā ar 200 KB/s kačāt torrentus... tas vien ir ko vērts!

pirms gadiem, em, 8iem laikam, kad laukos bijām pirmie ar Mājas DSL (256kbits down, 32kbits up) par šādiem ātrumiem pat sapņot neiedrīkstējos. Mājas datorā nesen atradu skŗinus, kur bija nogļukojis trafika skaitītājs un izmetis kādus 4 mbits, likās WOW...

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

es braucu "pa ceļu", bračka "pa krūmiem"

 

Man ir tāda sajūta, ka uzlabota ir nevis karšu precizitāte, bet gan tā "magnētiskā funkcija", kura pievelk pie kartē esošā ceļa GPS doto koordināti, nevis velk 5m kādā virzienā. Nezinu kā to f-ciju sauc, bet to var ļoti labi novērot ieejot Vecrīgā kaut vai ar to pašu 2. Ovimaps versiju - ja ielas ir pārdesmit m attālumā, tad atrašanās vietas "X" pa retam lēkā no vienas ielas uz otru, bet nekad nerāda, ka es atrasto pagalmā vai uz mājas jumta.

Link to comment
Share on other sites

Šodien pamēģināju Nokia E52 navigāciju-bez tiešsaistes maršuta skaitļošana neizdevās.Pat nenotika maršruta skaitļošana vai GPS gaidīšana,jo uzreiz parādījās uzraksts"....bezsaistē atrast neizdevās" vai kas tamlīdzīgs.Ir uzlikta Ovi Maps 3.0,varbūt nebija precīzi atrasts maršruta sākuma punkts,jo mans "kišlaks"atrodas~25km no Rīgas(tas tikai mans minējums),bet ar A-GPS maršrutu izskaitļoja uzreiz.Uzstādījumos uzliku "Isāks ceļš" un tīšām braucu pa sev zināmo maršrutu,kas nebūt nav īsākais ceļš,lai redzētu kā notiek maršruta pārrēķins un varu teikt,ka ar to telefons tika galā apmierinoši.Balss vadību dzird ļoti labi,bet atpakaļceļā uzliku ''Optimizēts" un ļoti bieži parādījās pārtraukumi(...satiksmes atjauninājumi) un atsākās tikai pie apstāšanās pie luksofora...Ja galapunkts bija Ādaži,tad braucot no Baltezera puses "balss" paziņo-"pēc n kilometriem pagrieziens pa KREISI",bet tas ir sīkums.Spēļmantiņa darbojas,balss komandē.Kā?Tas jau ir cits jautājums,tikai sirdsmieram derētu bez A-GPS padarbināt...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Es arī pamēģināju to navigāciju, pēdējā versija v3.04. Tā jau ir OK, tikai sākumā kaut kādu dīvainu maršrutu piedāvāja, atklāju Jelgavā jaunus, nekad nebijušus ielu nosaukumus :), bet kopumā ir OK.

Jā, un ātruma pārsniegšanas brīdināšana nezkādēļ nestrādāja.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ir iznākusi jauna(Taivānas versija) GarminMobile XT 6.00.10,latviešu valodas balss norāžu nav un uzstādīšana ne ar ko no iepriekšējām neatšķiras(programma gan ir jāparaksta ar savu sertifikātu vai arī uz atbloķēta telefona)-var saglabāt sw.unl un gmapsupp.unl failus no iepriekšējas versijas(ja,protams atmiņas karte paliek tā pati).13m36iinm7gllzzvzleq_thumb.png

 

Atšķirības uz "ātru roku" nav pamanītas...

Labots - doms
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...