Jump to content

Nesanāk pielaist spēles


*M3
 Share

Recommended Posts

Sveiki visi. Ir problēma, uz PC uzliku NBA 2K10 un Need For Shift. Spēles it kā ir izietas, bet laika nosišanai atkal uzliku. Problēma tāda, kad spiežu uz EXE faila vienkārši nekas nenotiek, spēles vienkārši neatverās. Skatījos arī task manager, bet tur neuzrādās, kad tiktu sākts process palaižot šo spēli. OS Windows 7 Ultimate X86.

Citas spēles iet, kā NHL 09 , CS U.C, bet šīs divas neiet. Vēl nezinu, kādas spēles vēl var neiet šīs divas bija tikai tādas kuras piefiksēju.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

zālītes slimniekam ;) ?

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nesapratu tavu teikto..

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jā abas no ebay pasūtīju, sanāca ļoti izdevīgs piedāvājums uz izsoli.

Man galvenais ir online play.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

martinno

Uzliec compatibility uz XP SP2

 

Labais taustiņš uz shortkuta, un...

Link to comment
Share on other sites

Vai arī vienkārši ieinstalē C++ 2005 vai kā to progu sauca.. es zinu, ka 2k9 vajadzēj tādu instalēt, tad ganjau arī 2k10 vaig. ;)

Link to comment
Share on other sites

martinus

varbūt jaunākos videodraiverus. varbūt atjaunini direcX

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kaut kad pirms 2 mēnešiem uz W7 RC mēģināju izkustināt senās spēles (2. Makreja ralli, Age of Empires III), bet kaut kā neizdevās. Vai vispār uz W7 kaut ko tādu var "palaist"?

Link to comment
Share on other sites

blondīne

Man kādu laiku atpakaļ bija līdzīga problēma. Spiežu uz viena faila.. nekas nenotiek(citi strādā). Pēc kādas nedēļas pamazām sāka nestrādāt arī citi .exe faili.

Beigu beigās izrādijās, ka biju noķēris kādu nezināmas izcelsmes vīrusu. Pārinstalēju windowzu un viss aizgāja.

Link to comment
Share on other sites

ruukjis

Kaut kad pirms 2 mēnešiem uz W7 RC mēģināju izkustināt senās spēles (2. Makreja ralli, Age of Empires III), bet kaut kā neizdevās. Vai vispār uz W7 kaut ko tādu var "palaist"?

Var, var, vismaz man ir izdevies palaist visādas antīkas spēlītes. Lai gan Need for Speed: Shift nav nekas antīks un es esmu par visiem 100% pārliecināts, ka jams darbojas zem W7. Ar nepalaižamiem .exe failiem ar esmu cīnījies zem W7, vīruss tas nebija... drīzāk tas ko Leshij saka.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kad pirms 2 mēnešiem uz W7 RC mēģināju izkustināt senās spēles (2. Makreja ralli, Age of Empires III), bet kaut kā neizdevās. Vai vispār uz W7 kaut ko tādu var "palaist"?

Microsoft ir izlaidis Update, kad speciāli domāts šai problēmai. Uztaisi Check for updates. Nosaukumu KB------ nepateikšu, bet ja atradīšu tad uzrakstīšu.

Un NBA 2K10 izdevās piestartēt, reninstall palīdzēja.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nu es jau kādu laiku spēlēju relikviju Tony Hawk Pro Skater 2 (2000. gads) un nekādu problēmu nav.

Link to comment
Share on other sites

trakaiszigis

Man ir W7 64-bit,updates uz automatic,vienīgā spēle,kas negāja bija -DukeNukem3D.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...