Jump to content

Windows restart unsucessfull driver remove


Jevgenijs
 Share

Recommended Posts

Windows 7;

Nevaru uzinstalēt video card driver, jo kautkāds datora gļuks!

Man ir divas video kartes - viena iebūvētā, otra parastā.. stāv slotā un monitora vads tagad pie viņa.

 

Windows 7 man piedāvā video kartes draiveru: Standard VGA Graphics Adapter, ar šo es neko nevaru izdarīt, spēles neiet, acis sāp, rezolūcija slikta.

Pie Device Manager mēģinu izdzēst-disable, pieprasa restart - pēc restarta atkal viss savās vietās. Nevaru neko izdarīt!

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

kirils

ok, forshi. tagad pastaasti, kur ir probleema un ko Tu gribi izdariit.

draiveri uzinstaleet Tev izdodas (lai gan Tu to pat nemegini iisteniibaa) ;D

ko vel Tu gribi?

Link to comment
Share on other sites

Jevgenijs

šodien visi kautkādi lecīgi, vai arī tikai šeit ? Es slikti orientējos datoros tāpēc aiztaisi muti.

 

Mans dators tagad ir pieslēgts pie video kartes Vanta/Vanta LT un Windows 7 pats atrada priekš šīš video kartes draiveru - Standard VGA graphic Adapter. Dēļ tā kad man stāv šis draivers es nevaru palaist draiveru no Nvidia, kad dzēšu to laukā, pēc restarta tas atjaunojas, kas ir nesaprotams?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

kirils

nesaprotams ir shis:

Dēļ tā kad man stāv šis draivers es nevaru palaist draiveru no Nvidia

 

izlasi savu pirmo ierakstu un padomaa, vai mums to (ko Tu tagad esi pateicis) mums vajadzeeja vareet izziileet no kafijas biezumiem.

 

0. ja naakamreiz teemai uzliksi izteiksmiigaaku nosaukumu, vairaak speciaalistu to izlasiis.

1. izsleedz datoru.

2. piesleedz monitoru pie taas kartes, kuru Tu gribesi lietot

3. ielade savu windows safe mode rezhiimaa.

4. uzinstalee attieciigo video draiveri (ar roku, nevis izmantojot kaut kadu "smuko" instalaaciju)

5. paarstartee datoru

Link to comment
Share on other sites

Jevgenijs

Mīļš tev paldies, safe mode ir tas, kas man bija vajadzīgs, tikai viens jautājums. ES uzzinstalēju video draiveru priekš windows 2000/xp, jo priekš windows 7 nav. Itkā viss stāv nvidia, frekvence, rezolūcija... tad kāda starpība ?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Es slikti orientējos datoros tāpēc aiztaisi muti.

nu bljin...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...