Jump to content

Windows 7 64-bit un DirectX redistributablis


Baigais Janka
 Share

Recommended Posts

Nezi, šito http://www.softpedia.com/get/System/OS-Enhancements/DirectX-9.0c-Redistributable.shtml var likt uz Windows 7 64-bit virsū? Netīk tas, ka tur romēr Windows 7 nava minēts. Jeb priekš Win 7 kāda cita DirectX 9 redistribūtabļu paka ira?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirkss

Principā vari, jo viņš saliks tās DX9 un DX10 biblenes kuras W7 no dzimšanas nav.

Spēlēm noder.

Es lietoju web installeri, pēc 64-bitu W7 uzlikšanas pieteicās novilkt 87MB

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
(labots)

-> Raimz

 

Vajag, lai varētu palasit programmas, kas tieši uz DirectX 9 API rakstītas iraid.

[EDIT] Ā - un tas jau nav downgreids uz DirectX9, a bet redistribūtablis. Win 7 oriģinālais DirectX 11 paliek, kā bijis.

 

-> MārcisB

 

OK, uzmetu, viss kārtībā. Nē nu - bišķi nepatika tas, ka saitā aprakstā nebij Win 7 pie OS minēts :)

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Nu tak met virsū un mieriņš.

Tagad par katru softu cepsi tofiku?

Link to comment
Share on other sites

Pirkss

Es tāpēc labāk ļauju pašam DX web installerim novilkt ko vajag...

Principā distributīvā ir vairāk, ne visu vajag tieši 64-bitu W7.

Tā ir vienīgā atšķirība.

Uzliek viņš protams, tikai to ko attiecīgajai OS vajag.

Link to comment
Share on other sites

Man kaut kā šķita, ka DirectX ir 100% atpakaļsavietojami? :blink: Vismaz man uz Win7 x64 vēl nevienai gāmei nav bijušas problēmas - arī ne vecajām DirectX 9 un vēl vecākām.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Ar brīnos, ir spēlētas dx7 spēles un pat tādi dinozauri kā quake1, viss iet.

Link to comment
Share on other sites

Man kaut kā šķita, ka DirectX ir 100% atpakaļsavietojami? :blink: Vismaz man uz Win7 x64 vēl nevienai gāmei nav bijušas problēmas - arī ne vecajām DirectX 9 un vēl vecākām.

 

Uz vistas ir bijis čakars ar civilizāciju.

Principā DX ir atpakaļsavietojams, bet, ja cilvēks meklē konkrētu DLL ar konkrētu cipariņu, tad ir ziepes.

 

Saite uz BOOT foruma blogu, kur esmu aprakstījis sīkāk: http://www.boot.lv/forums/index.php?app=blog&blogid=13&showentry=675

Link to comment
Share on other sites

Quake nekad nav izmantojis DirectX. Quake1 vispār neizmantoja hardware akselerāciju (izņemot GLQuake mods, kuru ID software izlaida daudz vēlāk, un tas izmantoja OpenGL). Visi pārējie quake (2, 3 un 4) arī izmantoja OpenGL, un ar DirectX tur vispār nav nekāda sakara.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ko piesējās pie spēlēm, bērni, johaidī :) Tās jau universālāk raksta, nepiesienoties vienai DirectX versijai. A bet ir softi tieši DirectX 9 API izmantojot rakstīti. Tiem arī šito vajag.

Link to comment
Share on other sites

Nu, man arī Civ4 griežas augšpalēkdamies. Tiesa - Beyond The Sword ar svaigākajiem ielāpiem.

 

Ko piesējās pie spēlēm, bērni, johaidī :) Tās jau universālāk raksta, nepiesienoties vienai DirectX versijai. A bet ir softi tieši DirectX 9 API izmantojot rakstīti. Tiem arī šito vajag.

Arī spēles raksta pret konkrētu DirectX versiju. Vienkārši, kā jau teicu, DirectX ir atpakaļsavietojams. DirectX 11 uztur arī DirectX 7 interfeisus.
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Quake nekad nav izmantojis DirectX. Quake1 vispār neizmantoja hardware akselerāciju (izņemot GLQuake mods, kuru ID software izlaida daudz vēlāk, un tas izmantoja OpenGL). Visi pārējie quake (2, 3 un 4) arī izmantoja OpenGL, un ar DirectX tur vispār nav nekāda sakara.

Taisnība, mans FAIL!

:black eye:

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Arī spēles raksta pret konkrētu DirectX versiju. Vienkārši, kā jau teicu, DirectX ir atpakaļsavietojams. DirectX 11 uztur arī DirectX 7 interfeisus.

OK, nestrīdēšos, neesu DirectX programmieris. Jebkurā gadījumā - stellēju augšā darba nošubuku, tur nu neviena spēle nav un nebūs virsū. Un ta nu ir softi, kuri vai nu pa taisno lien Dll-ļos iekšā, vai tur kas (pārāk neiedziļinos, pašam sava darba pietiek :) - jebkurā gadījumā - ar uzinstalētu prišāku DirectX par maz, vajag konkrētās versijas redistribūtabli virsū. Tas man te visu laiku lien laukā, ne tikai ar DirexctX 11 parādījies.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

man redneck racing directx7 neiet...

Link to comment
Share on other sites

Nu, iespējams, ka džeki kaut kā līki (pa taisno pie konkrētas versijas DLL?) pie DirectX piesējušies, nevis caur rekomendēto veidu. Es arī nezinu, kāds ir rekomendētais veids, bet pilnīgi noteikti zinu, ka lielākā daļa spēļu iet perfekti uz Win7 x64 bez jebkādiem papildus vipendroniem. Ja kāda spēle neiet, tad tā ir šīs spēles izstrādātāju vaina.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

No visām spēlēm un aplikācijām, kas izmanto directx, kopš iznācis W7, tomēr vienai nācās vilkt atsevišķi dx9, citādi negāja. Kas bija pa W7 versiju gan nepateikšu.

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
(labots)

Nu, iespējams, ka džeki kaut kā līki (pa taisno pie konkrētas versijas DLL?) pie DirectX piesējušies, nevis caur rekomendēto veidu. Es arī nezinu, kāds ir rekomendētais veids, bet pilnīgi noteikti zinu, ka lielākā daļa spēļu iet perfekti uz Win7 x64 bez jebkādiem papildus vipendroniem. Ja kāda spēle neiet, tad tā ir šīs spēles izstrādātāju vaina.

 

Nu, 10 reizi saku, ka tās nav spēles :) OK, lai izbeigtu diskusiju, iebraukšu sīkumos :) Jautājums nebij - "ko darīt, jo softs neiet?". Es labi zinu, ka jāliek DirectX 9 redistribūtablis, pat ja DirectX 9 ir korekti uzinstalēts (un pofig - Win2, vai xp, vai win 7). Tur i čupa dll-i, kas satur konkrētas versijas numuru, piemēram, d3dx9_24.dll, d3dx9_25.dll, d3dx9_26.dll utt., utjpr. Uzinstalējot DirectX 9 tik viens (vai vairāki, nezinu, bet ne visi) no šitiem uzliekas virsū. A daži softi ir piesējušies konkrētiem numuriem. Vai nu vienkāršāk tā bij uztaisīt, vai kas - nava tās manis rakstītas lietas, un iedziļināties liela vēlme nava. Nu vot, a redistribūcija uzliek visu versiju dll-us, un viss iet griezdamies. Es vienkārši nebiju drošs, ka minēto redistribūcijas failu paku var likt uz Windows 7 virsū, seviški jau 64-bit, jo aprakstā Windows 7 nebij minēts, kauču arī jauns - šā gada februāra pakotnis. Tā kā vienkārši atļāvos pajautāt :)

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...