Jump to content

Bārā dzērieniem pievieno narkotiskas vielas.


JuutpaudisMaigcilveeks
 Share

Recommended Posts

Kontrabanda ir cits stāsts. Krievijā lielākā daļu zāļu ir bezrecepšu, kā tas bija Latvijā 90-to gadu sākumā.

Nu - analīze ir vienīgais pierādījums :) Ja nu tur nekā naf vispār? Lieka brēka.

Link to comment
Share on other sites

:) Nav jau gluži pārtikas veikals un netika pirkta maize :)

 

Alkohols un lēta būda.

 

Elementāri, ja pa lēto, dzert var mājās vai arī apmeklēt normālas vietas.

 

Ir starpība vai ar 4 promilēm nakts laikā sanāk pastaigāties kaut kādā maskavas ielā ar lielu daudzumu $$$ kabatā un tikt aplaupītam vai arī kāda laba benzīntanka aplaupīšanas laikā arī indivīda maks aiziet.

 

 

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

777hp

 

viss i stiepjams jēdziens - viens ir ja tevi apdzirda

cita lieta ja tavu bābieti...

 

ok man ir nācies pašam atlūzt "Citā Operā" pastāstiot visu kas bij līdzi

ok pats vainīgs

bet nu ja bābietim uzbrauc ar šļuru nu tad piedodiet čuriņas bet sitiens purnā

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, kā tu raksti "bābietim" varbūt vispār tur nevajadzēja būt, jo tomēr ja kādam citam var kaut ko atņemt un dabūt iekšās, tad iespējams, ka "bābietis" var nonākt daudz nepatīkamākā situācijā nekā neliela laupīšana/krāpšana utt.

 

Nevar tā iet vienatnē utt. uz tādām vietām it īpaši.

 

 

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Es pareizi saprotu?

Tas ko viņi dara ir pieļaujams, a tie kas apmeklē krogu paši vainīgi, ka dabū pret savu gribu biturātu rīt?

Mums jāsēž paklausīgi mājās, abām rociņām turot pudelīti.

Par bija vai nebija viņai tur jābūt, ne jums spriest. Gāja satikties ar draudzeni. Nebija jābūt..vai te viens skarbais kungs par nelaizšanu izteicās.. nu OMG.

Link to comment
Share on other sites

Uzraksti iesniegumu PVD. Lai viņus izkrata.

 

www.pvd.gov.lv

 

Un kroga adresi studijā. Gribu iet ievērtēt, kāds efekts no tā viņu kokteiļa :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Savaa laikaa gadus daudz atpakalj ko liidziigu piedziivoju. Valmieraa bija taads mazs krogs "Apmātais lāsts", vienu reizi tur iegaaju un peedeejo reizi tur arii biju. No viena kausa jau speeciiga kondiicija bija, ka filma pazuda. Taa kaa labi draugi bija liidzi, tad shie nedaudz skaidraaki bija un paliidzeeja tikt liidz maajai.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Reiz biju ieklīdis Suntažos, tur bārā ļoti atklāti stāvēja Korvalols.

Krogu neminēšu, LV ir pārāk maza. Tīri dēļ tā, lai atrautos par pilnu programmu. Parunāju ar pazīstamu policei, šams kaut ko izdomāšot. Will see.

Nettwerk, es arī. Mani mājās nesa pēc 3 kausiem. Tiešām nesa, ierāpoju mājās, pievēmu 2 stūrus un aizmigu pie gultas uz grīdas. Nebija diezko fun.

Link to comment
Share on other sites

+1, par to, ka tu ar to iepriekš minēto paziņu civilajā aizejat.

slēpto kameru sabīdīt nevar?

Link to comment
Share on other sites

divritenis
(labots)

 NC,

respekts tev, parasti tev taisniba, bet, SAKU NO PIEREDZES, shaja situacija VAR tikai ar ''izrunashanos''  shito nokartot :). Autor, dabu paznijas, vai ljevos kkadus, vienalga, bet bez ''pabiedeshanas'' neiztikt shaadaa situacija. Saku NO PIEREDZES ! nevaig miizt, vienkārši taa baarmene/iipashniecce piedomaas, kam pilinaat, kam nee. jej bogu, saku..ja nav 100 PROCENTIGS variants kaa likumigi piekert.... ''izrunajies'' , pie pashreizejas situacijas aatri sapratis, kas par lietu :) sitadiem jaakljiem nav taada ''pa labam''' varianta

Labots - divritenis
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Un ko tas pierādīs? Vienam cilvēkam no simta neielies?

Labāk jau būtu ar kādu ierakstiņu vai ko taustāmu paņemt pie dziesmas, lai nonāk vismaz kaut kādā redzes lokā.

Vienreiz uzfilmēs, nākamreiz jau sāks čuriņu raustīt un vismaz ne-patstāvīgajiem klientiem nelies un cilvēki neiegrābsies.

Zinu kāda ir sajūta pamosties un saprast, ka mantu nav, pretīgi.

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

Holmss

Man nebaltai dienai iekrājušās pārtikas kodes :D Kad tās ieviešas no viņām tikt vaļā visai nereāli. :D Jāpalaiž tik brīvībā un pēc nedēļas PVD. Gan jau prusakus arī kaut kur vari sarunāt...

 

PM.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

filmēt, iebiedēt, iekaustīt ...

 

kā tādā Sīgala filmā, kur viņš gan režisors, gan producents, gan galvenajā lomā. var jau uztaisīt vietēju kariņu, tikai reālā dzīvē tas beidzas slikti vientuļajam karotājam, labākajā gadījuma slikti beidzas visiem. nav nekādu citu variantu kā vien neiet uz apšaubāmiem krogiem ...

 

 

Vienīgi Sīgalam, atskaldot 300 cilvēkus, nedraud sods, bet te, sadodot bietē, var sanākt pašam mēsli.

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Holmss, tas ir kā "nebaltai dienai"? Tu viņas ēst taisies? :lol:

 

Par tēmu - kroga adresi un nosaukumu studijā! Savādāk tukša runāšana sanāk un grūti kādu padomu dot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

paulis

vēlviens variants - katru reizi kad kādā bārā tiek pasūtīts dzēriens, nedrīkst aizmirst piebilst ".. un bez korvalola" :on_the_quiet2:

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tādus biturātus dzirdu pirmo reizi , par barbiturātiem gan esmu dzirdējis . Problēmai visjēdzīgākais risinājums būs atrodams , kaut kādā oficiālā ceļā .

 

P.S. Pēc palielas stipro alkoholisko dzērienu lietošanas iepriekšējā dienā , 15 - 20 pilieni korvalola sirds darbības stabilizēšanai nav nekas traģisks ( ģimenes ārsti izraksta bez problēmām ) , bet ja piegāž puspedulīti kopā ar alkoholu - nu nezinu .

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks
(labots)

ja godīgi es arī baisi šaubos vai tieši "ierindas" korvalols var tikt lietots kopā ar alu

jo paģirās, kad motors kāpj pa muti laukā, to brīnumu ir gadījies dzert un nu smird viņš izteikti specifiski jau no pārdesmit pilnieniem

to smacinieku un garšu alus nenoslēps - drīzāk tur ko citu gāž klāt, bet tas ideju nemaina ...

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Te var izvērst sazvēretību teoriju , ka zem korvalola aromāta tiek maskēts kaut kas nopietnāks .

Link to comment
Share on other sites

Tā pat vien

CORVALOLUM

Šķidrums iekšīgai lietošanai:

- nomierinošs līdzeklis uzbudināmības, bezmiega gadījumā;

- tahikardijas un kuņģa un zarnu trakta spazmas gadījumos.

Sastāvā ir 48% etanola, Phenobarbitalum, u.c.

Recepšu medikaments

Gadījums ir uzmanības cienīgs

Link to comment
Share on other sites

vecteevs
(labots)

Lasot shito man aizdomas ka maneejaa vieteejaa lokaalaa ar kas tiek muhljiits, tur peec 3-4 zhigulju tipa dzeeriena reizeem saakas filmas trauceejumi, un tiek dzerts, dzerts. Kautvai izdzerot "ampulu un +" no superneto nekas taads nekad nav atgadiijies.

Labots - vecteevs
Link to comment
Share on other sites

Neredzu nekadu pamatojumu bara ipashniecei vai barmenei jaukt klaat shitadas stelles, baumas taksh aizies loti aatri un atrauties var gan fiziski gan pa reputaaciju. Kur nu veel ka tadas lietas atklaati vai pusatklaati staav baraaa.

Link to comment
Share on other sites

Tādos ūķos reputācija ir pēdējais par ko domā. :D

 

Tak pat vecrīgā dažas iestādes maina nosaukumus un SIA biežāk kā dažs labs bikses un viss pofig, slauc tik tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Nez kā nu bij kā nē bet -

 

6dien vakarā ar draudzeni bijām "Depo".

rezultāts - man sajūta ka bik iedzerts, draudzenei bez maz vai širmis gāja ciet un slikta dūša ar no tā visa izrietošajām sekām. Kļūda ko nedrīkst pieļaut - biju izgājis ārā uzpīpēt, šī līdzi, pie blakus galdiņa sēdēja 2 džeki, draudzenes alus kauss palika uz galda 1/3 pilns.

 

Iespējams jau, ka vienkārši sagadīšanās, jo esot maz tajā dienā ēdusi, bet nu viss var būt...

Link to comment
Share on other sites

Man jau liekas vienkārši. tajos bāros krutku tirgo uz velna paraušanu bet ne jau korvololu jauc iekšā dzērienos.

Link to comment
Share on other sites

Vot maucība - cik es esmu bāros, krogos, klubos utt atstājis glāzes vai kausus tā NEKAD neviens neko nav piebēris. Tā jau ir deputātu dēliņu otmaska, ka disenē piemet ripu...

 

Par pivnuhām un citām pretīgā tipa iestādēm - pirmkaŗt jā kreisa/slikta šmiga un to vēl pajauc.

Normāla parādība, ka pivnugas alus garšo ļoti, ļoti plāni, bet šarus griež spēcīgi. Da viskautko mauc klāt taču. Ir gadijies iestrebt arī tādu - ja nekļūdos ar Dimedrolu. Nu dīvaini un stiprāk iegrieza šarus, bet tas arī viss.

Nu ir tā, ka +- jau to nosaka vieta kur tu dzer.

Kā es saku ir divi varianti:

Apdolbī lai aptīrītu - to veic izmeklētām personām.

Apdolbī jo baŗa kontingentam tas patīk. Parasti jau tas tiek maisīts pie lētākā šņabja vai lētākā izlejamā pseido-ūdens-alus.

 

Karoče nehuj dzert sūdainās vietās un tad žēloties, ka iebarojuši sūdu, ka aptīrijuši un vēl seju uzsituši.

 

Ps. Depo ir viena liela tolete, bet arī tur man nekad neko nav iebarojuši.

Link to comment
Share on other sites

Bija nesen (2 nedēļasa atpakaļ), kad meitene aizgāja uz bāru(nosaukumu neminēšu, bet nav pažobele+diezgan populārs), un pēc kāda laika zvanu viņai, dzirdu, ka telefons izslēgts, kas ir ļoti neraksturīgi viņai, labi, ka bija viņas draudzenes numurs man, uzzvanīju, a šī uz tualeti jau 30min pazudusi. Pati neko neatcerējās(viena glāze ar vāju kokteili), bet draudzenes atrada viņu guļam uz dīvāna, tiesa viss bija aptīrīts, sākot no nekā nevērtīgām nagu šķērītēm, beidzot ar telefonu un maku... 

 

Tika uzrakstīts iesniegums mentenē, analīzes uzreiz tika uztaisītas, uz izskatās, ka menti arī kko dara, jo analīzēs bija kkāda narkotiskā viela klāt(precīzi neatceros).. 

 

Tgd es pat nezinu, vai pats gribēšu kur iet uz kādu bāru, kur nu vēl ar meiteni.. šitā jau kurš grib kko pieber i izvarot var i visu ko.. nedod dies.. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Tipa pirms ieej iekshaa jaabut rakstiitam - sheit lej klaat korvalolu pie alkohola.

Link to comment
Share on other sites

Jutupaudi - Korvalols tas nebija, vsp. kkāda netipiska viela, mentenē teica, bet esot ļoti efektīva, jo ar alkašu sajaucot principā ceilvēks "atslēdzoties"..

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Drīkst dzert vispār tikai mājās un zem segas (vēlams tumsā).

Link to comment
Share on other sites

krishax

:sarkasms:

 

kas Te visiem ir, ka neviens nemin te nemin tās "labās" vietas. Tautai ir jāzin savi varoņi.

Protams, ja vien te daļa tgd nesacer ūber krutos sacerējumus.. vai arī vienkārši tik daudz izdzēruši bija, ka jau bezfilma :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

Korvalols ta poh, bet vispaar alko var normaali "overclockot" ar CNS ietekmeejoshaam zaaleem mazos daudzumos (Hint: miegazaales, drawback -> nedod dievs paguus daudz iedzert pirms atsleegsies).

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
(labots)

Pilsētniekiem ir tāda problēma. Laukos izvelc kaut furgonu ar šņabi sētas priekšā un vari trekterēt, vārtīties un visu citu.

Drīkst dzert vispār tikai mājās un zem segas (vēlams tumsā).

 

Mazāk jālien kādos caurumos, mazāk būs problēmu.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

(labots)

:sarkasms:

 

kas Te visiem ir, ka neviens nemin te nemin tās "labās" vietas. Tautai ir jāzin savi varoņi.

Protams, ja vien te daļa tgd nesacer ūber krutos sacerējumus.. vai arī vienkārši tik daudz izdzēruši bija, ka jau bezfilma :sarkasms:

 

Vietu pateikšu, kad menti pateiks, kas tālāk ar ierosināto kriminālprocesu notiek..

Labots - EnS
Link to comment
Share on other sites

(labots)

 

 

Normāla parādība, ka pivnugas alus garšo ļoti, ļoti plāni, bet šarus griež spēcīgi. Da viskautko mauc klāt taču.

 

Parasti jau tas tiek maisīts pie lētākā šņabja vai lētākā izlejamā pseido-ūdens-alus.

 

 

Ps. Depo ir viena liela tolete,

 

Alus tiešām bija pēc pseido kaut gan ūdens garšu nevarēja just, bet putas 3mm kārtiņā (nez mācēja baigi labi saliet ? :mrgreen: )

 

Piekrītu, tur visi nāk un iet, bet nu kā neRīdzinieks 1mo reizi tur biju... Nava jau nekāda ņaudēšana ka - ot redz man tur tas un tas... Vienkārši saku ka varēja būt arī tikpat labi sagadīšanās, bet tikpat labi arī varbūt kko piebēra...

Labots - RedDragon
Link to comment
Share on other sites

divritenis
(labots)

ups, parpratu..  un vajag tomer savas glazes vaktet kartigi, ja esi viens vai ar kkadiem random tuseetajiem. Ar skukji ja ej divata, pacensties nenokert pilnigu bezfilmu ari ir sveetigi... taada shnjaga vazajas visaas istaades, i vieteeja i aarzemju.

 

 

Labots - divritenis
Link to comment
Share on other sites

optimuss

1. Esmu redzējis, kā vienā kreisā vrīgas bodē pārdeveja pārlej hvz ko Hennessy pudelē. Veikals bija diezgan "karstā" vietā, vērtējot pēc gājēju plūsmas. Nu jau diezgan sen kā ciet.

2. LB kā konkurenti ir mistiski sia mia, kas nenormālos daudzumos ieved visādus mazgāšanus/tīrīšanas šķidrumus. Kad uz to valsts iestādēm tiek norādīts pat uzņēmuma augstākās vadības līmenī, tad par to pasmejas utt. Tipa, jefiņi tādi, nemuldiet, neviens tak nedzers kkādu tur logu mazgāšanas šķīdumu! Kas ar to drazu tālāk pēc tam notiek, nevienu neinteresē..

 

Tā ka domāju, drīzāk velk uz šo pusi.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Tai bāra pilināšanai var būt vairāki iemesli - vēlme iztirgot kreiso šmigu apdullušam klientam, vai tā apzagšana, klientu loka palašināšana potenciālajiem klientiem, lai tie meklē savadāku substrātu kaut kā jauna sajūtām, cilvēktirdzneicīõbas kontingenta pirmapstrāde vai arī individuāla savecējuša zaķa vai krokša atriebšanās da visiem pēc kārtas, kas kaut ko dzer attiecīgajā iestādījumā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...