Jump to content

Ko darīt ar viasat dekoderiem?


ootoo
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Līdz ar VTV ienākšanu Latvijā, atteicos no Viasat pakalpojumiem, bet man ir palikuši divi dekoderi. Neesmu zinošs šajā jomā (pats pat nemācēju uzstādīt SAT), tāpēc ceru uz Jūsu korektām atbildēm. Vai ar šiem dekoderiem (melnais Thomson) var vēl kaut ko uztvert, vai arī, bez Viasat kartes viņi ir nederīgi. Vai arī es viņu varu izmantot kā jebkuru SAT dekoderi, pieliekt vairākas galviņas un skatīties bezmaksas SAT kanālus..

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

kaut kaads sudrabainais viashrot drankjis toch nekjeera kanaalus bez kartes, domaajams to mantu vari mieriigi suutiit utilizaacijai

Link to comment
Share on other sites

Tarpins

nu ja kastite nak ar pulti tad es pa minimalu kapiti panemshu :)

jo kopuma mans kakis ir piebeidzis manu kastiti gulot virsu :D

Link to comment
Share on other sites

Mierīgi vari viņus izmantot nekodēto kanālu baudīšanai. Stellē bļodu ar 3 galvām un skaties vesels. Pārdot nez vai ir jēga- pilns nets ar viņiem par 10 ls gabalā, bet palaikam kāds atdāvina par baltu velti.

Link to comment
Share on other sites

Tarpins

Mierīgi vari viņus izmantot nekodēto kanālu baudīšanai.

 

Nu nez nez , Lielaka dala to kanalu nekas izscils nav un ari skatities pa viniem nav ko.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tā jau varētu būt cita diskusija, bet resivers šim mērķim ir izmantojams. Un nav jau nemaz tik traki , krievus un vāciešus šad tad var arī paskatīties.

 

P.s. Pēdējo postu necitē.

Labots - RIDAO
Link to comment
Share on other sites

pagriez šķīvi uz Astra pusi un būs tev ap 300 nekodētajiem kanāliem, vismaz man tā bija kad stellēju augšā, netīšām uzregulēju uz astru, kanālu saraksts bira aumaļām, nespēj tik spiest next next next channel ... protams tie kanāli jau nu bija visādi, sākot ar itāļiem un beidzot ar portugāļiem. :D

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs. Paldies! Jāmeklē meistars, kurš saregulēs visu :D

Link to comment
Share on other sites

Agris 77
(labots)

Ja skatijies krievu kanālus, pagriez šķīvi uz Hotbird pavadoni un varēsi skatīties viņu kanālus čupām. Kā jau šeit biedri rakstija, var pagriezt uz Astru un skatīties vācu kanālus bezmaksas. Olimpiādes laikā tieši Astras bezmaksas kanālos bija visvairāk ko skatīties, uz tā pavadoņa (sirius) kur viņš Tev šobrīd pagriezts tiešām nav ko redzēt.

 

P.S. Nekodētie kanāli rindiņā (System Encryption) atzīmēti ar F, http://www.lyngsat.com/hotbird.html

http://www.lyngsat.com/astra19.html

Labots - Agris 77
Link to comment
Share on other sites

"...ja skatijies krievu kanālus, pagriez šķīvi uz Hotbird pavadoni un varēsi skatīties viņu kanālus čupām",nu par to jau var pastrīdēties :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

janispauls
(labots)

Desmit noteikti sanāk. 92822645ce5696eb2667501db8dfc5a5.gif

Kopā ar ticīgo un ziņu kanāliem kopā būs on_the_quiet2.gif arābu gan tur ir čupām

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Agris 77

RBC, K+, RTR planeta, 1 TV Rus, R1, Sarafan, Strana Tv, RTG TV, RU TV, Vesti, Euronews, LUXE TV.

Iespējams ir vēl kāds mūzikas kanāls.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...