Jump to content

Windows 7 neaktivizēšana


marispro
 Share

Recommended Posts

Pavisam konkrēts jautājums bez filozofēsanas: vai Windows 7 Home versijai var atkratīties no aktivizēšanas un turpināt lietot, kā tas ir ar XP? Piemēram Windows XP, saskaņā ar instrukcijām Microsoft lapā, var noinstalet VGA un turpināt lietot un saņemt nevis visus atjauninājumus, bet tikai kritiskos. Mani tads ierobezojums pilnigi apmierina.

Ir pieņemts lēmums par grūti sūri pelnītu krīzes laika aldziņu godigi iepirkt Windows 7 Home OEM. Iemeslus, kādēļ negribu aktivizēt, te laikam nedrīkst apspriest. Pieņemsim, ka pēdējo naudu izmetu par licenci, bērni neēduši, aktivizēt nevaru, jo atslēgts internets un telefons, lidz algas dienai mēnesis, ja vispār samaksās kadreiz utt:)

  • Patīk 2
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks
(labots)

man ar bembis šodien tehnisko neizgāja - naudas savest lākturus kārtībā nav ...

kaimiņam labs opelis sētā stāv ... kā nerunājot par zagšanu un kriminālpantiem

man to opeli pielaist lai varētu pabraukāties ?

Labots - NormaalsCilveeks
  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

marispro
(labots)

Es taču saku. Godigi nopirkts Windows, nevis no torentiem novilkts ar key generatoru. Par visu ir samaksaats

 

ja tu tam opela ipasniekam esi iedevis naudinu, kada te runa par zagsanu?

Labots - Grisha
Ieprieksheejaa posta citeeshana pilnaa apmeeraa.
Link to comment
Share on other sites

marispro
(labots)

Nedz Tu, nedz es, tadu nopirkt nevar, pat ja loti gribetos.

Windows 7 Entrprise 90 dienu trial jaaktivizee 10 dienu laikaa. Jautajums ir par Home, cik ilgaa laikaa tas jaaktivizee

 

Lai nerastos parpatumi, velreiz atgadinu, ka jautajums ir par legalas programmaturas aktivizesanu. te netiek apspriests jautajums par piratiskam versijaam!

Labots - Grisha
Ieprieksheejaa posta citeeshana pilnaa apmeeraa.
Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Aktivācija un WGA ir divas dažādas lietas. Aktivēt var arī telefoniski un Windows update laikā stūrgalvīgi atteikties no validācijas (iztiekot tikai ar kritiskajiem apdeitiem).

Link to comment
Share on other sites

marispro

Administrators - aaa, vainiigs! es laikam palaidu garaam, ka forums ir tikai hackeriem un expertiem. Neziniisiem ar saviem glupajiem un debilajiem jautajumiem nav ko veltiigi teret resursus

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Neziniisiem ar saviem glupajiem un debilajiem jautajumiem nav ko veltiigi teret resursus

tiesji taa, ibioi. sjitaadu jautaajumu, kaa tevis suuri gruuti izlolotais, ilgi jaameklee...

un veel - forumi ir domaati lasiitprateejiem, nbevis tev liidziigajiem cjurbaniem!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...